Jump to content
Dogomania

"Życie w schronie mnie przerosło, nie mam już nadziei.." -a jednak udało się ZEFIREK ma swój DOM STAŁY!


kiyoshi

Recommended Posts

Znalezione obrazy dla zapytania gify misie szare tedi cudo cudo cudny niezwykly
 kosmiczny boooskyyy
 przegrzeczny
 jedyny poprostu jedyny
 alez by pasowal do maojej ukochanej  kosmicznej lalcis ech ....
jhakaz bylaby cudna parka
 psie serducka dwa i ja .... haha
ale ale serducka dwa jedyne kosmiczne niezykle
 pod kazdem wzgledem
 smokuniam smokuuuuu cmokuniam w oczenka
Link to comment
Share on other sites

kochani dziś na olx zamieściłam wyróżnione na 7 dni ogłoszenie znalezione pieska, który.... właśnie pojechał do swojego domku :))

a gdybym tak nie zakańczała tego ogłoszenia tylko zmienila je np. na Zefirka :)

albo inna bidulkę potrzebującą pomocy?? dajcie znać.

Link to comment
Share on other sites

35 minut temu, fegelle napisał:

kochani dziś na olx zamieściłam wyróżnione na 7 dni ogłoszenie znalezione pieska, który.... właśnie pojechał do swojego domku :))

a gdybym tak nie zakańczała tego ogłoszenia tylko zmienila je np. na Zefirka :)

albo inna bidulkę potrzebującą pomocy?? dajcie znać.

Dziękuję bardzo kochana za propozycję, ale Zefirek ma już 2 ogłoszenia na olx. Nie wiem, czy jest sens dodawać kolejne? Co prawda telefonów o niego było zero do tej pory.. Sama nie wiem :(

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, agat21 napisał:

Dziękuję bardzo kochana za propozycję, ale Zefirek ma już 2 ogłoszenia na olx. Nie wiem, czy jest sens dodawać kolejne? Co prawda telefonów o niego było zero do tej pory.. Sama nie wiem :(

Zawsze jest sens. Ja dla swoich psow nie raz robie i 10 ogloszen na olx

Tylko tu jest problem bo Twoje ogloszenie fagella jest w kategorii zaginione/znalezione. Zefirek powinien byc w kategorii do adopcji a niestety kategorii nie mozna zmienic :(  :(

Link to comment
Share on other sites

51 minut temu, kiyoshi napisał:

Zawsze jest sens. Ja dla swoich psow nie raz robie i 10 ogloszen na olx

Tylko tu jest problem bo Twoje ogloszenie fagella jest w kategorii zaginione/znalezione. Zefirek powinien byc w kategorii do adopcji a niestety kategorii nie mozna zmienic :(  :(

ok. ale przecież kategorię też chyba będę mogła zmienić. wydaje mi się, że warto spróbować.

zatem zdecydujcie czy ma to być Zefirek czy inny piesio,  któremu obecnie pomagacie i dajcie znać.

Link to comment
Share on other sites

36 minut temu, Onaa napisał:

A co z tym oczkiem Zefirka ?

 

Oczko się wygoiło, nie ma różnicy między jednym a drugim :)

Aldrumko, serdeczne dzięki raz jeszcze za bazarek imienny, serdeczne dzięki wszystkim kochanym dogomaniaczkom, które głosowały :) <3 <3 <3  Wpłata na całe 210 złociszy dziś dotarła!  Nie ukrywam, że w samą porę, bo zaraz będę płacić fakturę do lecznicy za pierwszą wizytę Zefirka i jego badania krwi. 

I... uwaga! Miałam dziś pierwszy telefon o Zefirka. Młody pan z Warszawy, razem z żoną dojrzeli do decyzji, żeby dac dom jakiemuś psiakowi. Chcą pojechać do hotelu poznać Zefirka osobiście. Zgadzają się na PA jakby co. Rozmowa miła, rzeczowa, kulturalna. Zobaczymy. Mają się umówić z panią z hoteliku na przyjazd i odwiedziny Zefirka. 

 

 

  • Like 3
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Onaa napisał:

Zefirek jest cudowny :). I oczka już inne - nie te ze zmarnowanym starczym spojrzeniem.

Wyróżniłam tak jak obiecałam ogłoszenie zefirkowe olx Havanki

https://www.olx.pl/oferta/zefirek-lagodny-i-cieply-jak-zachodni-wiatr-CID103-IDymLWC.html.

 

 

Renatko, pięknie dziękuję !!! Właśnie miałam napisać o wyróznieniu. Dostałam też pieniażki na wyróznienie od Agat21. Agatko, czy mam odesłać, czy zostawić na kolejne? Przepraszam, ze wcześniej nie podałam tej informacji, ale od niedzieli choroba przykuła mnie do łóżka.

 

Od: wczoraj
Do: 25 lut

image;s=94x72

Zefirek - łagodny i ciepły, jak zachodni...

Za darmo

0
Promowane do 27 lut
Statystyki
Wyświetleń: 236
Tel: 2
Obserwuje: 1
Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, agat21 napisał:

Oczko się wygoiło, nie ma różnicy między jednym a drugim :)

Aldrumko, serdeczne dzięki raz jeszcze za bazarek imienny, serdeczne dzięki wszystkim kochanym dogomaniaczkom, które głosowały :) <3 <3 <3  Wpłata na całe 210 złociszy dziś dotarła!  Nie ukrywam, że w samą porę, bo zaraz będę płacić fakturę do lecznicy za pierwszą wizytę Zefirka i jego badania krwi. 

I... uwaga! Miałam dziś pierwszy telefon o Zefirka. Młody pan z Warszawy, razem z żoną dojrzeli do decyzji, żeby dac dom jakiemuś psiakowi. Chcą pojechać do hotelu poznać Zefirka osobiście. Zgadzają się na PA jakby co. Rozmowa miła, rzeczowa, kulturalna. Zobaczymy. Mają się umówić z panią z hoteliku na przyjazd i odwiedziny Zefirka.

Ojej, ale optymistyczna wiadomość ! Trzymam mocno kciuki za efekty ! Oby się udało...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...