Jump to content
Dogomania

Po wielu perypetiach- KORI ma dom w Bielsko-Biała <3 <3 Do odważnych świat należy...po 3 latach w Radysach i 3 miesiącach u Dexterki ....nieudana adopcja i zwrot...znów w hoteliku czeka na DOM


kiyoshi

Recommended Posts

1 godzinę temu, IlonaS napisał:

Toż to Saba z Kielc, z bezwładem tylnych łap, odebrana interwencyjnie właścicielowi, tzn. zgodził się ją oddać. Dzięki ogromnemu nagłośnieniu sprawy. Dobrze, że już w bezpiecznym miejscu, i że zyskała przyjaciela.  

tak tak, to ona :) bardo biedna sunia, ma zespół końskiego ogona z tego co Marta wstępnie pisała ...:(

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, kiyoshi napisał:

ALE MNIE ROZTELEPAŁO. Zobaczcie jaki znalazłam post na Grupie: Czarna lista domów adopcyjnych na fb!!!!

Agnieszka L. z Poznania. Adoptowała sunię w typie wyżła z Przytuliska w Grodzisku Wielkopolskim. Oddała po 10 dniach. Bo ciągnie na smyczy, bo obszczekuje psy, bo nie lubi ludzi na hulajnogach... W domu piesek to anioł. Lubi dzieci, zachowuje czystość..... Po powrocie do nas, wyje w kojcu, nie możemy jej doprowadzić jej do równowagi. Na spacerze nie ciągnie, nikogo nie atakuje

 

NO jasna cholera..brzmi znajoma??? ta KROWA co oddała Koriego!! a ostrzegałam przed nią na tej grupie ! zabrała kolejnego psa i oddała :( :( i co robić z kimś takim...co robić?

Za każdym razem tu wchodzę z nadziei, że wreszcie ktoś sensowny zadzwonił o Korcia.

I  też mnie roztelepało, ta baba to niezrównoważona wariatka....

Link to comment
Share on other sites

16 minut temu, Gabi79 napisał:

Za każdym razem tu wchodzę z nadziei, że wreszcie ktoś sensowny zadzwonił o Korcia.

I  też mnie roztelepało, ta baba to niezrównoważona wariatka....

Gabrysiu...ta osoba z przytuiska twierdzi że to INNA Agnieszka L....że to nie ta od Korcia....aż dziwne, że brzmi wszystko tak identycznie...a inny człowiek??

Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, kiyoshi napisał:

Gabrysiu...ta osoba z przytuiska twierdzi że to INNA Agnieszka L....że to nie ta od Korcia....aż dziwne, że brzmi wszystko tak identycznie...a inny człowiek??

To jeszcze gorzej, bo świadczy to o tym, że ludzi bez serca i rozumu jest wielu

Link to comment
Share on other sites

Dla Korcia wpłynęlo 20 zł od Zorki- DZIĘKUJE <3

Widziałam / czytałam na facebooku, że w związku z przyjęciem tej ciężko chorej bernardynki...Moniki z hoteliku została potężnie obrzucona błotem...ktoś wyciął zdjęcie tzn przyciął i jeszcze wyrwał z kontekstu i zrobiła się afera, że w hoteliku są złe warunki i zła opieka..

Chciąłam jakoś się odnieść, ale zrobie to tylko tutaj....Z tym hotelikiem współpracuje mi się bardzo dobrze. Może czasem jest kłopot żeby się dodzwonić, ale Monika oddzwania w przeciągu kilku godzin. Kori jest zaopiekowany. Monika baaarrdzo pomaga przy adopcjach. Zna się na psach, na tym co robi...

Chciałam tylko to napisać, gdyby ktos czytał te smutne komentraze na fb...

Link to comment
Share on other sites

To straszne jak człowiek człowiekowi wilkiem, a ludzie lecą za manipulacjami jak barany :( Niestety, wielu pomagaczy manipuluje faktami, zdjęciami żeby tylko kogoś zniszczyć... na przykład hodowlę albo dobry hotelik... :( Okropność.

Ważne, że masz dobry kontakt z Moniką - oby była silna i przetrzymała ten napad hejterów.

Nikt nie dzwoni w sprawie Korcia, mojego ulubieńca? :(

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Tyś(ka) napisał:

To straszne jak człowiek człowiekowi wilkiem, a ludzie lecą za manipulacjami jak barany :( Niestety, wielu pomagaczy manipuluje faktami, zdjęciami żeby tylko kogoś zniszczyć... na przykład hodowlę albo dobry hotelik... :( Okropność.

Ważne, że masz dobry kontakt z Moniką - oby była silna i przetrzymała ten napad hejterów.

Nikt nie dzwoni w sprawie Korcia, mojego ulubieńca? :(

tak...jakbym nie znała hoteliku to nie wiem co bym myślała...a znam od dawna i tak mnie to zabolało, bo to naprawde była manipulacja i cios poniżej pasa :( no nic...na pewno się dziewczyny pozbierają i zbytnio im to nie zaszkodzi

 

A o Korcia cisza. Nie ma ani telefonów ani maili. Sądze, że on zostanie u Moniki na bardzo długo, może na zawsze...po prostu nie ma nigdzie lidzi dla niego...ja tak to widze...ale źle mu tam nie jest przeciez

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Tianku napisał:

Jakie na zawsze w hoteliku.... Korus to wspanialy psiak i ja wierze ze domek sie znajdzie szyty na jego miare:) 

Wszyscy tak piszą :) ale prawda jest taka że olxy wiszą sporo jest wyróżnionych na przeróżne miasta itd a nikt nie dzwoni, nie ma w ogóle zainteresowania

Link to comment
Share on other sites

staruszka ponoć nie toleruje zdecydowanej większości innych psów..a patrzcie tutaj? mimo choroby tak chce się bawić z Korim.....

nie piszcie że goły pies na ziemi prosze. naprawde dbają tam o nią jak moga i to NIE była decyzja Moniki by golić jej cały tułów...

https://www.facebook.com/marta.zaniewska.7/videos/pcb.3007779239289790/3007779065956474/?type=3&theater

87818668_3007778069289907_67592553724997

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

20 godzin temu, Poker napisał:

Może wreszcie , oby.

nie odezwali się więc chyba nic z tego

podesłałam im też wczoraj FREYE od Jaagi...ale czytałam na tamtym watku że też nie dzwonili..

Fajny dom, ale bardzo ma rygorystyczne wymogi do psa..Kori praktycznie 90% by spełniał...ale nic na siłe...

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, kiyoshi napisał:

nie odezwali się więc chyba nic z tego

podesłałam im też wczoraj FREYE od Jaagi...ale czytałam na tamtym watku że też nie dzwonili..

Fajny dom, ale bardzo ma rygorystyczne wymogi do psa..Kori praktycznie 90% by spełniał...ale nic na siłe...

Moze trochę czasu potrzebują. Nie zawsze tak od razu dzwonią. Może chcą się poważnie zastanowić?

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, kiyoshi napisał:

nie odezwali się więc chyba nic z tego

podesłałam im też wczoraj FREYE od Jaagi...ale czytałam na tamtym watku że też nie dzwonili..

Fajny dom, ale bardzo ma rygorystyczne wymogi do psa..Kori praktycznie 90% by spełniał...ale nic na siłe...

A jakie to wymogi ?

Link to comment
Share on other sites

Szukają psa aktywnego. Do częstych wspólnych górskich wędrówek. Psa który nie boi się nowych miejsc i sytuacji i jest bardzo lagodny w stosunku do innych psów i ludzi. Wiek ponad 2 lata, z podszerstkiem bo czasem nocuja pod namiotem. 

No i też wagowo ok 20.kg.

Takze- widzicie Korcia?? Ja bardzo

 

Pan niestety napisał mi przed chwilą że wybrali inna sunie 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...