Jump to content
Dogomania

Wreszcie i Tania znalazła swój dom - zamieszkała u DT Karmelka:) Beza w DS w Warszawe, Wiola pokonała parwo i ma DS w Niepołomicach:) Szczeniaki w swoich domach:) Tosia za TM:( Pomocy!!! 3 suczki i 5 szczeniaków z interwencji:(:(


Tola

Recommended Posts

4 godziny temu, Tola napisał:

Jutro spróbujemy z Tz podjechać do Izbicy, zobaczymy na miejscu, jak się sprawy mają...

Już mi się wszystkie wątki tak mylą,że nie wiem gdzie co pisać...Jeżeli będziecie w Izbicy to zapytajcie czy malusia rudawa i ta od Poker nie powinny być zaszczepione na wirusówki ?Przeszły bez objawowo parwo więc nie wiemy jakie są zalecenia w dalszym toku zabezpieczeń

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Bogusik napisał:

Już mi się wszystkie wątki tak mylą,że nie wiem gdzie co pisać...Jeżeli będziecie w Izbicy to zapytajcie czy malusia rudawa i ta od Poker nie powinny być zaszczepione na wirusówki ?Przeszły bez objawowo parwo więc nie wiemy jakie są zalecenia w dalszym toku zabezpieczeń

Jesli dostała surowicę, to można szczepić dopiero 3 tyg. po ostatniej dawce.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

18 godzin temu, Bogusik napisał:

Już mi się wszystkie wątki tak mylą,że nie wiem gdzie co pisać...Jeżeli będziecie w Izbicy to zapytajcie czy malusia rudawa i ta od Poker nie powinny być zaszczepione na wirusówki ?Przeszły bez objawowo parwo więc nie wiemy jakie są zalecenia w dalszym toku zabezpieczeń

Byliśmy  - wszystkie psy mają się dobrze, jaka to cudowna wiadomość!!!

Po konsultacji z wetką zabraliśmy z lecznicy dwa szczeniaki - malutką rudawą i tą od Poker (może je jakoś nazwać?); sunie czują się dobrze i nie ma sensu, aby wciąż przebywały w lecznicy. TZ ubłagał znajomą, u której była ta sunia od Poker zaraz po zabraniu ze schroniska,z e przetrzyma dziewczyny do momentu wyjazdu.

Termin szczepienia wyznaczony na 9 lutego, ale pod warunkiem, ze po szczepieniu zostaną jeszcze na miejscu min. 5 dni...

Wiola na nasz widok uciekła, ale udało się zrobić jej zdjęcie na rękach wetki; wygląda na sporą suczkę, ale to maluszka

IMG_20190223_125008.jpg

IMG_20190223_125035.jpg

  • Like 4
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Tola napisał:

Cały czas mam taki zamiar, i jeszcze BianceO, ale wciąż czas zajmuje mi coś innego...

Wiem, Tola, wiem :( 
Mam namiary do Isadora, w sensie nr telefonu jakby było trzeba.
 

28 minut temu, Jaaga napisał:

Jutro Wiolę pokażę kolezance, hodowczyni czarnych jamników. Może bedzie miała jakiś pomysł na dom. 

Świetnie, mam nadzieję, że coś się uda zdziałać. Nawet z DT - wtedy odpadną koszty pobytu w lecznicy.

Mogę Wiolę pokazać na LUBLIN DLA ZWIERZĄT na facebooku.

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Tola napisał:

Byliśmy  - wszystkie psy mają się dobrze, jaka to cudowna wiadomość!!!

Po konsultacji z wetką zabraliśmy z lecznicy dwa szczeniaki - malutką rudawą i tą od Poker (może je jakoś nazwać?); sunie czują się dobrze i nie ma sensu, aby wciąż przebywały w lecznicy. TZ ubłagał znajomą, u której była ta sunia od Poker zaraz po zabraniu ze schroniska,z e przetrzyma dziewczyny do momentu wyjazdu.

 

Bardzo się cieszę,że psiaki z Izbicy czują się dobrze :) To naprawdę wspaniała wiadomość! :) Również cieszy to,że zostały maluszki zabrane do dt i poczekają na transport.

Co do imienia dla malutkiej rudawej to wybrałyśmy z Anulą imę Emi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, elik napisał:

Piękne imie :)  Moja poprzednia tymczaska też miała na imię Emi i też była ruda :)  Ma super dom i kochających opiekunów.

Mamy Elu nadzieję ,że już to całe zło poszło wreszcie i nie wróci,a za jakiś czas i nasza Emi znajdzie właśnie taki cudowny domek :)

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Bogusik napisał:

Mamy Elu nadzieję ,że już to całe zło poszło wreszcie i nie wróci,a za jakiś czas i nasza Emi znajdzie właśnie taki cudowny domek :)

Wierzę, że tak będzie  i życzę jej z całego serca, a na razie, żeby jak najszybciej znalazła się u szafirki   :)

Link to comment
Share on other sites

16 godzin temu, Poker napisał:

Bardzo się cieszę ,że sunie bezpieczne i zdrowe. Może DT trzeba wesprzeć na karmę?

Na razie nie mam pomysłu na imię  dla "mojej" suńki. Może jakieś  mi wpadnie do łepetyny.

Wszystko zakupione -  karma i  podkłady i dostarczone do DT.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 25.02.2019 o 20:08, Bogusik napisał:

Bardzo się cieszę,że psiaki z Izbicy czują się dobrze :) To naprawdę wspaniała wiadomość! :) Również cieszy to,że zostały maluszki zabrane do dt i poczekają na transport.

Co do imienia dla malutkiej rudawej to wybrałyśmy z Anulą imę Emi.

Tak, imię cudne, takie cieplutkie i bardzo pasuje do dziewczynki:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...