Jump to content
Dogomania

Maleńka Radysianka MIKA bez szans na przetrwanie- ma DOM zamieszkała w Sędziszowie:)


Recommended Posts

5 godzin temu, kasiainat napisał:

Potwierdzam,cudna sunia :-) Idealna do dzieci, dorosłych i innych psiaków :-)

IMG_1713.JPG

 

Kasia ma talent fotografowania.Wszystkie zdjęcia "mówią".A to z Pomadką -wygląda jakby dowcip sobie opowiadały.:))

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, uxmal napisał:

Kasia ma talent fotografowania.Wszystkie zdjęcia "mówią".A to z Pomadką -wygląda jakby dowcip sobie opowiadały.:))

rzeczywiście :D

w ogóle- Pomadka wyszła tu bardzo korzystnie:)

A Mikusia taaaka szczęsliwa <3 szalona, jak powinna być w swoim wieku :) i wreszcie ma do tego prawo!

Link to comment
Share on other sites

Ale jest piękna! Też trzymam kciuki za adopcję.

Tak smutna refleksja, ile takich cudnych psiaków tkwi bez sensu w schroniskach. A w necie jak pojawiają się ogłoszenia o sprzedaży! rasowych ( w tym też z pseudo hodowli) to zaraz tłumy chętnych. A na ogłoszenia o takich cudnych kundelkach, zero reakcji. Smutne, ale niestety prawdziwe. Hasło: Nie kupuj! Adoptuj! do niewielu przemawia. Dramat!

Link to comment
Share on other sites

To prawda dorota1  :(

ja tez mam często takie przemyślenia:( chociaż sporo się zmienia w mentalności i wiele osób które kiedyś miały psiaki z pseudo, juz drugi raz tego błedu nie popełni, teraz świadomie biora kundelki w potrzebie:)

Dziś ma przyjechac do Kasi rodzina z Bierunia, która wczesniej miała goldenke. Mieszkają w domu z ogrodem, całkiem fajnie mi się rozmawiało, ale z racji tego, że o Mimi było sporo telefonów, to opowiedziałam też o Mikusi. Tak więc Państwo przyjadą obejrzeć obie- a właściwie trzy, bo o Tyci tez wspomniałam;)

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, kiyoshi napisał:

To prawda dorota1  :(

ja tez mam często takie przemyślenia:( chociaż sporo się zmienia w mentalności i wiele osób które kiedyś miały psiaki z pseudo, juz drugi raz tego błedu nie popełni, teraz świadomie biora kundelki w potrzebie:)

Dziś ma przyjechac do Kasi rodzina z Bierunia, która wczesniej miała goldenke. Mieszkają w domu z ogrodem, całkiem fajnie mi się rozmawiało, ale z racji tego, że o Mimi było sporo telefonów, to opowiedziałam też o Mikusi. Tak więc Państwo przyjadą obejrzeć obie- a właściwie trzy, bo o Tyci tez wspomniałam;)

 

 

Jest więc nadzieja! Fajnie :)

Link to comment
Share on other sites

58 minut temu, dorota1 napisał:

Ale jest piękna! Też trzymam kciuki za adopcję.

Tak smutna refleksja, ile takich cudnych psiaków tkwi bez sensu w schroniskach. A w necie jak pojawiają się ogłoszenia o sprzedaży! rasowych ( w tym też z pseudo hodowli) to zaraz tłumy chętnych. A na ogłoszenia o takich cudnych kundelkach, zero reakcji. Smutne, ale niestety prawdziwe. Hasło: Nie kupuj! Adoptuj! do niewielu przemawia. Dramat!

Dodałabym nie rozmnażaj dla zdrowotności :( Moja znajoma - uważa że jej pies powinien chociaż raz zostać ojcem:( Na nic się zdają moje sugestie że tyle psów w schroniskach, że to bez sensu, że staje się w sumie pseudo...

A za wszystkie Miniusie trzymam kciuki.:)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Na koncie MIKI 20 zł od ZOrka4:) DZIĘKUJE <3

Mikusia niestety nie podbiła serca Pań...ale nic to, dziś postaram sie ruszyć z ogłoszeniami...

 

a z "ciekawostek" w naszym przytulisku przewidzianym na 5 psów jest w tym momencie.....psów 14!!!! nie żartuje...dziś przywieziono 5!

(kto czytał o pieska dzikiej suni spod pnia- popatrzcie jak TE maluchy nam wyrosły:20180407_155246.jpg.9ad849f585fd5d7873cea36571efd18d.jpg

20180428_154611.thumb.jpg.953e64787a834802886fc2bfbc06a438.jpg

HENIO

20180428_154948.thumb.jpg.ce8bb418598436ca940be10f49aa1cb4.jpg

SISI

20180428_163913.thumb.jpg.ded3d91e2f3b1b1e62513493de7a02ea.jpg

MIMI

 

 

:)

Link to comment
Share on other sites

Życie jest pełne niespodzianek i zaskakujacych zwrotów...

I tak tez było wczoraj, gdy z samego rana zadzwoniła do mnie Pani Jola, opowiadając długa historię swojego życia i swojej (i mamy) miłości do zwierząt. Nie miałam praktycznie żadnych wątpliwości, że każdy piesek który trafi w takie ręce będzie miał dobre i szczęsliwe zycie. Pani zadzwoniła konkretnie w sprawie Miki, ponieważ jest praktycznie identyczna jak jej poprzednia sunia Sonia, która kilka dni temu odeszła nagle, we śnie (chorowała i była leczona na serce).

Po długiej rozmowie z Pania postanowiłam zaufac jej i pozwolić by Mika tego samego dnia pojechała z nimi do domu, aż do Sedziszowa (woj. świętokrzyskie). Mika będzie mieszkać z Panią, jej mężem i jej mamą w domu, bedzie miała towarzysza, pieska Misia, widocznego na zdjęciu.

Pani Jola jest viceprezesem Fundacji Kraina Zwierząt. Zajmuje się ratowanie zwierzat z transportów na rzeź. W tym momencie mają pod opieka kilka koni i jedną krówkę, są tez na etapie prowadzenia zbiórki na wybudowanie dużego wybiegu dla koni. Walczą m.in. na targach w Skaryszewie.

Pozwolę sobie więc na udostępnienie tutaj jej zbiórki z wielką próśba o chociaż najmniejsze cegiełki też od nas.

https://pomagam.pl/deseczka

MIKUSIA MA WIĘC DOM:)

Była w hoteliku tylko 9 dni, ale pozostał mi dług na 170 zł :( więc jeśli ktoś jednak chciałby wpłacić jeszcze swoja deklracje dla niej to baaardzo proszę!

A tutaj Mikusia z nową rodziną (ludzka i psią) i pierwsze zdjęcie z domu:)

31946048_10215930529800065_5287899967455756288_n.thumb.jpg.308cdae6679993d3063d48c4f0443fc9.jpg31542933_2111244399096044_5884933746251005952_n.thumb.jpg.9da85b8c1b2812373caef5a61e0023cc.jpg

KASIU <3 dziękuje Tobie i Twojej rodzinie za wszystko ! za tak serdeczne przyjęcie Państwa i za opiekę nad Miką :D

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...