Jump to content
Dogomania

Mały plaskaty Gucio z wielkim guzem na pyszczku za TM – nie udało mu się pokonać choroby:(


Recommended Posts

20 godzin temu, Radek napisał:

Upał jest paskudny dla chorych psów:(

 

18 godzin temu, elik napisał:

Dla zdrowych też i dla ludziów też :)

 

6 godzin temu, Onaa napisał:

Zaglądam sobotnio do Guciątka :). Chyba w większości wszyscy się męczymy - i my ludzie i psiaki - tym dusznym upałem.

Wszędzie taki upał, nie ma czym oddychać.

Gucio rano trochę spacerował swoją stałą trasą, dostałam zdjęcia z tego spacerku.

Guciątko pozdrawia w upalna sobotę

V__4B15.jpg

V__566B.jpg

V__C721.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Jolanta08 napisał:

Jak fajnie znowu oglądać kochaną mordkę ,mocno przytulam dzielnego Gucia i życzę mu i jego fanom chłodnego wieczoru

Oj przydałby się ten chłodny wieczór. Dziś 3 razy w ciągu dnia brałam prysznic i tylko przez chwilę było lepiej. Biedne te nasze psiaczki, ciągle w futrach, nie mówiąc już o tych w schronach...

Guciu, dobrze, ze masz kogoś, kto o ciebie dba i troszczy się o twoje potrzeby. Bądź szczęśliwy jak najdłużej !

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, Havanka napisał:

Oj przydałby się ten chłodny wieczór. Dziś 3 razy w ciągu dnia brałam prysznic i tylko przez chwilę było lepiej. Biedne te nasze psiaczki, ciągle w futrach, nie mówiąc już o tych w schronach...

Guciu, dobrze, ze masz kogoś, kto o ciebie dba i troszczy się o twoje potrzeby. Bądź szczęśliwy jak najdłużej !

Z całych sił staram się nie myśleć o zwierzętach w schronach, na fermach czy wiezionych na śmierć w tirach setki czy tysiące kilometrów bez kropli wody...  I nie daje się, chyba tylko resekcja mózgu byłaby skuteczna.  

  • Like 2
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, agat21 napisał:

Z całych sił staram się nie myśleć o zwierzętach w schronach, na fermach czy wiezionych na śmierć w tirach setki czy tysiące kilometrów bez kropli wody...  I nie daje się, chyba tylko resekcja mózgu byłaby skuteczna.  

Mnie dręczą podobne myśli i chce mi się wtedy ryczeć, wyć i złorzeczę wszystkim, którzy mają z tym coś wspólnego.

  • Like 3
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, agat21 napisał:

Z całych sił staram się nie myśleć o zwierzętach w schronach, na fermach czy wiezionych na śmierć w tirach setki czy tysiące kilometrów bez kropli wody...  I nie daje się, chyba tylko resekcja mózgu byłaby skuteczna.  

Agatko, mam podobnie. Dzięki temu, ze nie mam podzielnej uwagi, skupiam się zawsze na tym, co obecnie robię. Dlatego całymi dniami jestem zajęta, bo inaczej bym zwariowała...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, agat21 napisał:

Z całych sił staram się nie myśleć o zwierzętach w schronach, na fermach czy wiezionych na śmierć w tirach setki czy tysiące kilometrów bez kropli wody...  I nie daje się, chyba tylko resekcja mózgu byłaby skuteczna.  

Ciężko jest nie myśleć, jak wciąż słyszymy o nowych przypadkach dręczenia, modowania  psów, kotów, jeży.

Ja też próbuje się zamknąć na takie informacje, ale ciężko jest...

5 godzin temu, elik napisał:

Mnie dręczą podobne myśli i chce mi się wtedy ryczeć, wyć i złorzeczę wszystkim, którzy mają z tym coś wspólnego.

 

5 godzin temu, Havanka napisał:

Agatko, mam podobnie. Dzięki temu, ze nie mam podzielnej uwagi, skupiam się zawsze na tym, co obecnie robię. Dlatego całymi dniami jestem zajęta, bo inaczej bym zwariowała...

W dzisiejszych czasach ciężko jest być wrażliwym człowiekiem, bardzo ciężko :(

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.07.2018 o 19:23, Tola napisał:

Dzisiaj TZ rozmawiał z dr Handwerkerem z Lublina - jesteśmy umówieni na TK  w ostatnim tygodniu sierpnia, termin do uzgodnienia 3 - 4 dni wcześniej.

 

 

Toluniu,pilnuj tego terminu,a ja sie dowiem od wetkiKasi,kiedy to sympozjum,bo i płyte trzeba dosłac itp.Czekam na wieści,pozdrowienia sliczne.M.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...