Jump to content
Dogomania

Mała śliczna Perełka zamieszkała na warszawskim Wilanowie. Powodzenia maleńka, bądź już zawsze szczęśliwa i kochana !!!


Gabi79

Recommended Posts

6 godzin temu, Gabi79 napisał:

 

Ja już ostatnio dosłownie się boję rano wstawać, wszystko pod górkę i same złe wieści i zdarzenia...

 

Koniec roku i niestety początek też nie jest dobry.

Oby coś się zmieniło...a najlepiej na lepsze!

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, ewu napisał:

Ona jest przepiękna. Gabrysiu okres świąteczny to zawsze zły okres na adopcje.

Wiem Basiu, nie chodzi o to, żeby jak najszybciej znalazła dom, poczekamy ile będzie trzeba.

Wczoraj 3 debilne telefony, w tym jakieś dziecko głupie żarty sobie robiło.

Link to comment
Share on other sites

Gabryniu przepraszam, że tu, ale to b. ważne a tu zagląda wiele osób. Może ktoś pomoże.

Bardzo proszę kto ma profil na fb. udostępniajcie.

https://www.facebook.com/profile.php?id=100001461799274

5 stycznia rano w Tarnowie uciekła suczka adoptowana ze śląskiego schroniska 3.12.2018 r. .Suczka jest widywana w Tarnowie. Bardzo prosimy o pomoc w jej złapaniu. Suczka ma na imię Gaja. Ma czarną obrożę w czerwone łapki. Obroża zaciskowa zakończona paskiem, jak się zaciśnie, sunia może się udusić. Jest płochliwa i ucieka na wołanie czy próbę złapania. Może wpaść pod samochód. Najlepiej powiadomić Straż Miejską i zadzwonić na niżej podany telefon.


Kontakt Basia nr telefonu 608 451 727.
47769.jpeg.02d7732ffd4cb4a86a617af1c0bed723.jpeg

 

FB_IMG_1546709137282.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, elik napisał:

Gabryniu przepraszam, że tu, ale to b. ważne a tu zagląda wiele osób. Może ktoś pomoże.

Bardzo proszę kto ma profil na fb. udostępniajcie.

https://www.facebook.com/profile.php?id=100001461799274

5 stycznia rano w Tarnowie uciekła suczka adoptowana ze śląskiego schroniska 3.12.2018 r. .Suczka jest widywana w Tarnowie. Bardzo prosimy o pomoc w jej złapaniu. Suczka ma na imię Gaja. Ma czarną obrożę w czerwone łapki. Obroża zaciskowa zakończona paskiem, jak się zaciśnie, sunia może się udusić. Jest płochliwa i ucieka na wołanie czy próbę złapania. Może wpaść pod samochód. Najlepiej powiadomić Straż Miejską i zadzwonić na niżej podany telefon.


Kontakt Basia nr telefonu 608 451 727.
47769.jpeg.02d7732ffd4cb4a86a617af1c0bed723.jpeg

 

FB_IMG_1546709137282.jpg

 

Elu, kochana, nie ma za co przepraszać, trzeba wszędzie gdzie się da umieszczać info o zaginięciu suni, oby maleńka się znalazła

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Gabi79 napisał:

Na koncie Perełki 73,15 z bazarku - nie wiem, czemu wstawiam link, a go nie widać

 

Bo to kolejne ulepszenie dogo. Teraz nie można wklejać linków tak jak dotychczas. Teraz musisz coś napisać, np  Wątek ....  i podlinkować ten napis. Szkoda, bo fajnie wyglądały te dotychczasowe linki.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.01.2019 o 17:33, elik napisał:

Bo to kolejne ulepszenie dogo. Teraz nie można wklejać linków tak jak dotychczas. Teraz musisz coś napisać, np  Wątek ....  i podlinkować ten napis. Szkoda, bo fajnie wyglądały te dotychczasowe linki.


Ależ nie, możesz wkleić ale musisz wkleić odklikając opcję odsyłania do źródła :) 

Już pokazuję gdzie się to robi:
1). Kopiujesz link.
2). Wklejasz do okienka.
3). Link się ładuje z opcją "dis... (to na czerwono).
4). Odznaczasz tę opcję :)
5). I masz sam link :)

Obrazkowo wygląda to tak:

1.png.a60981b1a8c286e629e4d6258be5c824.png


 

I link do wątku po odkliknięciu: https://www.dogomania.com/forum/topic/348637-mała-śliczna-perełka-po-sterylce-miała-wrócić-do-schronu-prosi-o-wsparcie-na-utrzymanie-i-weta/?page=11&tab=comments#comment-17409804

 - widzisz? normalnie się wkleił :)

PS: W regulaminie jest, że nie można zapraszać na jednym wątku na drugi wątek, więc może stąd te "udoskonalenie"?

 

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Tyś(ka) napisał:


Ależ nie, możesz wkleić ale musisz wkleić odklikając opcję odsyłania do źródła :) 

Już pokazuję gdzie się to robi:
1). Kopiujesz link.
2). Wklejasz do okienka.
3). Link się ładuje z opcją "dis... (to na czerwono).
4). Odznaczasz tę opcję :)
5). I masz sam link :)

Obrazkowo wygląda to tak:

1.png.a60981b1a8c286e629e4d6258be5c824.png


 

I link do wątku po odkliknięciu: https://www.dogomania.com/forum/topic/348637-mała-śliczna-perełka-po-sterylce-miała-wrócić-do-schronu-prosi-o-wsparcie-na-utrzymanie-i-weta/?page=11&tab=comments#comment-17409804

 - widzisz? normalnie się wkleił :)

PS: W regulaminie jest, że nie można zapraszać na jednym wątku na drugi wątek, więc może stąd te "udoskonalenie"?

 

Tysiu, czy sądzisz, że Twój sposób linkowania jest lepszy niż ten, który ja proponuję?

To Twój link

 https://www.dogomania.com/forum/topic/348637-mała-śliczna-perełka-po-sterylce-miała-wrócić-do-schronu-prosi-o-wsparcie-na-utrzymanie-i-weta/?page=11&

A to ten sam link zrobiony po mojemu. Oczywiście treść linku można zmieniać dowolnie.

Śliczna Perełka zaprasza na wątek

 

Link to comment
Share on other sites

34 minuty temu, elik napisał:

Tysiu, czy sądzisz, że Twój sposób linkowania jest lepszy niż ten, który ja proponuję?

To Twój link

 https://www.dogomania.com/forum/topic/348637-mała-śliczna-perełka-po-sterylce-miała-wrócić-do-schronu-prosi-o-wsparcie-na-utrzymanie-i-weta/?page=11&

A to ten sam link zrobiony po mojemu. Oczywiście treść linku można zmieniać dowolnie.

Śliczna Perełka zaprasza na wątek

 

Nie mówię, że lepszy, bo sama często (przed zmianami również) korzystałam z Twojego sposobu. Prostuję tylko, że się nie da podrzucić linku - bo się da :).

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, Tyś(ka) napisał:

Nie mówię, że lepszy, bo sama często (przed zmianami również) korzystałam z Twojego sposobu. Prostuję tylko, że się nie da podrzucić linku - bo się da :).

Napisałam Tysiu, że nie da się tak zrobić, jak poprzednio, bo się nie da :) Ten link, który zrobiłaś nie wygląda przecież tak, jak te, które robiło się poprzednio. To adres URL, a nie link :)  Te poprzednie linki, które same się robiły, po skopiowaniu adresu URL były ładne i od razu było wiadomo o co chodzi.  O adresie URL tego nie można powiedzieć :)

Link to comment
Share on other sites

Dzięki Kasiu za fotki!!!

Perełka prześliczna i mega zadowolona!!!

Miałam wczoraj zapytanie na olx,  dzisiaj przeczytałam i odpisałam.

Ale przecież jeśli komuś zależy to powinien zadzwonić, a nie oczekiwać, że 24/h sprawdzam, czy mam jakieś wiadomości

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...