Jump to content
Dogomania

5tyg.Maleństwo Lilu - wygrała z chorobą i ma wspaniały dom :)


BUDRYSEK

Recommended Posts

[quote name='Kaaasiaaa']rozumie cie w zupelnosci, kiedys mysllam zeby wzias psa na przechowanie DT ale wiem ze juz bym go nie oddala bo ciezko by bylo :P[/quote]
Satysfakcja jest większa.. A DT wszędzie potrzebne i ratują życie.

Tu mamy cudowny przykład :)

[SIZE=1]Więc nie ma się nad czym zastanawiać ;)[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='AMIGA']Za każdym razem jak tymczasowiczek ode mnie odchodzi rycze jak ta głupia.
Niby sobie człowiek tłumaczy, że przecież po to to robimy, żeby "wyprowadzić" psiaczka z kłopotów zdrowotnych i przekazać go do szczęśliwego nowego domu. Ale rozum mówi swoje, a serce - swoje.
:loveu:[/quote]

rozumie cie w zupelnosci, kiedys mysllam zeby wzias psa na przechowanie DT ale wiem ze juz bym go nie oddala bo ciezko by bylo :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ihabe']To prawda co mówisz Fiziu. Musimy żyć dalej i pomagać innym zwierzakom, ktore potrzebują pomocy. Lilu jest tym szczęśliwym szczeniakiem, który obecnie stał się ważny dla wielu osób. Jeszcze raz dziękuję Budryskowi, że zaproponował mi opiekę nad Lilu w czasie świąt. Bez tego życie moje i mojej rodziny byłoby bardzo ubogie w emocje. Dzięki temu mogliśmy dać naszą miłość Lilu, chociaż na parę dni:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:[/quote]
Proszę Cie Ihabe...no....czy ja chociaż raz mogę iść spać nie zasmarkana i beż zapuchnętych ślepi????JAk czytam, co pizesz, to nie mogę wytrzymać...ja wzięlam jedną sunię niedawno na tymczas(tzn poprosilam córcię, żeby ją wzięła we Wrocku)..ona wzięla...wszystko było dopiętw na ostatni guzik...dopoki jej nie zobaczylam na wlasne oczy...jak zobaczylam, wiedzialam juz, że nigdy nie dostanie jej już nikt...miala ogromną depresję...dzi ś, kiedy widać, jak dzien po dniu jest coraz szcześliwsza...byla u mnie przez 2 tygodnie...Marta ją zavbrala do siebie, a ja tęsknie jak wariat..i jak czytam Twoje przemyślenia i opisy emocji, to nie mogę....ja wiem już na pewno- NIGDY nie będe miala DT.....:cool3::cool3::cool3:

Link to comment
Share on other sites

To ja pozwolę sobie na spóźnioną reakcję na nowe zdjęcia, na których Lilu mnie zachwyca :loveu: Ona jest przecudowna! :loveu: A pomysł z dzwoneczkami jest genialny! Lilu wygląda z nimi jak krówka, nie dość, że ma dzwoneczki to jeszcze te jej czarne łatki :lol:

Link to comment
Share on other sites

Cioteczki, Wujkowie, piszę do Was, bo jak zwykle pies potrzebuje pomocy.
Staruszek Baruś musi mieć zabieg stomatologiczny, ma zapalanie dziąseł, strasznie go to boli:-( Na zabieg potrzeba 150 zł, ja wpłaciłam już 50 zł, więcej nie mogę, pomóżcie dogomaniaczce Lulce i jej psiakowi Barusiowi, uciułać te pozostałe jednorazowe 100 zł na zabieg, bardzo Was proszę, dla takiego biedaka, taki zabieg, to będzie wielka ulga, sami wiemy, jak to jest gdy nas boli jeden ząb...jego bolą wszystkie zęby:-(:-(:-(
[url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/starszy-pies-lezy-na-chodniku-wawa-prosze-o-wsparcie-na-hotel-127151/index19.html[/url]

w razie co mam numer konta Lulki i piszcie do mnie w tej sprawie na pw, ale do niej też możecie pisać bezpośrednio.

z góry dziękuję za każda pomoc.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='*zaba*']Lilu Wspaniala!!!! :loveu: :loveu:

A ja potrzebuje potwierdzenia 2 wplat z mojego bazarku,bo dopiero po tym bede wysylac fanty.Wplaty juz napewno doszly...
Bardzo bym poprosila ...:oops:[/quote]

kasiorka z bazarku wpłynęła-dziekujemy!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...