Jump to content
Dogomania

Cierpienie nie zna granic, postrzelona Linda na wózku, Kaj są z nami.


Recommended Posts

Dnia 5.05.2019 o 21:35, kiyoshi napisał:

Anula, nie chce się wtrącać, ale na rozsądek...skoro to nie pierwszy transport i nie pierwsza taka sytuacja to na pewno ludzie byli i na to przygotowani (nie zaleznie czy to przewoźnik czy opiekun). na pewno zadbają o psiaki i wszystko będzie dobrze

Nie dokładaj sobie i Jadze zmartwień bo kompletnie nic się tym nie zmieni...

Iza,napadłaś na mnie a ja tylko zapytałam się z troski o psiaki.Już się o nic nie pytam,i nie będę.

Link to comment
Share on other sites

39 minut temu, Anula napisał:

Już się o nic nie pytam,i nie będę.

Anulka a to dlaczego? Nie traktuj mojego komentarza personalnie prosze

Przeciez znasz mnie i wiesz ze nie jestem przeciwko Tobie. 

Sytuacja jest bardzo napieta :( 

Miejmy nadzieje ze dzis psiaczki dojada bo to jest strasznie ciezki i najgorsze ze nic nie mozna pomoc

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Niestety, dziś nie ma znowu weta na granicy. Marina z obawy o życie psów, cofnęła transport. To jakiś koszmar, że po takim czasie w drodze, muszą znowu wylądować w schronisku. Jeszcze przed nimi kilkaset km powrotnej drogi do schroniska.Mam nadzieję, że wytrzymają do kolejnej próby. Jestem mi bardzo smutno, wszystko przygotowane czeka. Ponoć nigdy wcześniej nic takiego sie nie zdarzyło. Ostatni tydzień dał mi popalić, a tu jeszcze nawet przyjazd się nie udał. Stale o nich myślę.

Anula, pisz proszę nadal. Kiyoshi przecież nie chciała Cię niczym urazić. Tu wszyscy tracą nerwy, bo rzadko się zdarza, zeby tyle problemów psy miały z dotarciem do nowych domów. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Na profilu schroniska jest wstawiona kolejna sunia oczekująca pomocy. Tak samo widać bezwładna od połowy i wygląda jeszcze na szczeniaka. Wstawię tutaj, może ktoś zdecyduje się pomóc. Moje dziewczyny będą wybierać się znowu w drogę 11-12.05

59852033_2724750750900407_8475244753150017536_o.jpg

Link to comment
Share on other sites

o matuniu moja ...

 nie do zniesienia

 tyle dni ...ku wolnosci

 i teraz powrot ...

 tyle drogi znow przed nimi

 o matko

 czlek juz warjuje

 ze wszytkiego

 stokrosci trzymamy

 kciuki aby za jakis czas znow dzielne serca sprobowaly

 jak tu poczynic aby sie udalo

 ech ....

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Paula&Kokonut napisał:

Witam,

Mówimy tu może o schronisku Shelter Friend from Ukraine? Obserwuję ich na facebooku i z ciekawości pytam.

Pozdrawiam

Tak. 

Nadziejko, też mam głęboką nadzieję, że następnym razem już się uda i dziewczyny dojadą. Stale to przeżywam.

Link to comment
Share on other sites

One wracaja az 1000 km do schroniska ? Ze tez na tej glupiej granicy zawsze tak sie dzieje :( gzdzie przekraczaja granice w Medyce?

zwierzeta powinny byc jakos inaczej przepuszczane masakra 

gdzie mozna wplacac pieniazki na transport?

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Tianku napisał:

One wracaja az 1000 km do schroniska ? Ze tez na tej glupiej granicy zawsze tak sie dzieje :( gzdzie przekraczaja granice w Medyce?

zwierzeta powinny byc jakos inaczej przepuszczane masakra 

gdzie mozna wplacac pieniazki na transport?

Tak, dokładnie 900 km. Dla mnie to absurd, że nie ma lekarza na przejściu. Za kilka dni znowu to samo. Jadą od piątku. Gdyby to było w Polsce, to pewnie jakaś fundacja czy nawet schronisko udostepniłoby miejsce i pomoc, a tam wszyscy żyli w aucie 6 dni.

Transport jest już opłacony, przynajmniej ten nieudany. nie wiem, co w tej sytuacji. Zapytam i dam znać, bo na tamten miałam udostepnione podane konto na fb.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...