Jump to content
Dogomania

Do usunięcia - na zakup surowicy do 19.02 do 20.00


Isiak

Recommended Posts

Witam serdecznie w progach książkowego antykwariatu otwartego na potrzeby psiaków, którym pomaga ewu, wątek tutaj.   A w szczególności na zakup surowicy dla szczeniaczków, wątek tutaj.

111.jpg

Bazarek ma formę licytacji, przebijamy o pełne złotówki. Jeżeli cokolwiek się sprzeda, koszty przesyłki rejestrowanej wg cennika PP pokrywa Kupujący.  Jeżeli Kupujący życzy sobie przesyłkę nierejestrowaną, proszę o taką informację na wątku. 

Czas trwania bazarku: do 19.02. do godz. 20.00, ostatni ważny post z godz. 19.59. Na wpłatę czekam 5 dni od wysłania PW.

Po otrzymaniu przesyłki proszę o potwierdzenie TUTAJ, na wątku bazarkowym, nie na PW.

Wszystkie zdjęcia po kliknięciu otwierają się w większym rozmiarze.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Post rozliczeniowy - jeżeli będzie co rozliczać.

Aga76 - cegiełka - 10 zł - wpłacone

Patmol - poz.22 - 7 zł + 3,70 KW = 10,70 zł - wpłacone 20 zł

guccio - poz. 7, 16, 18 i 21 - 15 zł + 18,00 KW = 33 zł - wpłacone

Razem zebrało się na zakup surowicy: 41,30

Przelewam na konto ewu 50 zł.

Link to comment
Share on other sites

6. Deportacje i przemieszczenia ludności polskiej w głąb ZSRR 1939-1945. CW 3 zł

2f7c35140fd4e89fm.jpg

7. Katyń. Relacje, wspomnienia, publicystyka. CW 3 zł

guccio - 3 zł

2ec0e08f4df0bf37m.jpg

8. Katyń. Lista ofiar i zaginionych. CW 3 zł

6ece46c59cf44126m.jpg

9. Katyń w pół drogi. CW 3 zł

d96919754d28012bm.jpg

10. dzieje sprawy Katynia. CW 3 zł

8c35c5883f658910m.jpg

Link to comment
Share on other sites

21.  Słodkowodne ryby akwariowe. CW 3 zł

guccio - 3 zl

16258d8b9f5be53fm.jpg

22. Gupik. Książka kupiona na wystawie pokonkursowej gupików z wpisaną dedykacją dla mnie i podpisem autora - mam nadzieję, że to nie będzie przeszkadzać. Ogrom bardzo profesjonalnej wiedzy dla pasjonatów i hodowców tego gatunku. CW 7 zł.

Patmol - 7 zł

5d05c9bbbc2483b6m.jpg

23. Obroża z czarnego zamszu z cyrkoniami dla kota - nie używana, tylko przymierzona. Na moją Kocię za duża. CW 3 zł

d71bc7788191518fm.jpg

Niżej na wątku są jeszcze niespodzianki: dary od kochanych Cioteczek Magdarynki i Nadziejki: biżuteria i NOWA książka, fajniste fanty, które mogą być na prezent! Dziękuję bardzo za ten dar! A takie to cuda:

30254885f2fec51em.jpg 0feab3a329bd659dm.jpg 8d2fff1854502732m.jpg 7b84b6cb31f692d8m.jpg 69b76e761b3aae74m.jpg

ZAPRASZAM!

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Nadziejkowe Dary

 1 ksiazka ,,Milosc za sms,,

nowa

stan idealny

ciekawe opowiesci czleka

 ktory pracowal w firmie

biurze smsowym ...

opowiada o tym

jak naciagaja ludzi

cena wywol 5 zl

Znalezione obrazy dla zapytania ksiazka milosc za sms

 

 Nadziejkowe Dary

2 Kolczyki  ala srebro

 leciutenki sliczne

 kupila lata temu

 stan idealny

zdj z google

 bardzo podobne do tych na zdj

 cena wywol 7 zl

 

 

 

 

Podobny obraz

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, guccio napisał:

Pokazałam koledze.Proszę jeszcze nr 16 CW.

Bazareczku rozkręcaj się!

Dziękuję :)))) Polecam też książkę Wodny świat akwarium, piękne zdjęcia i bardzo mądrze opracowany tekst. Dużo informacji zebranych "w pigułce". W kilku zdaniach na temat każdego gatunku ryb określony wymagany minimalna wielkość zbiornika, jego urządzenie, rodzaj pokarmu, parametry wody, biotop, strefa, w której ryba w akwarium przebywa, wskazówki łączenia z innymi gatunkami. Jak dla mnie ta książka jest genialna, mimo, że mała i stosunkowo "cienka", bo ma tylko 159 stron. Naprawdę polecam :)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Isiak napisał:

Dziękuję :)))) Polecam też książkę Wodny świat akwarium, piękne zdjęcia i bardzo mądrze opracowany tekst. Dużo informacji zebranych "w pigułce". W kilku zdaniach na temat każdego gatunku ryb określony wymagany minimalna wielkość zbiornika, jego urządzenie, rodzaj pokarmu, parametry wody, biotop, strefa, w której ryba w akwarium przebywa, wskazówki łączenia z innymi gatunkami. Jak dla mnie ta książka jest genialna, mimo, że mała i stosunkowo "cienka", bo ma tylko 159 stron. Naprawdę polecam :)

Kochana,jak tak gorąco polecasz to dopisz do moich zakupów.Za takie grosiki warto zakupić,kogoś uszczęśliwić.Ja już nie wiem co w moim życiu było pierwsze,rybki,psy czy koty.Moje tycie wnuki jeszcze małe po babci kochają wszystkie stworzenia a mądra córka im wszystko czyta.Pozdrawiam.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, guccio napisał:

Kochana,jak tak gorąco polecasz to dopisz do moich zakupów.Za takie grosiki warto zakupić,kogoś uszczęśliwić.Ja już nie wiem co w moim życiu było pierwsze,rybki,psy czy koty.Moje tycie wnuki jeszcze małe po babci kochają wszystkie stworzenia a mądra córka im wszystko czyta.Pozdrawiam.

Dziękuję :) Z całą pewnością będziesz zadowolona z tej książeczki. Miałam akwarium przez wiele lat, póki w domu nie zjawił się mój pierwszy w życiu, obecny kot adoptowany z lecznicy. Kocica takie harce wyrabiała na akwarium, że się rozszczelniło i zlikwidowałam. Raz nawet w nim zanurkowała :))) To była nocna akcja, jak zaczęło kapać, a sąsiedzi pod nami ledwo co skończyli gruntowny remont mieszkania :)))) Całą sytuację opisywałam na blogu tutaj: https://donka66.blogspot.com/2016/07/o-may-wos-katastrofa-i-zalega-kartka.html

Fajnie, że masz takie zwierzolubne wnuki, i mądrą córkę. Wychowacie ich na ludzi o dobrych sercach, którym nie obca będzie empatia. Oby więcej takich mądrych mam i babć było!

A tak wyglądało moje ukochane akwarium:

IMG_3511.JPG

IMG_3512.JPG

kirysek.jpg

IMG_3518.JPG

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

o ho ho! jakie piękne akwarium . Też polecam tę książkę co Isiaczek. Jest bardzo zwiezła. Wszystko jest dobrze opisane. Kiedy chce się zmienić obsadę - to ta książeczka jest niezbędna.

Isiaczku a jakie roślinki masz w akwa? anubiasa widze i moczarkę i jakieś microzorium? i ile litrowe?

No i chylę czoła-kiryski utrzymać w dobrej kondycji jest cięzko.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...