Jump to content
Dogomania

Wreszcie i Tania znalazła swój dom - zamieszkała u DT Karmelka:) Beza w DS w Warszawe, Wiola pokonała parwo i ma DS w Niepołomicach:) Szczeniaki w swoich domach:) Tosia za TM:( Pomocy!!! 3 suczki i 5 szczeniaków z interwencji:(:(


Tola

Recommended Posts

3 godziny temu, Alaskan malamutte napisał:

Wiola na Warszawę

https://www.olx.pl/oferta/sunia-w-typie-jamnika-czeka-na-dom-CID103-IDyUE8K.html

Tolu, telefon na Ciebie. Może jakaś dobra duszyczka wyróżni??

Jak wrócę do domu, zrobię suniom. Podzielimy się, ja biorę Tanię a telefon na Bezę do Ciebie, może tak być?

Asiu, jestem pod wrażeniem !  Super !!!

Postaram się zrobić jeszcze olx na Kraków.

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Alaskan malamutte napisał:

Wiola na Warszawę

https://www.olx.pl/oferta/sunia-w-typie-jamnika-czeka-na-dom-CID103-IDyUE8K.html

Tolu, telefon na Ciebie. Może jakaś dobra duszyczka wyróżni??

Jak wrócę do domu, zrobię suniom. Podzielimy się, ja biorę Tanię a telefon na Bezę do Ciebie, może tak być?

Asiu ode mnie będzie wyróżnione,choć tyle pomogę....Zaraz poproszę Anulkę.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Alaskan malamutte napisał:

Bogusiu, pięknie dziękujemy!!! Podobny obraz

Asiu nie ma za co.Bardzo mi żal Tani,bardzo :( Bidulka powinna być w domowym dt aby tam można było pracować z sunią i wszystkiego nauczyć.Tylko skąd takie wytrzasnąć...? :(

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Alaskan malamutte napisał:

Wiola na Warszawę

https://www.olx.pl/oferta/sunia-w-typie-jamnika-czeka-na-dom-CID103-IDyUE8K.html

Tolu, telefon na Ciebie. Może jakaś dobra duszyczka wyróżni??

Jak wrócę do domu, zrobię suniom. Podzielimy się, ja biorę Tanię a telefon na Bezę do Ciebie, może tak być?

 

20 minut temu, Bogusik napisał:

Asiu ode mnie będzie wyróżnione,choć tyle pomogę....Zaraz poproszę Anulkę.

Już wyróżnione na miesiąc.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

22 godziny temu, Alaskan malamutte napisał:

Wiola na Warszawę

https://www.olx.pl/oferta/sunia-w-typie-jamnika-czeka-na-dom-CID103-IDyUE8K.html

Tolu, telefon na Ciebie. Może jakaś dobra duszyczka wyróżni??

Jak wrócę do domu, zrobię suniom. Podzielimy się, ja biorę Tanię a telefon na Bezę do Ciebie, może tak być?

Ogłoszenie świetne, pełna perfekcja, bardzo dziękujękwiat-emotikon-ruchomy-obrazek-0132

16 godzin temu, Bogusik napisał:

Asiu ode mnie będzie wyróżnione,choć tyle pomogę....Zaraz poproszę Anulkę.

Pięknie dziękujemy

kwiat-emotikon-ruchomy-obrazek-0132
16 godzin temu, Anula napisał:

 

Już wyróżnione na miesiąc.

Równiez piękne podziękowania

kwiat-emotikon-ruchomy-obrazek-0132
16 godzin temu, Alaskan malamutte napisał:

 

13 godzin temu, Alaskan malamutte napisał:

Dziękuję tez bardzo za ogłoszenia dla Bezy i Tani, zawsze trzeba mieć nadzieję, że ich historia chwyci kogoś za serce...

Jeszcze raz bardzo dziękuję, to ogromna pomockwiat-emotikon-ruchomy-obrazek-0132

Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.03.2019 o 13:34, Alaskan malamutte napisał:

Tym suniom dom tymczasowy albo stały potrzebny na cito!!!! One cudne, widać, że chcą, ale muszą zaufać. Ta ciemna jest po prostu boska!!! 

 

16 godzin temu, Bogusik napisał:

Asiu nie ma za co.Bardzo mi żal Tani,bardzo :( Bidulka powinna być w domowym dt aby tam można było pracować z sunią i wszystkiego nauczyć.Tylko skąd takie wytrzasnąć...? :(

Tak jak napisała Alaskan - tym suczkom bardzo potrzebny DT, częsty kontakt z człowiekiem, bo one tego potrzebują.

W tym tygodniu zaczynają się sterylizacje, przełożone ze względu na parwo, a potem po wygojeniu ran trzeba suczki zabrać, tylko gdzie?beksa_V6_orig.gif

Tak na początku myślałam o naszym kojcu, ale u nas nadal bardzo zimno no i kojec na dłużej to nie jest dobre miejsce dla tak wycofanych suczek,  tylko częsty  kontakt z ludzmi pomoze im wyjść z traumy.

Bardzo pomocny byłby na pewno DT Karmelka, p. Ola ma doświadczenie w pracy z takimi psiakami, ale w tej chwili to niemożliwe:(

 

 

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Havanka napisał:

Wczoraj zrobiłam też Wioli olx na Kraków. Nazwałam ją Violinką: https://www.olx.pl/oferta/spraw-by-violinka-odzyskala-radosc-zycia-CID103-IDyW4f0.html

Tobie też Eluś bardzo dziękuję; mam nadzieję ze z tych wspaniałych ogłoszeń wyłoni się równie wspaniały dom dla Wioli.kwiat-emotikon-ruchomy-obrazek-0132

6 minut temu, Poker napisał:

A może by zrobić ogłoszenie Kamusi?  Sfinansuję wyróżnienie czy co innego korzystnego.

Myślę, ze kamusi mozna juz robic ogłoszenia, ale chyba gdzieś blizej Was ...

W piątek Kama jedzie do szafirki, będzie można dołączyć zdjęcia od Hani...

Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.03.2019 o 12:41, Alaskan malamutte napisał:

To ruszamy z ogloszeniami. Zobaczymy co się z tego urodzi" Dzisiaj wieczorem napiszę i ogloszę. Na jakie miasto? 

Podobny obraz

kramcik kolejny dla Was zakonczony rozliczony

 poslalam przezd chwilka do cioci Alaskan

                101 zl  z dop w tytule ,,Nadziejka z baz dla zamjskich biedakow,,

 dla lapucinek oczeniek brzusiow cudnych

sciskam tulinkam za wszytkie serduchem calem

101 zl! Dziekuje! Rozliczony!Ksiegarenka malunia dla maluczkich istotek ,ktorym los nie dal szansy..do 27 luty

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Nadziejka napisał:
Podobny obraz

kramcik kolejny dla Was zakonczony rozliczony

 poslalam przezd chwilka do cioci Alaskan

                101 zl  z dop w tytule ,,Nadziejka z baz dla zamjskich biedakow,,

 dla lapucinek oczeniek brzusiow cudnych

sciskam tulinkam za wszytkie serduchem calem

102 zl! Dziekuje! Rozliczony!Ksiegarenka malunia dla maluczkich istotek ,ktorym los nie dal szansy..do 27 luty

Nadziejko kochana, bardzo dziękujemy za pomoc, za Twoje starania!kwiat-emotikon-ruchomy-obrazek-0069

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...