Jump to content
Dogomania

SZNAUCER OLBRZYM lub CTR - kolejna niemłoda kupka nieszczęścia MA SUPER DOMEK!!!


malawaszka

Recommended Posts

  • Replies 851
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

w Bytomiu dobre jest to, że wszyscy muszą zachipować swoje psiaki, wierzę w to, że gdyby wszędzie był taki obiowiązek to miało by to sens... W sumie od czegoś trzeba zacząć, chociaż początki są ciężkie i opinie podzielone :eviltong: i jeszcze moje marzenie - jedna baza danych dla wszystkich....

Link to comment
Share on other sites

moje są wpisane na [URL="http://www.safe-animal.eu/"]www.safe-animal.eu[/URL] tyle tylko że Pazurek ma tam wpisane że ma blizne na pysku a nie ma tylko mu na sznupce troszke sierść wyszła bo gubi to futro szczenięce i Danter ma błąd w rasie agresywnej bo niby Terier Rosyjski wszedł do listy psów agresywnych ale teraz to już nie wiem :roll:

Link to comment
Share on other sites

aha to wy tu podglądacie nas i nic nie piszecie hje hje,erio myśle że jak się zima skończy to będziesz miała okazje się Danterzastym nacieszyć do trzeba będzie skrócić mu futerko,strasznie mi się ostatnio kołtuni szczególnie na brzuszku,nie lubi go czesać oj nie lubi,a futerko na uszach mu się wywija na końcach na zewnątrz i śmiesznie to wygląda

Link to comment
Share on other sites

Na spacerku po strzyżeniu schroniskowym był i mój Kreon i Foxi i nie było żadnych problemów . Ale teraz jak on już zadomowiony i pewny to może być inaczej , ale suczkę myślę zaakceptuje , choć ja Foxi zamykam w kuchni jak ktoś z psem do mnie przychodzi bo ona chyba se przypomina ,że 4 lata temu też psa przyprowadziłam i został hihihi :D i jest zazdrosna jędza , ale na spacerze z psami chce się bawć.

Link to comment
Share on other sites

ja wiem przeczytałam swojego czasu cały Danterowy wątek,a Foxi jest świetna,lubie oglądać jej fotki,taka wariatka :) szczeniaka to raczej w domku zostawie bo to za dużo zwierząt by było poza tym do wiosny to Pazur już nie będzie szczeniakiem,jejku jak on rośnie a ja ciągle myśle co z tego psa będzie bo głupszego nie widziałam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...