Jump to content
Dogomania

5tyg.Maleństwo Lilu - wygrała z chorobą i ma wspaniały dom :)


BUDRYSEK

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Lidan']Lilu jest w domu tymczasowym.[/quote]

Z tego co wiem od Budryska to Lilu jest jeszcze zbyt słaba na transport do nowego domku, zresztą kiedy była leczona w Czechach to lepiej żeby była na miejscu...
Teraz jeszcze o tym nie rozmawiałam. Ale czekam na Lilutkę.... :)
Tym samym sie witam bo jest to mój pierwszy wątek na dogomanii :))

Kaja

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kaja_K']Z tego co wiem od Budryska to Lilu jest jeszcze zbyt słaba na transport do nowego domku, zresztą kiedy była leczona w Czechach to lepiej żeby była na miejscu...
Teraz jeszcze o tym nie rozmawiałam. Ale czekam na Lilutkę.... :)
Tym samym sie witam bo jest to mój pierwszy wątek na dogomanii :))

Kaja[/QUOTE]

Serdecznie witamy:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Liluś, jakaś Ty śliczna!! Tylko smutasek malutki :-( z całego serduszka życzymy Ci hasania na 4 łapinkach, brykania (bezpiecznego!! żeby nam cioteczka opiekunka na zawał nie zeszła) i urwisowania!! ZDROWIEJ NAM!! (to rozkaz:diabloti:)

Link to comment
Share on other sites

no trochę nam zeszło :roll:

ale Lilu jest słodziutka :loveu:
całą drogę do Katowic na zmianę obgryzała mi palce :diabloti: i się przymilała :loveu:
lizała po rękach i zaczepiała :lol:
poza tym to strasznie ciekawska "bestyjka" :loveu: wszędzie się rozgląda, chociaż główkę przechyla raczej tylko w jedną stronę :roll:
i wiecznie głodna jest :sabber:, no a puszeczki hills'a niestety drogie :roll:

na rehabilitacji była bardzo grzeczna i dzielnie znosiła wszystkie zabiegi :p
z resztą kolega Loluś też :cool3:
pyszczek również ma o niebo lepszy od tego co było na początku :lol:
no ale niestety jej przyszłość jest jeszcze nie pewna :-( trzeba jeszcze poczekać na wyniki rehabilitacji no i "regenerację" móżdżku :roll:
jednak po tym jakie postępy robi Loluś ja jestem pełna nadziei, kciuków ani na chwilkę nie puszczam :kciuki:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='peate']no trochę nam zeszło :roll:

ale Lilu jest słodziutka :loveu:
całą drogę do Katowic na zmianę obgryzała mi palce :diabloti: i się przymilała :loveu:
lizała po rękach i zaczepiała :lol:
poza tym to strasznie ciekawska "bestyjka" :loveu: wszędzie się rozgląda, chociaż główkę przechyla raczej tylko w jedną stronę :roll:
i wiecznie głodna jest :sabber:, no a puszeczki hills'a niestety drogie :roll:/quote]

Bardzo się cieszę! :)

Link to comment
Share on other sites

Psycholek malutkiej wygląda już znacznie lepiej:multi:
ale te nóżki się je plączą i posłuszeństwa odmawiają:-(:-(:-( taki widok lamie serce:-(
jakie są szanse, że móżdżek się zregeneruje? Co mówią weci na temat jej stanięcia na wszystkie 4 łapki?:roll:
biedulka, zamiast się bawić to może tylko leżeć:placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kaaasiaaa']
moze jakies bazarki powystawiamy? mysle ze kazdy cos znajdzie w domu niepotrzebnego :cool3:[/quote]

ja wysłałam sporo różnych rzeczy na bazarki do Budryska. Budrysek je wystawi, tylko pisała, że musi pozakańczać bazarki stare i zamknąć je, porozliczac się, też między innymi, na miau.pl i dogo wlaśnie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kaja_K']Z tego co wiem od Budryska to Lilu jest jeszcze zbyt słaba na transport do nowego domku, zresztą kiedy była leczona w Czechach to lepiej żeby była na miejscu...
[B]Teraz jeszcze o tym nie rozmawiałam. Ale czekam na Lilutkę.... :)[/B]
Tym samym sie witam bo jest to mój pierwszy wątek na dogomanii :))

Kaja[/quote]

Witamy Kaja:multi:

czy to "czekanie" oznacza DT dla Lilu?:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kaja_K']Oznacza DS :)[/quote]


O Ty dziewczyno złota !!! Co za wieści :crazyeye::loveu::crazyeye::loveu::crazyeye::loveu:. Witamy domek !!!!!!!!!!!!!! Kaju, wielki szacun za szanse dla Małej :cool2:. Ale będziesz miała niebawem słodkość. Zazdrościmy serdecznie :cool3:

Ciotki, same zobaczcie. Czy można nie kochać takiego cukiereczka ? :cool3:

[IMG]http://img14.imageshack.us/img14/5013/dsc0884c.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...