Jump to content
Dogomania

Ze wszystkich nieszczęść psiemu sercu najtrudniej znieść życie w poniewierce – Vanilka zamieszkała w Poznaniu:)


Recommended Posts

Wizyta we wtorek koło 18.

 Wcześniej zadzwonię do Marty dopytać o Vanilkę 

Jak powiedziałam, że przyjdę ze swoim psem to pani była bardzo czujna : "czy pies nie jest agresywny, bo wiadomo że są dzieci w domu i że któreś może piłeczkę rzucić , no wiadomo, ze nie w psa itd"  Moja Nika niby nieagresywna do ludzi, ale na rzucających piłeczką sama się rzuca z zębami. 

Czy wiadomo o reakcjach Vanilki na nadruchliwość typową dla  dzieci? hałas? niespodziewane ruchy, gesty nagłe itp?

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, NikaEla napisał:

Wizyta we wtorek koło 18.

 Wcześniej zadzwonię do Marty dopytać o Vanilkę 

Jak powiedziałam, że przyjdę ze swoim psem to pani była bardzo czujna : "czy pies nie jest agresywny, bo wiadomo że są dzieci w domu i że któreś może piłeczkę rzucić , no wiadomo, ze nie w psa itd"  Moja Nika niby nieagresywna do ludzi, ale na rzucających piłeczką sama się rzuca z zębami. 

Czy wiadomo o reakcjach Vanilki na nadruchliwość typową dla  dzieci? hałas? niespodziewane ruchy, gesty nagłe itp?

Już jesteśmy po rozmowie, pięknie Ela dziękujęk,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,13_Au_orig.gif

Trzymam kciuki we wtorek !

Zobaczymy, czy moje wątpliwości rozwieją się, czy potwierdzą...

Link to comment
Share on other sites

23 godziny temu, Poker napisał:

Trzeba wybrać ten najlepszy.

 

14 godzin temu, NikaEla napisał:

tak , oczywiście, dlatego dobrze by było gdyby wizyta w Poznaniu tez odbyła się w najbliższych dniach

Dzisiaj kontaktowałam się z supergogą w sprawie wizyty w Poznaniu- niestety Gosia jest na 2 tyg.wyjeździe, polecona przez nią osoba również.

Do tego pani z Poznania zainteresowana adopcją nie odbiera dzisiaj telefonów i nie oddzwania:(

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ale jest kolejny domek zainteresowany Vanilką - pani Ania dzwoniła dzisiaj do Hani, a potem rozmawiała ze mną.

Rodzina  - p. Ania i jej rodzice mieszkają  w Skwierzynie; niedawno odszedł ich 17 letni piesek no i w domu zrobiło się pusto.

P. Ania pracuje często w domu, jest grafikiem, rodzice są  na emeryturze - Vanilka towarzystwo miałaby zapewnione właściwie przez cały dzień.

Powiedziałam, ze sunią zainteresowana jest już rodzina z Wrocławia, ale myślę, ze dobrze byłoby poznać i ten domek .

Tylko problem w tym, że ja nie znam nikogo z tamtych stron (Gorzów Wielkopolski), kto mógłby zrobić wizytę...

Kto może pomoc?

 

 

Link to comment
Share on other sites

20 minut temu, Tola napisał:

Ale jest kolejny domek zainteresowany Vanilką - pani Ania dzwoniła dzisiaj do Hani, a potem rozmawiała ze mną.

Rodzina  - p. Ania i jej rodzice mieszkają  w Skwierzynie; niedawno odszedł ich 17 letni piesek no i w domu zrobiło się pusto.

P. Ania pracuje często w domu, jest grafikiem, rodzice są  na emeryturze - Vanilka towarzystwo miałaby zapewnione właściwie przez cały dzień.

Powiedziałam, ze sunią zainteresowana jest już rodzina z Wrocławia, ale myślę, ze dobrze byłoby poznać i ten domek .

Tylko problem w tym, że ja nie znam nikogo z tamtych stron (Gorzów Wielkopolski), kto mógłby zrobić wizytę...

Kto może pomoc?

 

 

Nawet bardzo dobrze ! Tylko znowu problem z wizytą p.a.

Link to comment
Share on other sites

43 minuty temu, b-b napisał:

A może skontaktować się z fundacją z Gorzowa https://www.facebook.com/FundacjaAnaconda/

Może ktoś od nich by zrobił wizytę?

albo 

OddziaÅ w Gorzowie Wielkopolskimul. Borowskiego 31, 66-400 Gorzów Wlkp.

722-255-846

http://www.gorzow.toz.pl/kontakt.html

B - b - bardzo dziękuję, ja z tamtych stron nie mam nikogo, nigdy nie dawałam psa w tamte strony.

Co prawda wolałabym kogoś z dogomanii, ale jak na razie klapa:(

Zaraz napiszę jeszcze do Anuli,  Bogusik  do Sara2011

 

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Havanka napisał:

Nawet bardzo dobrze ! Tylko znowu problem z wizytą p.a.

 

2 godziny temu, Jo37 napisał:

Ten ostatni domek brzmi najlepiej.


Dobrze rozmawiało mi się z Panią, ale potrzebna wizyta, a najpierw osoba do wizyty

 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Tola napisał:

B - b - bardzo dziękuję, ja z tamtych stron nie mam nikogo, nigdy nie dawałam psa w tamte strony.

Co prawda wolałabym kogoś z dogomanii, ale jak na razie klapa:(

Zaraz napiszę jeszcze do Anuli,  Bogusik  do Sara2011

 

Piszę(Anula) pod nickiem Bogusik może Sara2011 da radę podjechać do Skwierzyny? Jest to 31km,30min.drogi. Podałam nr.tel.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jestem po wizycie. Dałabym tej rodzinie psa. 

Więcej napiszę później.

 

 

Dom normalny, ciepły. Na wizycie była cała rodzina.  Najmłodszy synek (4 latek) zachwycał się naszą Niką , położył się obok niej na podłodze, przyniósł swój ulubiony kocyk. Dziewczynka (12 lat) od jakiegoś czasu towarzyszy sąsiadce przy spacerach z jej psem i to ona będzie rano wychodzić . Chłopiec lat 8  przywitał się i zniknął w drugim pokoju

Pani zawsze miała do czynienia ze zwierzakami, (psy, koty i inne), Pan w wojsku miał pod opieką owczarka - fajnie o nim mówił. 

Nie przeraziło ich gdy nasz Nika po wypiciu miski wody (pani: "przefiltrowaną jej dam , bo tu w kranach taka byle jaka") zwymiotowała na dywan.

Nie mogą pojechać po psa, bo do pana w każdej chwili mogą zadzwonić z pracy, a pani nie jeździ w trasy, ale dołożą się do transportu (była mowa o kwocie 200zł). Myślą, że dla Vanilki będzie to mniejszy stres gdy przywiezie ją ktoś kogo zna.

Chcieli juz psa wcześniej, ale odczekali aż dzieci wyrosna z pieluch i wózków. Bardzo sensownie wg mnie.

Cała rodzina bardzo czeka na Vanilkę .

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Domek we Wrocławiu zaprezentował się całkiem dobrze. Ale mam pytanie, czy w pobliżu są bezpieczne miejsca spacerowe i jak duże jest mieszkanie? Pięcioosobowa rodzina plus pies, to spory kawałek podłogi, który będzie zajety.

Link to comment
Share on other sites

My mieszkaliśmy w piątkę czyli mąż , ja i trójka dzieci + mały pies na 50 m2 i  daliśmy radę. pies zawsze miał miejsce  w łóżku, dzieci niekoniecznie :).

Ulica na której mieszka rodzina jest bardzo ruchliwa, może NikaEla napisze w którym miejscu blok czy kamienica jest położona .Ta ulica jest bardzo długa.

 Może w razie nadmiaru chętnych domków dałoby radę polecić Dropsa pod moją opieką? Też malutki i słodziutki.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...