Jump to content
Dogomania

Ze wszystkich nieszczęść psiemu sercu najtrudniej znieść życie w poniewierce – Vanilka zamieszkała w Poznaniu:)


Recommended Posts

Dnia 11.04.2018 o 20:07, Jo37 napisał:

Zapraszam na szybki bazarek . Dla Vanilki będzie 50% utargu.

 

 

12 godzin temu, Tianku napisał:

Dzień dobry Vanilko :)

poproszę konto bo chciałabym wpłacić moją cegiełkę

 

33 minuty temu, dorcia2 napisał:

stała kwietniowa dla myszki poleciała 

 

9 minut temu, Poker napisał:

Ja też poproszę konto do przelewu 67 zł z mojego bazarku

Bardzo dziękuję wszystkim za pomoc 22.gif

Link to comment
Share on other sites

TZ zamówił dzisiaj 24 puszki animondy (puszki po 800 g ) bo sunia  na razie objada Majkę i bidusię ;) 

Vanilka koniecznie musi nabrać ciałka i też podzielić się z koleżankami;  mam nadzieję, że apetyt dopisuje wszystkim psiakom:)

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Tola napisał:

TZ zamówił dzisiaj 24 puszki animondy (puszki po 800 g ) bo sunia  na razie objada Majkę i bidusię ;) 

Vanilka koniecznie musi nabrać ciałka i też podzielić się z koleżankami;  mam nadzieję, że apetyt dopisuje wszystkim psiakom:)

Majeczka i bidusia nie są chudziutkie to się podzieliły z Vanilką :). A Vanilka to biedna najszczuplejsza ze wszystkich i a puszeczki zawsze się zjada z większym smakiem niż suchą karmę :).

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj Vanilka była u weta. Została zaszczepiona na choroby zakaźne,  dostała krople na pchły i kleszcze. Odrobaczona była zaraz po przyjeździe ze schroniska.

Sunia waży 7,5 kg, przez naszego weta została określona na 2,5 - 3 lata. Na zębach tylnych ma kamień, który musiał budować się na pewno z 2 lata, z przodu ząbki są śliczne bialutkie. Pytałam, czy trzeba zdjąć ten kamień, wetka zaproponowała, żeby zalecić do domowi stałemu,  ponieważ na dzień dzisiejszy nie sprawia suni bólu, ani żadnych problemów, a to jednak jest koszt.

Vanilka jest bardzo pozytywną, ciepłą, delikatną sunią. Okazuje radość i chęć do zabawy, skacze na nas, zaczepia. Toleruje psy, koty, dzieci, motylki, pszczółki itd :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.04.2018 o 22:23, Alaskan malamutte napisał:

Na konto Vanilki wpłynęło 15 zł od Tianku oraz 20 zł od Dorcia2. ślicznie dziękujemy! Znalezione obrazy dla zapytania gify emotikony kwiatek i serduszko

Pięknie dziękujemy22.gif

Dnia 13.04.2018 o 19:14, Havanka napisał:

Wieści o Vanilce lepsze być nie mogą ! Kiedy tylko pojawią sie zdjecia, będzie mozna ją ogłaszać.

Myślę, że tak, jest bezproblemowa, spragniona bliskości - znajdziemy jej  cudny domekhttp://emoty.blox.pl/resource/ok.gif

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.04.2018 o 17:57, szafirka napisał:

Wczoraj Vanilka była u weta. Została zaszczepiona na choroby zakaźne,  dostała krople na pchły i kleszcze. Odrobaczona była zaraz po przyjeździe ze schroniska.

Sunia waży 7,5 kg, przez naszego weta została określona na 2,5 - 3 lata. Na zębach tylnych ma kamień, który musiał budować się na pewno z 2 lata, z przodu ząbki są śliczne bialutkie. Pytałam, czy trzeba zdjąć ten kamień, wetka zaproponowała, żeby zalecić do domowi stałemu,  ponieważ na dzień dzisiejszy nie sprawia suni bólu, ani żadnych problemów, a to jednak jest koszt.

Vanilka jest bardzo pozytywną, ciepłą, delikatną sunią. Okazuje radość i chęć do zabawy, skacze na nas, zaczepia. Toleruje psy, koty, dzieci, motylki, pszczółki itd :)

Dziękujemy za bardzo dobre wieści, domek musi być równie motylko - pszczółkolubny  kODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQf05_jZ_orig.gif

Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.04.2018 o 17:57, szafirka napisał:

Vanilka jest bardzo pozytywną, ciepłą, delikatną sunią. Okazuje radość i chęć do zabawy, skacze na nas, zaczepia. Toleruje psy, koty, dzieci, motylki, pszczółki itd :)

Psi ideał:)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.04.2018 o 10:48, Poker napisał:

Przemiła sunia

 

Dnia 15.04.2018 o 11:34, Onaa napisał:

I słodka - jak to Vanilka  :).

 

22 godziny temu, Radek napisał:

Psi ideał:)

Przemiły słodki psi ideał pozdrawia:)

Świeżutkie zdjęcie, dostałam od szafirki:)

V__BEDE.jpg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...