Jump to content
Dogomania

Mała śliczna Perełka zamieszkała na warszawskim Wilanowie. Powodzenia maleńka, bądź już zawsze szczęśliwa i kochana !!!


Gabi79

Recommended Posts

Witaj 

42 minuty temu, Anula napisał:

Ja też przybiegłam do Perełki.Tytuł zmieniony,może z tego pieca będzie chleb.

Jeszcze z Krakowa jest Negra&Anna;AgaG;Isabel;wtatara;mama_Alfika.

Witaj Anulko u Perełki!!! Niezastąpiona elik zrobi dzisiaj wizytę. Piszę z tel. Jak dotrę do domu, zmienię tytuł, tzn. Usunę info o poszukiwaniu kogoś na wizytę. Miałam ciężki dzień w pracy, a do tego nerwy związane z wizytą i ewentualną adipcją Perełki. Proszę trzymajcie kciuki, żeby to był TEN domek!!! 

Link to comment
Share on other sites

Witam :)

Przepraszam, że dopiero teraz, ale mam tyle spraw, że nie mam czasu wpaść nawet na wątki swoich psiaczków :( Szczegółowo zdałam relacje Gabi telefonicznie zaraz po wizycie.  2 letnia córeczka to nie jedyny problem, ale nie wszystko można napisać na wątku.

Link to comment
Share on other sites

Ja jestem sceptycznie nastawiona, jeśli chodzi o adopcję do domów  z małymi dziećmi

Jednak nie chciałam pani od razu skreślać.

Stwierdziłam, że dobry wizytator oceni, co i jak.

Elu, jeszcze raz bardzo dziękuję!!!

Ile jestem Ci winna za dojazd?

Teraz chyba będę od razu odrzucać domy z małymi dziećmi (przepraszam wszystkich, którzy mają małe dzieci, czy wnuki i zwierzęta i świetnie sobie radzą).

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, elik napisał:

Nie żartuj sobie tak Gabrysiu :)

Gabryniu, nie skreślaj z góry żadnego domku :)   Nie wszystkie dzieci są takie same. Mówiłam Ci w czym tu tkwi problem.

Elu, ja pytałam całkiem poważnie.

Fakt, dzieci są różne.

Zobaczymy, co czas pokaże tzn. kto będzie dzwonił.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...