Jump to content
Dogomania

SZANTA - teraz CZAJKA zamieszkała w Poznaniu :)))) - Zero deklaracji, pomocy :(Cudna wesoła Szanta już na wolności po 2 latach więzienia. Pomożesz jej rozpocząć nowe życie? Spójrz, jakie ma mądre i piękne oczy. Zbieramy na weta, hotelik.


Recommended Posts

3 godziny temu, Tyś(ka) napisał:

Ojej, Jeżyce nigdy nie śpią. Mam nadzieję, że Pani mieszka przy bocznej ulicy, a nie głównej, to chociaż będzie trochę spokojniej i mniej betonowo. Tak czy inaczej, jakby była potrzebna pomoc w wizycie poadopcyjnej to jak wydobrzeję to będę mogła pomóc.

 

Dobrze, że Szancie dopisuje apetyt.

Dzięki wielkie :)) ❤❤❤

Też mnie trochę martwią Jeżyce, ale wydaje mi się, że odpowiedni człowiek dla Szanty jest ważniejszy. Ona może stracić tę lękliwość przy odpowiedniej osobie. Przecież nie była taka wcześniej..

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Poker napisał:

Może że stresu miała złe koo. Tak było z Wanilką.

ja też właśnie przerabiam w przytulisku "cud wyzdrowienia psa z biegunek"--- KUuba poszedł do domu tymczasowego...u Czoko pojawiły się absolutnie normalne kupy...nie do pojęcia, je to samo, żyje tak samo, kompletnie nic się nie zmieniło poza sąsiadem z boksu obok.....

 

Link to comment
Share on other sites

22 minuty temu, agat21 napisał:

Dzięki wielkie :)) ❤❤❤

Też mnie trochę martwią Jeżyce, ale wydaje mi się, że odpowiedni człowiek dla Szanty jest ważniejszy. Ona może stracić tę lękliwość przy odpowiedniej osobie. Przecież nie była taka wcześniej..

popieram na milion procent! !!!  Człowiek się liczy, poza tym będzie w domu z ogrodem przecież, spacery Pani może dobrać w spokojniejszych porach dnia. Wydawałam już psy bardzo lękliwe z przytuliska i do miejsc gdzie bym nigdy nie myślała, że zaryzykuje, ale LUDZIE - byli jacy powinni być i dali rade :) :) Trzymam kciuki nieustannie

Link to comment
Share on other sites

Zobaczcie jakie filmiki dostałam od Agi!!

obraz.png.51f9b7a25de07ed2dfa396e5fe8207f1.png

obraz.png.3fbec561335ccd41fe669d5b3d44b074.png

obraz.png.e26f3857cf800efb45290845f98116b1.png

obraz.png.1fb1fa9b86874ee058f64712e7461cc7.png

Szanta szaleje w ogrodzie z TZ Agi jak ta lala! Reaguje na komendy, przychodzi do nogi, siada na komendę, kładzie się na plecach i domaga głaskania :D Wygląda na to, że wybrała sobie człowieka w nowym miejscu :)) Bo tylko jego tak traktuje.

No Aga jest w ciężkim szoku :DDD Mówi, że Szanta vel Foxi zachowuje się jak pies pasterski :) a jej TZ nabył niesamowitych zdolności poskramiacza psów :DD

 

 

  • Like 6
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dzięki Wam za dobre słowa i odwiedziny u Szanty :)

Trochę bardziej optymistycznie zaczynam patrzeć na jej przyszłość. Bo w niedzielę i poniedziałek byłam zdołowana jak stąd do księżyca. A ona jest mądrym i wspaniałym psem, bardzo proludzkim - dla odpowiednio mądrej osoby. :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Może dobrze byłoby to tak rozegrać, żeby pani weszła pierwsza  do ogrodu,  gdzie bawiła się Szanta, a TZ wprowadziłby tam Szantę bawiąc się z nią coraz bliżej pani. A potem smakolem podprowadziłby Szantę do pani, położył jej smakol na dłoni i zachęcił Szantę, aby zjadla. Pani wtedy siedziałaby tylko, nie wpatrując się w Szantę. Gdyby mogła włączyć się w zabawę, to byłaby rewelacja, ale nie liczyłabym na to. Gdyby TZ mógł dać Szancie na drogę jakąś swoją znoszoną koszulę, czy cokolwiek przesyconego własnym zapachem, to może Szanta czułaby się bezpieczniej w nowym miejscu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Sowa napisał:

Może dobrze byłoby to tak rozegrać, żeby pani weszła pierwsza  do ogrodu,  gdzie bawiła się Szanta, a TZ wprowadziłby tam Szantę bawiąc się z nią coraz bliżej pani. A potem smakolem podprowadziłby Szantę do pani, położył jej smakol na dłoni i zachęcił Szantę, aby zjadla. Pani wtedy siedziałaby tylko, nie wpatrując się w Szantę. Gdyby mogła włączyć się w zabawę, to byłaby rewelacja, ale nie liczyłabym na to. Gdyby TZ mógł dać Szancie na drogę jakąś swoją znoszoną koszulę, czy cokolwiek przesyconego własnym zapachem, to może Szanta czułaby się bezpieczniej w nowym miejscu.

Dzięki, podpowiem. Ale Szanta nie pojedzie jeszcze jutro do nowego domu. To na razie ma być zapoznanie. Nie ma jeszcze żadnych decyzji.

Link to comment
Share on other sites

Jeśli Pani z Poznania maieszka w domu z ogrodem to przeoczyłam i faktycznie to spora szansa dla suni. Mocno trzymam kciuki. Szanta jest bardzo wrażliwej konstrukcji, więc mam nadzieję, że pojedzie do Rodziny zanim na dobre przyzwyczai się do Agi i jej TŻ.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...