Jump to content
Dogomania

Maleńka Radysianka MIKA bez szans na przetrwanie- ma DOM zamieszkała w Sędziszowie:)


Recommended Posts

5 godzin temu, zachary napisał:

Kiyoshi, śmiało przypominaj mi o Miki, bo już się gubię....

Dobrze Iwonko:)

 

Mika wyjechała z radys, ale dziś będzie nocować u Patrycji:) do Kasi dojedzie jutro. Patrycja miała straszne problemy na drodze i dojechała do schroniska z kilkugodzinnym opóźnieniem dlatego dziś dowiezie do domów tylko z psiaki z okolic Warszawy a Mika i jeszcze jeden piesek pojadą dalej jutro:)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

To prawda, ja tez uważam, że jest nie do poznania...w Radysach taki mętny wzrok...a tu bystra, inteligentna, elegancka pannica:)

I te pazurki Sara też zauważyłam:) :) a uszka - podobnie jak Wy- uważam, że są cuuudne:) :D

Naprawde urocza! Kasia jest nią zachwycona, podobnie jak Patrycja. Dziś postara się zrobić sesje zdjęciową i od razu ruszymy z ogłoszeniami.

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, kiyoshi napisał:

To prawda, ja tez uważam, że jest nie do poznania...w Radysach taki mętny wzrok...a tu bystra, inteligentna, elegancka pannica:)

I te pazurki Sara też zauważyłam:) :) a uszka - podobnie jak Wy- uważam, że są cuuudne:) :D

Naprawde urocza! Kasia jest nią zachwycona, podobnie jak Patrycja. Dziś postara się zrobić sesje zdjęciową i od razu ruszymy z ogłoszeniami.

Potwierdzam,cudna sunia :-) Idealna do dzieci, dorosłych i innych psiaków :-)

IMG_1676.JPG

IMG_1681.JPG

IMG_1683.JPG

IMG_1702.JPG

IMG_1705.JPG

IMG_1708.JPG

IMG_1711.JPG

IMG_1713.JPG

IMG_1733.JPG

IMG_1734.JPG

IMG_1766.JPG

IMG_1768.JPG

IMG_1807.JPG

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...