Jump to content
Dogomania

Fado już w hotelu potrzebna pomoc finansowa na hotel i weta. Niewidomy psiak w schronie. Co go tam czeka? Wszystko co najgorsze - śmierć głodowa, zamarznięcie, rozszarpanie, bo jest bezbronny, a koledzy z boksu bywają okrutni.


elik

Recommended Posts

2 godziny temu, agat21 napisał:

Tak, Jaaga prosiła o kontakt telefoniczny jakby co, tylko zapomniała mi podac numer telefonu :D

Jeśli prosiła o kontakt telefoniczny, to znaczy, że pozwala podać nr telefonu :)   Podam Ci na PW.

Link to comment
Share on other sites

Fado już jest na swojej karmie i na szczęście jest dobrze. Chyba ogólnie lubi rybne karmy, bo dziś dla moich psów przyszedł Wolfsblut tuńczyk z trawą morską i Fado dostał trochę na smak, to mu też podeszła.

Nawet udało mi się go w wiekszości wyczesać, choć po tym czesaniu tak panikuje, ze jak mnie słyszy, to zwiewa. On nas rozpoznaje po krokach, więc dobrze, wie kiedy przechodze koło niego.

Dzięki Elu za przekazanie telefonu, byłam pewna, ze podawałam na priv. 

  • Like 3
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

58 minut temu, Jaaga napisał:

Fado już jest na swojej karmie i na szczęście jest dobrze. Chyba ogólnie lubi rybne karmy, bo dziś dla moich psów przyszedł Wolfsblut tuńczyk z trawą morską i Fado dostał trochę na smak, to mu też podeszła.

Nawet udało mi się go w wiekszości wyczesać, choć po tym czesaniu tak panikuje, ze jak mnie słyszy, to zwiewa. On nas rozpoznaje po krokach, więc dobrze, wie kiedy przechodze koło niego.

Dzięki Elu za przekazanie telefonu, byłam pewna, ze podawałam na priv. 

Bardzo fajne wieści przekazujesz :) Może dla "normalnego" psa, to żadne rewelacje, ale w przypadku Fado, to cieszą takie normalne psie zachowania, nawet ta ucieczka przed Tobą, to też dobra wiadomość. Fado się zachowuje, reaguje, a nie siedzi zamknięty w sobie, czekający na kolejny ból, kolejne nieprzyjemne zdarzenie. Broni się ucieczka, a nie kłapaniem na oślep. Ja się cieszę :)

Dobrze, że masz już dostęp do świata i świat do Ciebie  :)

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam za przerwę w bytności na wątku, ale znowu sprawy zawodowe i wyjazdowe :( 

Bardzo się cieszę, że nasz hardziel dał się wyczesać :) Panika pewnie niebawem mu przejdzie, a dotyk człowieka zrobił swoje :) Zresztą wiele psów nie lubi czesania. Fajnie, robi się zupełnie normalny pies :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, agat21 napisał:

Niekoniecznie, jest w miarę przyjemnie, bez upału. Ja bym nie siedziała w domu ;)

U nas cały dzień pada deszcz i wieje wiatr, a w taka pogodę spacery, czy zabawy na dworze raczej nie wchodzą w rachubę, ale może tam nie jest tak niemiło :)

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, agat21 napisał:

Niekoniecznie, jest w miarę przyjemnie, bez upału. Ja bym nie siedziała w domu ;)

Kobieto - jaka to przyjemność? Wiatr, chłód i zachmurzenie. A przecież mieszkam stosunkowo niedaleko od Ciebie. Buro i ponuro. Szkoda tylko, że deszczu nie ma. Bo to akurat potrzebne. pewnie, że można (nawet trzeba) wyjść na powietrze, ale to żadna przyjemność, jedynie konieczność.

Fadusiu - trzymaj psi fason. 

Link to comment
Share on other sites

22 godziny temu, elik napisał:

W takie dni jak wczoraj i dzisiaj, to towarzystwo pewnie siedzi w domu i rozrabia :)

Dokładnie, można z nimi zwariować. Wychodzą na chwilę, wracają z błotem i za chwilę chcą znowu wyjść, żeby sprawdzić, czy może pogoda się zmieniła.

  • Like 1
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, Jaaga napisał:

Dokładnie, można z nimi zwariować. Wychodzą na chwilę, wracają z błotem i za chwilę chcą znowu wyjść, żeby sprawdzić, czy może pogoda się zmieniła.

Wyobrażam sobie. To tak samo, jak z dziećmi, gdy pada deszcz :)  Deszcz potrzebny, ale może trochu odpoczynku by się przydało :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...