Jump to content
Dogomania

Po wielu perypetiach- KORI ma dom w Bielsko-Biała <3 <3 Do odważnych świat należy...po 3 latach w Radysach i 3 miesiącach u Dexterki ....nieudana adopcja i zwrot...znów w hoteliku czeka na DOM


kiyoshi

Recommended Posts

43 minuty temu, Poker napisał:

A rozmawiałaś z domem Kori ?

Napisałam przed chwilą do pani Oli....Udało się, Kori może zamieszkać w tym hoteliku w Kajetanowicach którego link wstawiłam. Może tam zamieszkać już w ten wekend. Czekam na odpowiedź od niej....Ciesze się ogromnie, bo wiem, że Kori będzie tam zaopiekowany, wybawiony, wybiegany, pozna (mam nadzieje) nowych przyjaciól....

Boże, tak się ciesze, że Marta mi pomogła...dobre anioły czuwają.

Ogromnie wszystkim dziękuje za wsparcie! Jeszcze tylko dowóz (mam nadzieje, że po stronie opiekunów) i odetchniemy

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Olena84 napisał:

Dobrze że się udało załatwić miejsce ;)

Tobie rowniez Olenko dziekuje z calego serca za wczorajsze nocne pomocowanie :) jestes kochana

Naprawde jest mi tak milo ze tyle osob chcialo pomoc. Na szczescie Kori juz w niedzoele bedzie pod opieka Moniki w hoteliku, Pani Ola potwierdzila ze dowioza psiaka na miejsce

Pani Monika mowila ze jak dobrze pojdzie i Kori dogada sie z psiakami mieszkajacymi w domu to zabierze go na salony i poobserwuje. Ma juz jednego akrobate wskakujacego na blaty i stoly to moze akurat sie dogadaja ;) z ogloszeniami nowymi ruszymi po kilkudnioewej obserwacji na miejscu. Zreszta Monika powiedziala ze nie ma pospiechu, ona nie ma takiej typowo komercyjnej dzialalnosci, kolejka jej nie goni, Kori moze zostac jak dlugo bedzie trzeba. Koszt ustalilysmy na 300 zl na m-c plus karma (ogromnie dziekuje za serce)

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Zamówiłam do hoteliku  15 kg karmy Brit i paczke żwaczy extra. Myśle że będzie starczyć do końca sierpnia (pamiętajmy- wrzesień- kupić karme :)  ten dzisiejszy worek jest ode mnie.

Jutro ok. 14-15 Kori ma być na miejscu. Nie wiem czy uda mi sie od razu w wekend dowiedziec jak się aklimatyzuje. Także wszystko na spokojnie kochani.

Aha- Pani Irenka znów podarowała fanty na bazarek (DZIĘKUJE CAKYM SERCEM) będe ruszała pewnie w przyszłym tygodniu, bo trzeba będzie nazbierać pare groszy. Jakby ktoś chciał dołączyć i podarowć jakiś fajny fant/ fanty to będe bardzo wdzięczna.

 

Link to comment
Share on other sites

Uff! Ogromnie się cieszę,że cudny Kori ulokowany w hoteliku.Mam nadzieję,że nie będzie czekał długo na nowy dom.Natomiast bardzo martwię się,jak Kori jutro pożegna byłych właścicieli,przecież przywiązał się już do nich.Natomiast nie martwię się o byłych właścicieli skoro zawiozą Kori do hoteliku,zapewne bez bólu.Bardzo mi szkoda Kori.Taki cudny pies o wspaniałym charakterze,kocha wszystko i wszystkich.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Anula napisał:

Uff! Ogromnie się cieszę,że cudny Kori ulokowany w hoteliku.Mam nadzieję,że nie będzie czekał długo na nowy dom.Natomiast bardzo martwię się,jak Kori jutro pożegna byłych właścicieli,przecież przywiązał się już do nich.Natomiast nie martwię się o byłych właścicieli skoro zawiozą Kori do hoteliku,zapewne bez bólu.Bardzo mi szkoda Kori.Taki cudny pies o wspaniałym charakterze,kocha wszystko i wszystkich.

Anulko, ja jestem dobrej myśli. Kori na pewno będzie tęsknił za opiekunami. To jego pierwsza rodzina od wielu lat.....ale mysle, że towarzystwo innych psów, z którymi bedzie mógł się porządnie wybiegać będzie dla niego lekarstwem.

Uważam, że tak będzie najlepiej dla wszystkich, zwłaszcza, że udało się znaleść dla Korcia dobre miejsce zastępcze.

Miejmy nadzieje, że szybko znajdzie dom, ale jestem praktycznie pewna, że będe szukać domu z drugim psem (lub blisko porządnego wybiegu dla psów)...bo nie wyobrażam sobie, by pies tak kochający świat, ruch, miał być całe życie na krótkiej smyczy przy nodze... Zobaczymy co powie Monika z hoteliku....

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Wspaniałe wiadomości! Myślę, ze Kori sobie poradzi i świetnie sie odnajdzie w tym pięknym miejscu. Będzie miał nowych kolegów, przestrzeń, no i może dowiemy się czegoś więcej o jego zachowaniu i charakterze. 

Iza, bardzo dziękuję za karmę dla Korcia! Wsparcie ode mnie już przelałam na Twoje konto. Magda też się dorzuciła. 

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Karen116 napisał:

Wspaniałe wiadomości! Myślę, ze Kori sobie poradzi i świetnie sie odnajdzie w tym pięknym miejscu. Będzie miał nowych kolegów, przestrzeń, no i może dowiemy się czegoś więcej o jego zachowaniu i charakterze. 

Iza, bardzo dziękuję za karmę dla Korcia! Wsparcie ode mnie już przelałam na Twoje konto. Magda też się dorzuciła. 

dziekuje Tobie Kasiu i Magdzie :)

Link to comment
Share on other sites

30 minut temu, krajanka napisał:

obserwuję psiaki-radysiaki zabierane m.in.przez Kiyoshi  i zasmusiłam się Korim :(  mam nadzieję ,że za czas jakiś wszystko się ułoży dla niego jak najlepiej:-)

i poproszę o nr konta, to małe co nieco wyślę

 

witaj na watku korcia, bardzo dziękuje za pomoc:) zaraz prześle konto.

Pani Ola napisała mi ok. 16tej, że Kori jest juz w hoteliku.

Z hoteliku nie mam wieści i nie wiem czy dziś się cos dowiem, czy dopiero jutro, więc prosze o cierpliwość.

Mimo wszystko chciałam podziękowac Pani Oli i Panu Kubie za odwiezienie Korcia do hoteliku- oszczędziło mi to wielu zmartwień związanych z organizacją transportu.

jestem teraz spokojna i moge się otwarcie przyznać, że już od jakiś 2-3 tygodni tak czułam że Kori wróci, a nawet że POWINIEN wrócić, bo po prostu jego potrzeby a możliwości domu, to zupełnie odrębne kierunki:( nie zawsze wszystko da się przewidzieć.....

Oby Kori znalazł wkońcu swoje miejsce na ziemii....

Link to comment
Share on other sites

Dopiero dotarłam na wątek Koriego po długim czasie. A to dzięki info na wątku Fado, że znalazłaś mu dobry hotel po oddaniu z adopcji. Strasznie współczuję sytuacji. Wspaniale, że tyle ludzi pomogło i Kori znalazł nowe miejsce, ale przede wszystkim podziwiam Cię za stalowe nerwy i wytrzymałość. Trzymaj się ciepło Izuniu. Kori znajdzie na pewno wreszcie dobry dom. 

Link to comment
Share on other sites

19 godzin temu, agat21 napisał:

Dopiero dotarłam na wątek Koriego po długim czasie. A to dzięki info na wątku Fado, że znalazłaś mu dobry hotel po oddaniu z adopcji. Strasznie współczuję sytuacji. Wspaniale, że tyle ludzi pomogło i Kori znalazł nowe miejsce, ale przede wszystkim podziwiam Cię za stalowe nerwy i wytrzymałość. Trzymaj się ciepło Izuniu. Kori znajdzie na pewno wreszcie dobry dom. 

witaj Agat...za bardzo nie mam wyjścia;) stalowe nerwy to podstawa, chociaż czasem puszczają jednak ....

1 godzinę temu, jaguska napisał:

Poleciał obiecany grosik.

dziękuje ślicznie :)

 

Na koncie pieska pierwsze pieniążki:

- 150 zł od karren

- 20 zł od krajanka

- - 20 zł od Magdy

-50 zł od jaguska

 

No to Kori jest całkiem bogaty :D
Zadzwonie wieczorem (czyli pewnie po 21szej) zapytać jak się Kori czuje...

 

Link to comment
Share on other sites

własnie zajrzałam na fb i okazało się, że mam pierwsze zdjęcia z hoteliku:) ale i tak zadzwonie, żeby się co nieco dowiedzieć i tez numeru konta nadal nie dostałam.

Kori ma już kumpli z tego co widze i chyba dosyć się usmiecha...jak to on....

64854338_352023702141621_3318648511527911424_n.thumb.jpg.9278440ba013ed47b248cc3a9cab3737.jpg

66453664_368372877193635_6874194517021425664_n.thumb.jpg.3c88ec1fd885f05ee960afed6e29a55f.jpg

67315914_1137673136442728_747547802422214656_n.thumb.jpg.6da20b0349413b90283c85fec4e2658b.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam z Moniką z hoteliku. 15 minut słuchałam same zachwyty na temat Korcia...powiedziała, że nawet jakby chciała się doczepić to nie widzi w nim żadnych wad. Jest mega szczęśliwy, pozytywny, dogaduje sie absolutnie z każdym, jest bardzo bystry, inteligentny, szybko opracował kto gdzie mieszka, gdzie są jakie furtki i dokąd prowadzą, gdzie są ludzie itd itp. wszystko obserwuje, analizuje, na wszystko się cieszy, jest mega posłuszny, jak się mu powie zostań, to bez problemu zostaje, jak biega po terenie i Monika tylko gwizdnie, w sekunde jest przy jej nodze. Z dzieciakami też uwielbia spędzać czas.

Powiedziała, że taki pies w hoteliku to przyjemność i życzyłaby sobie więcej takich gości. Powiedziała żeby śmiało go ogłaszać, tylko dom duży tzn. może być duża rodzina, dużo dzieci, jakiś ogród, drugi pies, taki dom aktywny i w którym dużo się dzieje...no i lepiej żeby ten dom znaleśc w miare szybko nim mu się całkiem w hoteliku spodoba :D

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, kiyoshi napisał:

Rozmawiałam z Moniką z hoteliku. 15 minut słuchałam same zachwyty na temat Korcia...powiedziała, że nawet jakby chciała się doczepić to nie widzi w nim żadnych wad. Jest mega szczęśliwy, pozytywny, dogaduje sie absolutnie z każdym, jest bardzo bystry, inteligentny, szybko opracował kto gdzie mieszka, gdzie są jakie furtki i dokąd prowadzą, gdzie są ludzie itd itp. wszystko obserwuje, analizuje, na wszystko się cieszy, jest mega posłuszny, jak się mu powie zostań, to bez problemu zostaje, jak biega po terenie i Monika tylko gwizdnie, w sekunde jest przy jej nodze. Z dzieciakami też uwielbia spędzać czas.

Powiedziała, że taki pies w hoteliku to przyjemność i życzyłaby sobie więcej takich gości. Powiedziała żeby śmiało go ogłaszać, tylko dom duży tzn. może być duża rodzina, dużo dzieci, jakiś ogród, drugi pies, taki dom aktywny i w którym dużo się dzieje...no i lepiej żeby ten dom znaleśc w miare szybko nim mu się całkiem w hoteliku spodoba :D

 

Tak jak przypuszczałam,to jest fantastyczny psiak.Kto będzie widział,dostrzeże zalety Kori to będzie szczęściarzem adoptując go.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...