Jump to content
Dogomania

30.12.2020 r. Luna powędrowała za Tęczowy Most [*] Luna już w DS :) Luna - sunia z guzem wielkości melona w schronie :( Taki guz to zagrożenie życia. W każdej chwili może pęknąć i ... :( Guz usunięty, teraz szukamy domu. Proszę pomóżcie ogłaszać :)


elik

Recommended Posts

48 minut temu, Ewa Marta napisał:

Czy wiadomo już kiedy będzie transport? Na pewno dorzucę coś do transportu z puli, która dostałam na potrzeby psiaków od dobrych ludzi.  

Pieknie dziekuje za pomoc !

 Z tego co wiem, to elik o transport poprosila ewu, bo to jej "rejon".

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Ewa Marta napisał:

Czy wiadomo już kiedy będzie transport? Na pewno dorzucę coś do transportu z puli, która dostałam na potrzeby psiaków od dobrych ludzi.  

Sunieczka już jest w drodze do kasiainat  :) 

Zamiast na transport, będziemy teraz zbierały na operację, która powinna się odbyć najszybciej, jak tylko ze względów zdrowotnych będzie to możliwe. Tak wielki guz może być niebezpieczny nie tylko dla zdrowia, ale i życia suni.  Ponadto zapewne stanowi wielki dyskomfort dla suni.

Będziemy bardzo wdzięczne za pomoc w udźwignięciu kosztów operacji.

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, elik napisał:

Sunieczka już jest w drodze do kasiainat  :) 

Zamiast na transport, będziemy teraz zbierały na operację, która powinna się odbyć najszybciej, jak tylko ze względów zdrowotnych będzie to możliwe. Tak wielki guz może być niebezpieczny nie tylko dla zdrowia, ale i życia suni.  Ponadto zapewne stanowi wielki dyskomfort dla suni.

Będziemy bardzo wdzięczne za pomoc w udźwignięciu kosztów operacji.

Już wiem od Basi, że transport bezpłatny, dorzucam w takim razie kasę do operacji, czy badań przed operacją. Mam już zgodę mojego dobrego Anioła. Poproszę numer konta, sunia dostanie 200 zł od M. i R. Tak opiszcie tę wpłatę:)

  • Like 3
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

12 minut temu, Ewa Marta napisał:

Już wiem od Basi, że transport bezpłatny, dorzucam w takim razie kasę do operacji, czy badań przed operacją. Mam już zgodę mojego dobrego Anioła. Poproszę numer konta, sunia dostanie 200 zł od M. i R. Tak opiszcie tę wpłatę:)

Dostałam od Basi informację, że transport załatwiła, będzie bezpłatny i że sunia już jedzie. No i pospieszyłam się za bardzo z przekazaniem tej informacji.

Dzwoniła Kasia, że owszem kierowca porozumiał się z Nią, ale logistycznie nie było możliwe przywiezienie suni dzisiaj.  Sunia przyjedzie do Kasi jutro około godz. 13-tej. Uzgodniłam z Kasią, że najszybciej jak będzie mogła, czyli jutro lub pojutrze zawiezie sunię do weta. Będzie miała pobraną krew i jeśli będzie to możliwe zostanie ustalony termin operacji. Sunia będzie odrobaczona i odpchlona.

Ewo bardzo serdecznie dziękuję :) Podziękuj także w moim imieniu Dobremu Aniołowi za tak wielką pomoc dla suni.

396960463_dlaWaslove.jpg.1b6a5d4b5e34e2c45b164df50529188d.jpg  

Link to comment
Share on other sites

36 minut temu, Ewa Marta napisał:

Już wiem od Basi, że transport bezpłatny, dorzucam w takim razie kasę do operacji, czy badań przed operacją. Mam już zgodę mojego dobrego Anioła. Poproszę numer konta, sunia dostanie 200 zł od M. i R. Tak opiszcie tę wpłatę:)

I ja przyłączam się do podziękowań za tak ogromną pomoc dla suni !

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Havanka napisał:

Czy numer konta będzie ten sam, co dla Teosia? Przedwczoraj poszła na nie wpłata.

Nie Eluś. To będzie nr po Zuzi. Ale nie obawiaj się, dzisiaj ureguluję należności za Teosia i resztę przeleję na na konto Zuzi, które teraz będzie kontem tej suni. Zuzia też jest już w swoim domku i nie będzie  potrzebowała naszego wsparcia :)

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, elik napisał:

Nie Eluś. Top będzie nr po Zuzi. Ale nie obawiaj się, dzisiaj ureguluję należności za Teosia i resztę przeleję na na konto Zuzi, które teraz będzie kontem tej suni. Zuzia też jest już w swoim domku i nie będzie  potrzebowała naszego wsparcia :)

Ok. Dzięki za info.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, uxmal napisał:

Eliczku jeśli Teoś pojedzie do Ds i wszystko będzie oki to swoją deklarację przenoszę na sunię.

Bardzo dziękuję, to wspaniała wiadomość   2037618472_kwiatki6.gif.96b72730747dff389e5f1709aa4ae3de.gif   Teoś pojedzie do DS w najbliższą sobotę :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...