Jump to content
Dogomania

PLASKATEK NIE ZYJE. FELEK MA SWOJĄ RODZINĘ ! SZCZĘŚCIA MALUCHU !!! DRAMAT W POTRZEBIE ! KUDŁACZ - NIE, PLASKATY...PROSZE O POMOC DLA BIEDAKA, NIE MA GO GDZIE UMIEŚCIĆ.....


Recommended Posts

5 godzin temu, malawaszka napisał:

jak chcecie wziąć tego psiaczka, to ja mogę wziąć sznupka pod opiekę Sznaucerów w Potrzebie i będziecie wtedy mieć miejsce na tego malca

Bardzo dziekuje :)

Jutro skontaktuje sie z Toba ewu w sprawie Sznupka. 

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, b-b napisał:

Sama bym go na DT wzięła ale niestety nie ma nas po 10-12 godzin a maluchowi na początku bardzo ludź by się przydał.

 

On potrzebuje opieki i domu.

DT na wage zlota potrzeby !

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, b-b napisał:

 

Przepraszam,że dopiero teraz ...

Same ranki na głowie i szyjce ma....na ciałku też je ma :(

imag5517.jpg.5c354aa19bf74f9925b87f22204a0d73.jpgimag5523.jpg.cb05e5412aee325ecab6c9a0cecf370c.jpgimag5516.jpg.2be5455caea3afbf1c073c6c67d5b4cd.jpgimag5511.jpg.ef819172466fdd40f5ccbcb782a5ea95.jpgimag5514.jpg.569952d4c38e548b90e46bf7ee55ba25.jpg

 

Dziekuje pieknie za wstawienie zdjec malca ! 

Straszna z niego bieda   :(

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, MALWA napisał:

 

Dziekuje pieknie za wstawienie zdjec malca ! 

Straszna z niego bieda   :(

Pierwszy raz żałuję, że nie jestem już na emeryturze i nie mogę być DT :/

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Skóra fatalna,antybiotyk mam nadzieje dostaje :( za dwa tyg mogłabym go zabrać do siebie,niestety nie wcześniej.Moje sunie to anioły,wszystkich pod dach przyjmują aaa i moja Hana niesterylizowana,ale mam możliwość izolowania.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Ruda Śląska 605 989 789 napisał:

Skóra fatalna,antybiotyk mam nadzieje dostaje :( za dwa tyg mogłabym go zabrać do siebie,niestety nie wcześniej.Moje sunie to anioły,wszystkich pod dach przyjmują aaa i moja Hana niesterylizowana,ale mam możliwość izolowania.

 

9 godzin temu, Ruda Śląska 605 989 789 napisał:

 

8 godzin temu, Ruda Śląska 605 989 789 napisał:

Przepraszam jeżeli wyszłam przed szerg,wstawiłam malca w skarpecie,poudostepniałam w grupach shih.

Raczej nie.....ta skora w fatalnym stanie. Juz pisalam, w tym miejscu co jest nikt na niego nie wyda nawet zlotowki, niestety....

Mam jeszcze watek sznaucera. Jesli wezmie go malawaszka, a taka jest opcja, to bylby dla niego miejsce u anecik. Ale oczywiscie szukamy dalej. Jeszcze sie odezwe. 

Link to comment
Share on other sites

Rozmawialam wczoraj z ewu. Psiak w pierwszych dniach bardzo sie bal, chowal, byl wystraszony i wycofany. Obecnie, sytuacja sie znienila. Maly podchodzi do wolontariuszki, da sie poglaskac, bierze parowke z reki. Jest normalnym kontaktowym psem. 

Link to comment
Share on other sites

Katarzyna Strzelecka z Palskatego azylu może przyjąć malca od poniedziałku.Prosze o info,gdyby udało sie znaleźć dom na już.

Zgłosiła sie do mnie Pani z pobliskich Świetochłowic,chce psa na stałe,niestety ma staruszke amstafke i po rozmowie wiem,że to nie jest dobry pomysł,nie jest pewna swojej suni .Jest propozycja Dt a może i stałego z Bielska Białej,tyle,że za tydzień.Fajny dom,zna rase,ma czteromiesiecznego shih.Ze Szczecina dom odpadł bo odleglość :(

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.05.2018 o 06:24, Radek napisał:

Wrzucę psiaki dziś po południu (chyba że szybciej znajdzie się ktoś inny;) 

 

Dnia 8.05.2018 o 17:43, Radek napisał:

Wrzuciłem bidulka na FB. Czy w związku z propozycją opieki dla Sznupka jest potrzeba jego udostępnienia?

 

20 godzin temu, MALWA napisał:

Odpowiem, jak jutro bede cos wiecej wiedziala od ewu. 

Bez względu na to gdzie psiak będzie udostępnianie jest wskazane.

Radku wrzuć tu link do sznupka to też będę go udostępniać.

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Ruda Śląska 605 989 789 napisał:

Katarzyna Strzelecka z Palskatego azylu może przyjąć malca od poniedziałku.

. . .

Zaznaczyłam, żeby nie zginęło w natłoku postów :) 

Agnieszko, jeśli to jest aktualne, a chyba tak,  to jest to chyba bardzo dobra propozycja.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Najnowsza wiadomość,dom stały koszty bierze na siebie,może przyjechać po psa w sobote-niedziele do Miedar ? Mieszka z rodziną w Długołece,zna rase,ma dwuletnią sterylizowaną sunie shih "z odzysku".

Dom z ogrodem,druga posesja za płotem to rodzice,wiec super,dzieci,ludzie po trzydziestce na oko.

Wyraża zgode na pa,mam kogoś kto ją zrobi.Czekam na decyzje.

Profil na fbhttps://www.facebook.com/profile.php?id=100010591815949

Ukrecam znajomą w poblizu Miedar,żeby Dramata zabrała do tego czasu do siebie/nie moge niczego obiecać,dopiero odpowie wieczorem.

dra1.jpg

dra2.jpg

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, elik napisał:

Ruda, sypiesz super propozycje, jak z rękawa :)

Długołęka to dolnośląskie ?

łatwiej przy określonym typie rasy sie poruszać,nawet czarny pekin czy shih zejdzie ;)

facet zrobił na mnie dobre wrażenie,tak właśnie dolnośląskie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...