Jump to content
Dogomania

Mały plaskaty Gucio z wielkim guzem na pyszczku za TM – nie udało mu się pokonać choroby:(


Recommended Posts

49 minut temu, Nesiowata napisał:

Witaj mądry Guciu - niestety, nadal musisz  korzystać ze swoich tajemnych miejsc, bo z pogodą nic chce się zmieniać.

A u nas jakby zapowiedź nieco chłodniejszego dnia. Niebo zamglone, nie widać słońca.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 29.07.2018 o 23:21, bou napisał:

Toluniu,pilnuj tego terminu,a ja sie dowiem od wetkiKasi,kiedy to sympozjum,bo i płyte trzeba dosłac itp.Czekam na wieści,pozdrowienia sliczne.M.

TZ umówił termin wizyty  i badania TK w Lublinie na 28.08. na godz. 12.00.

Chciał  parę dni wcześniej, ale niestety dr Handwerker będzie nieobecny.

Wciąż oczywiście prosimy o kciuki, żeby do tego  czasu stan Guciątka pozostał bez zmian i żeby chłopak  cieszył się dobrym samopoczuciem:)

 

Koszt badania TK to 600 zł; na koncie u elik Gucio ma 505 zł, więc bardzo prosimy, jeśli ktoś jeszcze może wspomóc Gutka,  o pomoc.

Transport (przejazd po Gutka do DT, potem Lublin, droga powrotna do DT i potem do Zamościa to ok. 280 km) TZ  jakoś znowu spróbuje  wziąć na siebie.

 

 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Tola napisał:

TZ umówił termin wizyty  i badania TK w Lublinie na 28.08. na godz. 12.00.

Chciał  parę dni wcześniej, ale niestety dr Handwerker będzie nieobecny.

Wciąż oczywiście prosimy o kciuki, żeby do tego  czasu stan Guciątka pozostał bez zmian i żeby chłopak  cieszył się dobrym samopoczuciem:)

 

Koszt badania TK to 600 zł; na koncie u elik Gucio ma 505 zł, więc bardzo prosimy, jeśli ktoś jeszcze może wspomóc Gutka,  o pomoc.

Transport (przejazd po Gutka do DT, potem Lublin, droga powrotna do DT i potem do Zamościa to ok. 280 km) TZ  jakoś znowu spróbuje  wziąć na siebie.

 

 

Dorzucę cosik po 10 tym.Dobry termin,damy radę z konsultacjami.

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Tola napisał:

Wciąż oczywiście prosimy o kciuki, żeby do tego  czasu stan Guciątka pozostał bez zmian i żeby chłopak  cieszył się dobrym samopoczuciem:)

Kciuki zaciśnięte z całych sił.

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, bou napisał:

Dorzucę cosik po 10 tym.Dobry termin,damy radę z konsultacjami.

 

8 minut temu, Radek napisał:

Kciuki zaciśnięte z całych sił.

 

2 minuty temu, agat21 napisał:

Wielkie kciuki za dobry stan Guciątka. Przed badaniem wyślę na konto fundacji Zea grosik dla niego. 

Dziękuję bardzo w imieniu Guciątkamilosny-emotikon-ruchomy-obrazek-0116

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, guccio napisał:

Macham do Was moi przyjaciele.Dziękuje,że pomagacie mi życ.Moi ludzie ci u których jestem tez po 15-tym wpłacą na moje badania.

Też macham do ciebie Guciu   450655104_gifstarkamachachusteczk.gif.55867c13d1d6b91526cf1befc02c55cb.gif  Jesteś u  wspaniałych Ludzi ! :)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Radek napisał:

Mizianko to bardzo ważna sprawa. 

Teraz wiem,że ręka krzywdy nie robi tylko mizia ale kiedyś bałem się,Teraz ręka daje mi jedzonko,zakłada szeleczki i na spacerek.Tylko do noska nie lubię ale też wytrzymuję bo potem smaczki.

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...