Jump to content
Dogomania

Nieplanowana malizna -Roxi z Radys już w DS :)


Recommended Posts

24 minuty temu, bou napisał:

Była malizna wczoraj u weta?Wygląda na mocno chorą... :(

Tak, była u weta. Na razie obserwujemy. Sunia jest niedożywiona i bardzo zaniedbana. Na razie została tylko odrobaczona.

1 minutę temu, Dusia-Duszka napisał:

Jak robaczek się miewa? Co z apetytem i nastrojem?

Dzisiaj już lepiej niż wczoraj. Ładnie zjadła, więcej się rusza.

Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, Dusia-Duszka napisał:

Zakochujemy się z mężem w kolejnych waszych maleństwach. Ale mamy 12 -letnią dostojną Panią Kiciulę i jej potrzeby też muszę brać pod uwagę :) 

A kuszą te malizny! Oj kuszą.

Tycia do domku z kotkiem się nie nadaje bo gania je niemiłsiernie. Nie wiem jak jest z Daszką i Roxi, nie pytałam jeszcze Kasi. Pamiętaj Dusia-Duszka że dziewczynki nadal do wzięcia, więc myślcie z mężem, myślcie :).

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Sara2011 napisał:

Tycia do domku z kotkiem się nie nadaje bo gania je niemiłsiernie. Nie wiem jak jest z Daszką i Roxi, nie pytałam jeszcze Kasi. Pamiętaj Dusia-Duszka że dziewczynki nadal do wzięcia, więc myślcie z mężem, myślcie :).

Wiem, wiem śledzę wszystkie kruszynki :)))

Link to comment
Share on other sites

Poniżej parę zdjęć naszego czupiradełka, troszkę gorszej jakości po przesłane mms. Roxi dostaje antybiotyk ze względu na kaszel.

Roxi to pogromca much, gania za nimi że hej! 1f642.png:). Poza tym lubi wylegiwać się na słoneczku i przylepka z niej jest 1f642.png:).

6.jpeg.c724a49d3b7384f48e3e818fa5f6fab8.jpeg

7.jpeg.6b6e519d85d33b6228a8a51ee20e43c0.jpeg

10.jpeg.3c60ad7aed1bcd74de071a4fba0d3d5c.jpeg

9.jpeg.d1a7d2ae056585a5fa0e3b0419a11884.jpeg

8.jpeg.53ffca0dbcb049a996200e378f0d4d96.jpeg

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Dnia 24.05.2018 o 18:50, Dusia-Duszka napisał:

Zakochujemy się z mężem w kolejnych waszych maleństwach. Ale mamy 12 -letnią dostojną Panią Kiciulę i jej potrzeby też muszę brać pod uwagę :) 

A kuszą te malizny! Oj kuszą.

Roxi nie interesuję się kotem w ogóle także brać i kochać:-) Bardzo grzeczna z niej sunia:-) Kanapowa, przytulaśna, domaga się miziania:-) z psami dogaduje się świetnie - na początku przeganiała je od miski ale teraz jest ok.

IMG_2064.JPG

IMG_2080.JPG

IMG_2083.JPG

IMG_2108.JPG

IMG_2172.JPG

IMG_2183.JPG

IMG_2191.JPG

IMG_2196.JPG

IMG_2201.JPG

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, kasiainat napisał:

 

 

IMG_2183.JPG

 

hihi- ale zdjęcie:) tylko brać je w takim komplecie:) Roxi wygląda jak druga mama Tyci. Może jednak jest z nią jakąs rodziną? Mariola- ona nie trafiła czasem w podobnym terminie jak Mimi i Tycia do radys?

Link to comment
Share on other sites

33 minuty temu, Sara2011 napisał:

Czy mamy kogoś z Dogo z Płocka ?

ja mam w Płocku znajomą z fb Panią Jole która kiedyś woziła mi pieski z Radys- sama jest domem tymczasowym dla psów i kotów.

Ktoś z dogo na pewno lepszy ale w razie czego mogę spróbowac poprosić ja o wizyte. Trzymam kciuki :)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.06.2018 o 00:01, Dusia-Duszka napisał:

Jak z kaszlem po antybiotyku? Zdrowa już kruszyna? 

Roxi jest już całkowicie zdrowa:-) 

 

Dnia 4.06.2018 o 21:44, Dusia-Duszka napisał:

Roxi jeszcze na żadnym zdjęciu nie postawiła uszu. Taka pokorna, czy taka płoszka? Śliczna. 

Raczej płoszka - boi się trochę aparatu . Rozkręciła się już bardzo, szczeka i kręci piruety ze szczęścia :-) Taki pocieszny skrzacik:-)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...