Jump to content
Dogomania

Balbinka ma dom . Zostaje w hoteliku na stałe :) . Radosna mała suczka marzy o domu na resztę swoim dni i prosi o pomoc w utrzymaniu.


mdk8

Recommended Posts

Dnia 1.07.2020 o 12:00, Monika z Katowic napisał:

Na mój wniosek Balbinka otrzymała bezzwrotną pomoc od Skarpety im. Talcott w kwocie 200 złotych.

Uprzejmie proszę o przesłanie konta skarbnika Balbinki do asikowska - skarbnika Skarpety im. Talcott.

Obrazek5__zpsjcp6pwef.jpg

Ślicznie dziękuję . Już piszę pw. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.07.2020 o 18:37, Monika z Katowic napisał:

Już poleciało - w tytule przelewu wpisałam: "Monika z Katowic pomoc dla BALBINKI".

Mam już na koncie   100,- . Bardzo dziękuję :)

Również zgodnie z wolą deklarowiczów Rudzi/Fifi , która już jest w DS  zapisuję na koncie Balbinki 164,86 w prezencie od Rudzi. 

Dziękuję :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Poker napisał:

Ja robiłam jej bardzo długo ogłoszenie na OLX. Już wygasło z 2 tygodnie temu. Pisała mało sensowna pani ,ale to parę miesięcy temu.

rozumiem...

 

Mdk8 jeśli będziesz chciała to daj znać...mogę przejrzeć wątek, wybrać jakies zdjecia, tekst napisać i porobić nowe ogłoszenia dla suni. Może uda się znaleźć jej dom :)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 11.07.2020 o 08:39, kiyoshi napisał:

rozumiem...

 

Mdk8 jeśli będziesz chciała to daj znać...mogę przejrzeć wątek, wybrać jakies zdjecia, tekst napisać i porobić nowe ogłoszenia dla suni. Może uda się znaleźć jej dom :)

możemy spróbować  tylko kontakt do ewu ale ja nie mam Jej nr. telefonu. Był na ogłoszeniu , które robiła Poker.

Link to comment
Share on other sites

Poleciała moja stała za czerwiec, lipiec i sierpień, tyle, że nie poprawiłam w tytule za jaki okres wpłacam, i jakieś bzdury tam są, typu 2019 r.

Pieniążki  będą na koncie u Skarbnika w poniedziałek, z uwagi na to, ze bank w weekend nie pracuje.

Link to comment
Share on other sites

Miło widzieć Balbinkę na kołderce. Nieraz patrzę tak na swoja śpiąca trójkę, i myślę, ze dopiero u mnie w domu zaznały  miękkiego posłania, podusi i  kocyka. Zastanawiam się czy one pamiętają, że kiedyś miały źle ?

Mam nadzieję, ze Balbinka już nie pamięta i jest szczęśliwa, ze ma dobrze u Kasi, jedzonko na czas i kołderkę pod dopcią.....

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.07.2020 o 06:51, MALWA napisał:

Poleciała moja stała za czerwiec, lipiec i sierpień, tyle, że nie poprawiłam w tytule za jaki okres wpłacam, i jakieś bzdury tam są, typu 2019 r.

 

Pieniążki  będą na koncie u Skarbnika w poniedziałek, z uwagi na to, ze bank w weekend nie pracuje.

 

Już mam  ten sam bank . Dziękuję :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...