Jump to content
Dogomania

Wszystkie maluszki już w DS! Worek, a w nim pięć 3-miesięcznych szczeniąt - te miały szczęście i ktoś je znalazł


Ewa Marta

Recommended Posts

8 godzin temu, Ewa Marta napisał:

Pięne ogłoszenia pisała mi jakiś czas temu Alaskan Malamute. Napiszę do niej, może miałaby czas, żeby napisać coś maluszkom.

 

Edit: Alaskan zgodziła się zrobić ogłoszenia:) Czekamy spokojnie, aż wymyśli tekst:) BARDZO DZIĘKUJĘ!

Ja też bardzo dziękuję:)

Link to comment
Share on other sites

Jestem u maluchów, cudnych zresztą :-))

Napisałam takie ogłoszenie, wspólne. 

Jesli coś się nie zgadza, to czekam na sugestie. 

 

Koko, Loluś, Figa, Maja i  Lunka to najwspanialsze kundelki na świecie! W chwili obecnej skończyły 3 miesiące. Rozbrykane, wesołe, szukające kontaktu z człowiekiem. Pięknie załatwiają swoje potrzeby na podkłady. Będą niewielkimi pieskami. Malutkie są już odrobaczone, odpchlone, zabezpieczone przeciw pchłom i kleszczom. Pierwszy raz zaszczepione przeciw chorobom wirusowym. W domu tymczasowym pokazały, że poza niezaprzeczalnym urokiem i urodą :) mają też duże pokłady inteligencji :) Szybciutko nauczyły się wykonywać podstawowe komendy i załatwiać na podkłady. Szukamy dla psiaków najwspanialszych domków na świecie, gdzie będą traktowane jak członkowie rodziny a nie chwilowy kaprys. Przed wydaniem szczeniaczka do nowego domu, chcemy porozmawiać z przyszłym opiekunem w miejscu zamieszkania i podpisać umowę adopcyjną.

Kontakt w sprawie adopcji:

Zobaczymy, czy będzie zainteresowanie.  Czyj numer do kontaktu? Ogłoszenie wrzucę na swój olx.

Link to comment
Share on other sites

35 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

Jestem u maluchów, cudnych zresztą :-))

Napisałam takie ogłoszenie, wspólne. 

Jesli coś się nie zgadza, to czekam na sugestie. 

 

Koko, Loluś, Figa, Maja i  Lunka to najwspanialsze kundelki na świecie! W chwili obecnej skończyły 3 miesiące. Rozbrykane, wesołe, szukające kontaktu z człowiekiem. Pięknie załatwiają swoje potrzeby na podkłady. Będą niewielkimi pieskami. Malutkie są już odrobaczone, odpchlone, zabezpieczone przeciw pchłom i kleszczom. Pierwszy raz zaszczepione przeciw chorobom wirusowym. W domu tymczasowym pokazały, że poza niezaprzeczalnym urokiem i urodą :) mają też duże pokłady inteligencji :) Szybciutko nauczyły się wykonywać podstawowe komendy i załatwiać na podkłady. Szukamy dla psiaków najwspanialszych domków na świecie, gdzie będą traktowane jak członkowie rodziny a nie chwilowy kaprys. Przed wydaniem szczeniaczka do nowego domu, chcemy porozmawiać z przyszłym opiekunem w miejscu zamieszkania i podpisać umowę adopcyjną.

Kontakt w sprawie adopcji:

Zobaczymy, czy będzie zainteresowanie.  Czyj numer do kontaktu? Ogłoszenie wrzucę na swój olx.

Bardzo dziękuję!! Kontakt na Basię pewnie. Dopytamy jeszcze jutro. Tylko dziewczyny doradzały, żeby robic każdemu oddzielne  ogłoszenie:) Basia musi zdecydować na jaki rejon robić ogłoszenia.

 

Ja od 19 mam w domu malunią sunię, która jutro ma iść do mojej koleżanki na PDT. Okazało się, że ma cieczkę i bardzpo się boję, czy to nie uniemożliwi jej pobyt tam, bo Marta ma często wizyty psich samców:( Jestem zdenerwowana, jutro rano pędzę do weta, bo może sie okazać, że sunia będzie szczenna i trzeba szybko robic sterylkę:(

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Alaskan malamutte napisał:

Jestem u maluchów, cudnych zresztą :-))

Napisałam takie ogłoszenie, wspólne. 

Jesli coś się nie zgadza, to czekam na sugestie. 

 

Koko, Loluś, Figa, Maja i  Lunka to najwspanialsze kundelki na świecie! W chwili obecnej skończyły 3 miesiące. Rozbrykane, wesołe, szukające kontaktu z człowiekiem. Pięknie załatwiają swoje potrzeby na podkłady. Będą niewielkimi pieskami. Malutkie są już odrobaczone, odpchlone, zabezpieczone przeciw pchłom i kleszczom. Pierwszy raz zaszczepione przeciw chorobom wirusowym. W domu tymczasowym pokazały, że poza niezaprzeczalnym urokiem i urodą :) mają też duże pokłady inteligencji :) Szybciutko nauczyły się wykonywać podstawowe komendy i załatwiać na podkłady. Szukamy dla psiaków najwspanialszych domków na świecie, gdzie będą traktowane jak członkowie rodziny a nie chwilowy kaprys. Przed wydaniem szczeniaczka do nowego domu, chcemy porozmawiać z przyszłym opiekunem w miejscu zamieszkania i podpisać umowę adopcyjną.

Kontakt w sprawie adopcji:

Zobaczymy, czy będzie zainteresowanie.  Czyj numer do kontaktu? Ogłoszenie wrzucę na swój olx.

Mój 608451727  :) Na śląskie na początek i oby zadziałało..Najlepiej jak każdy jest osobno ogłoszony.

Podaj kwotę za wyróżnienia to prześlę:)

Dziękuję:)

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Alaskan malamutte napisał:

To proszę w takim razie króciutki opis każdego szczeniaczka. 

 

Właściwie trudno każdego osobno opisać. To co napisałaś w tekście i inne zdjęcie, Wesoła, pełne energii maluszki.

Biegają , bawią się, szaleją. Nie mam innej wiedzy.

Link to comment
Share on other sites

21 minut temu, ewu napisał:

Mój 608451727  :) Na śląskie na początek i oby zadziałało..Najlepiej jak każdy jest osobno ogłoszony.

Podaj kwotę za wyróżnienia to prześlę:)

Dziękuję:)

ewu, ja ogłaszam szczeniaki razem i mam mnóstwo telefonów, dwa już znalazło domy. 

Jak wrócę do domu, ogłoszę na Katowice. Jeśli nie będzie żadnego odzewu, porobię im ogłoszenia oddzielne. 

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Alaskan malamutte napisał:

ewu, ja ogłaszam szczeniaki razem i mam mnóstwo telefonów, dwa już znalazło domy. 

Jak wrócę do domu, ogłoszę na Katowice. Jeśli nie będzie żadnego odzewu, porobię im ogłoszenia oddzielne. 

Dobrze, dziękuję:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...