Jump to content
Dogomania

Malusia Tinusia już ma swój wspaniały trzypokoleniowy domek. Takie lubię najbardziej :) Już zdrowa, szukamy domu. Prosimy o pomoc w ogłoszeniach. Tinusia, malusia sunieczka opuściła schron z wyrokiem - parwowiroza :( Potrzebne środki na leczenie.


elik

Recommended Posts

45 minut temu, elik napisał:

Boguniu bardzo dziękuję   899855497_dajekwiat.gif.032d075882c9f9e7ef8360839018609b.gif  Jak tylko będą zdjęwcia to poproszę Cię o ogłoszenia. Piękny tekst napisała Elunia więc tylko co nieco go zmienisz, żeby na OLX-sie nie wycofali i będziemy ogłaszać panienkę :)

Jasne :) :*

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Nesiowata napisał:

Trzymaj się mała - ciężki tydzień przed Tobą. 

Tydzień i nie tylko. Ciągle ćwiczymy z Tiną zachowanie czystości w domu, ale ciągle z mizernym skutkiem. W dodatku kiedyś odkryłam, że pieluszka, która niby ma zabezpieczać podłoże przed skutkami wilgoci, niestety nie zabezpiecza :( Nie rozumiem dlaczego! Przecież z jednej strony jest jakaś substancja, którą uważałam za nieprzemakalną. Skutkiem tego w miejscu, gdzie było w.c. Tinusi, parkiet sczerniał :(

20181203_075602.jpg.8e37dd2ac51d890412853f6be412fb98.jpg

20181203_080405.thumb.jpg.086c004660cf58be999a7e406c9b2401.jpg

20181203_080434.thumb.jpg.b8f439299a6bc9cc85fdf6e6fee0fd34.jpg

Tinusia nadal, nie wiedzieć czemu, woli załatwiać swoje potrzeby w domu, zamiast na spacerku, chociaż za zrobienie czegokolwiek na spacerze jest chwalona i nagradzana smaczkami  :(

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Gabi79 napisał:

To tak, jak Perełka. Trzymam kciuki, żeby Tinusia wreszcie załapała, że nie należy załatwiać się w domu. 

A ja trzymam za Perełkę :)

A co sądzisz o tych przemakających podkładach?  Po co komu takie podkłady, jak i tak mocz ląduje pod podkładem.

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, elik napisał:

A ja trzymam za Perełkę :)

A co sądzisz o tych przemakających podkładach?  Po co komu takie podkłady, jak i tak mocz ląduje pod podkładem.

Dziwne bo nigdy jeszcze mi się takie felerne nie trafiły.

Eluś a masz jeszcze jakiś podkład z tej serii/paczki?

Zobacz czy na stole wylanie wody na podkład spowoduje też jej przesiąknięcie.

Pomyślałam tak,że może panienka wchodzi na podkład ale dupcia jest na styku i mocz podpływa pod podkład dlatego jest mokro pod nim. Moja tak robiła właśnie z tym ,ze my mamy wykładzinę i nic nam nie czerniało.

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, b-b napisał:

Pomyślałam tak,że może panienka wchodzi na podkład ale dupcia jest na styku i mocz podpływa pod podkład dlatego jest mokro pod nim. Moja tak robiła właśnie z tym ,ze my mamy wykładzinę i nic nam nie czerniało.

A wiesz co Boguniu, to możliwe. Ja nigdy nie widziałam jak Tinusia siusia :) Może faktycznie tak być, że kucnie na skraju podkładu no i efekt jest, jaki jest. Zrobię doświadczenie, jakie proponujesz i zobaczę czy ciecz wylana na środku przesiąknie  :) Dzięki za pomysł :)

Link to comment
Share on other sites

12 minut temu, elik napisał:

A wiesz co Boguniu, to możliwe. Ja nigdy nie widziałam jak Tinusia siusia :) Może faktycznie tak być, że kucnie na skraju podkładu no i efekt jest, jaki jest. Zrobię doświadczenie, jakie proponujesz i zobaczę czy ciecz wylana na środku przesiąknie  :) Dzięki za pomysł :)

Sama jestem ciekawa czy to felerny podkład czy dupcia prawie poza nim ;)

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj wróciliśmy ze spaceru mokrzy. Pada deszcz. Rezydenci zostali wytarci do sucha, a Tina?   Tinkę wykąpałam. Ach co to byłą za kąpiel! Ostatnio zaczęła się drapać więc pomyślałam, że skoro jest już mokra, to zmoczę ją do reszty i na wszelki wypadek użyję szampon antyinsektowy.  

Bidulka bała się i jak włączyłam prysznic żeby ją wypłukać, to prawie udało się jej wyskoczyć spod natrysku. Prawie, ale nie całkiem, choć mnie przy tej okazji zmoczyła całkiem :)  Teraz czyściutka, lśniąca, wysuszona smacznie śpi rozciągnięta  na naszym łóżku :)

20181204_091348.jpg.2a1ba472ee6df40ee95e4fd3d476b0e3.jpg

A Alfik w jej legowisku  :)

20181128_233937.jpg.1263748cc18abb126ae8e8ae19412be6.jpg

20181128_234320.jpg.4bb77d796179e24049c2df39d19cf03c.jpg

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Czarnunie nejpiekniejsze i najnajgrzeczniejsze krolewny przecie
 czy o tem wiecie ?
 no ...moja ukochana najcudowniejsza Burzunia troszku wyjatkiem ...hihi ...
 w kazdem razie Ciocina podloga jest cudna
 w porownaniu z naszym mieszkankiem ...ktore moja kosmitunia lalunia demolowalla prawie rok ...hihiPodobny obraz
Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Nadziejka napisał:
Czarnunie nejpiekniejsze i najnajgrzeczniejsze krolewny przecie
 czy o tem wiecie ?
 no ...moja ukochana najcudowniejsza Burzunia troszku wyjatkiem ...hihi ...
 w kazdem razie Ciocina podloga jest cudna
 w porownaniu z naszym mieszkankiem ...ktore moja kosmitunia lalunia demolowalla prawie rok ...hihiPodobny obraz

Te czarne są też moimi ulubionymi kosmitkami :)

A podłoga, no cóż, nie jest najważniejsza. Najważniejsze jest to, że dziewczynka wygrała z tą okrutną chorobą i ma się dobrze. Czeka na najlepszy pod słońcem, kochający najbardziej domek.

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem, jakich podkładów używasz. Ja mam zaufanie do Seni. Może podciekać bokiem, jak już ktoś pisał, a czasem piesek zamaszyście drapie podkład, wtedy pazurami przetnie dolną warstwę. Połóż jakąś ceratę pod spód, a są też foliowe maty antypoślizgowe, to jakieś grosze kosztuje, w IKEA, czy gdzieś, w rolce się kupuje. No ja nie kładę na parkiet, a u Ciebie mozaika, to cienkie deseczki.

Link to comment
Share on other sites

17 godzin temu, b-b napisał:

Eluś sprawdzałaś już teorię z podkładami?

Tak, sprawdziłam i okazuje się, że nie przeciekają :) Jednak chyba Tinusia siusia na boku podkładu i mocz podcieka pod podkład. Myślę, że sprawę załatwi większy nieprzemakalny materiał podłożony pod podkład. Wtedy nawet, gdy sunia nasiusia na brzegu, to nic nie przecieknie pod podkład.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...