Jump to content
Dogomania

Wszystkie maluszki już w DS! Worek, a w nim pięć 3-miesięcznych szczeniąt - te miały szczęście i ktoś je znalazł


Ewa Marta

Recommended Posts

12 godzin temu, Ewa Marta napisał:

Basiu, czy to juz wszystkie koszty maleństw? Przyznam, że Pani Karolina okazała im ogromne serce i opłaty wzięła naprawde symboliczne. jeśli Ty już wszystko opłaciłaś, to zaraz robię Ci przelew na cała kwotę. 

Ponieważ maluszkom pozostało na koncie 16 zl, pozwolę sobie tę niewielka kwote dorzucic do przelewu basi, która zjeździła mase kilometrów robiąc wizyty przed adopcyjne. Choć ten grosik dorzucimy... Tym samym maluchy maja stan o na koncie.

 

Podziękuj proszę od nas Pani Karolinie za jej wielkie serce! 

Dziękuję:) Nadwyżkę jeśli się zgodzicie przeznaczę dla Isi i Roja.

Za weta zapłaciłam już ponad 230 zł, 50 zł za podkłady, 30 za karmę , czekam na paragony z dt.

Isia pawdopodobne będzie musiała mieć operowaną łapkę.

Bąble dostają surowicę a ja najbliższy tydzień mam z głowy. Strasznie się o nie martwię.

Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, ewu napisał:

Za weta zapłaciłam już ponad 230 zł, 50 zł za podkłady, 30 za karmę

Basiu, jeśli będziesz w Krakowie to mam dla maluszków pozostałe po Toni podkłady i resztę dobrej karmy dla szczeniąt Royal Canin Mini Puppy  Junior i saszetkę Convalescence Support Royal Canin. 

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, elik napisał:

Basiu, jeśli będziesz w Krakowie to mam dla maluszków pozostałe po Toni podkłady i resztę dobrej karmy dla szczeniąt Royal Canin Mini Puppy  Junior i saszetkę Convalescence Support Royal Canin. 

Dziękuję Elu.

Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, elik napisał:

Jeśli nie przewidujesz przyjazdu w te strony w najbliższym czasie to może prześlę pocztą, albo przez Ruch. Jak myślisz?

Elu kochana spokojnie , będę w Krakowie. Zadzwonię do Ciebie w przyszłym tygodniu.

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, ewu napisał:

Ewa Marta przelała na konto psiaków 30 zł i 101 zł.

Zwróciłam Pani Karolinie 100 zł -30 zł transport i 70 zł hotelowanie i czip dla Majuni.

Dla Isi i Roja został więc 31 zł.

Dziękuję:)

Basiu zostało Ci 16 zł, nie 31 zł. Tak pisałaś o wydatkach:

Zapłaciłam Pani Karolinie 50 zł za hotelowanie,  dodatkowo 20 zł za czip i 15 zł za tabletki na odrobaczanie.

Razem 85 zł. Te 50 zł to naprawdę symboliczne:)

 

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.04.2019 o 12:45, Ewa Marta napisał:

Basiu zostało Ci 16 zł, nie 31 zł. Tak pisałaś o wydatkach:

Zapłaciłam Pani Karolinie 50 zł za hotelowanie,  dodatkowo 20 zł za czip i 15 zł za tabletki na odrobaczanie.

Razem 85 zł. Te 50 zł to naprawdę symboliczne:)

 

 

Dziękuję:) Coś mi ta matematyka nie wyszła:) Zapomniałam o tabletkach:)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 8 months later...
  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...