Jump to content
Dogomania

Kraków 25-26.06 2005 rok


Marca_Besi

Recommended Posts

Czy ktoś może wie o której godzinie będą szły dogi niem.???
Bo kawałek drogi przed nami, a szkoda mi suńki wyciągać z łożeczka o 6:00 rano (i przyznam się szczerze, że siebie troszkę też :oops: )

Pozdrow.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 406
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

wczoraj dodzwoniłam się do Związku jakims cudem :o Pani odpowiedziała mi na moje pytanie o katalog przedwystawowy w formie pdf,że takiego w tym roku nie będzie,natomisat za kilka dni powinno być coś w internecie o stawkach :wink: Czekam niecierpliwie co to będzie :wink:
Nota bene chciałam potwierdzić czy doszło moje zgłoszenie...i absolutnie takiego potwierdzenia nie dostałam,ponieważ wszytko???zostało wysłane do Olsztyna gdzie będa drukować katalogi.Czy to jakas paranoja?Uczestniczyłam kiedyś przy przygotowywaniu katalogu i wiem,że informacje takie zostają również na miejscu.Kopia przeciez jakaś musi być prawda?Może to tylko zła wola pani,a może wprowadzili nowe zasady......
Pozostaje czekanie na listonosza :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anna2']Nota bene chciałam potwierdzić czy doszło moje zgłoszenie...i absolutnie takiego potwierdzenia nie dostałam,ponieważ wszytko???zostało wysłane do Olsztyna gdzie będa drukować katalogi.[/quote]A ja dostałam wczoraj potwierdzenie mailem (zgłaszałam przez internet). Byłam bardzo mile zaskoczona, bo o ile takie automatyczne potwierdzenie natychmiast po elektronicznym zgłoszeniu dostaję za każdym razem, o tyle takie "prawdziwe" dostałam mailem po raz pierwszy. :D

Link to comment
Share on other sites

Jak już pisałam tyci wcześniej ja też dostałam potwierdzenie e-mailem (to miłe)

A z tymi katalogami to może wysłali tylko opracowany materiał i może tam jest jakaś drukarnia bardziej atrakcyjna cenowo? Może to przez to tam wysłali? Mam nadzieję tylko, że nie zaginą niczyje zgłoszenia jeśli wysłano całość ???

Pozdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anovi']Jak już pisałam tyci wcześniej ja też dostałam potwierdzenie e-mailem (to miłe)

A z tymi katalogami to może wysłali tylko opracowany materiał i może tam jest jakaś drukarnia bardziej atrakcyjna cenowo? Może to przez to tam wysłali? Mam nadzieję tylko, że nie zaginą niczyje zgłoszenia jeśli wysłano całość ???

Pozdr.[/quote]

Na pewno niczyje zgłoszenia nie zginą,jeżeli oddział je przesłał do Olsztyna.W Olsztynie jest firma,która zajmuje się profesjonalną poligraficzno-informatyczną obsługą wystaw.Zajmują się tym od kilku lat i robią to naprawdę doskonale :D Pisemne potwierdzenie zapewne też przyjdzie z Olsztyna :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='benia']hmmmmmmm.... no my się jak zawsze w Krakowie pojawimy (na AWF mamy przysłowiowy rzut beretem) chociaż obsada sędziowska dla nas nie najlepsza, no ale cóż. Pożyjemy, zobaczymy.[/quote]

Tobie to dobrze, ja mimo, że rok mieszkałam w Krakowie nadal nie bardzo wiem gdzie ten AWF. Cóż będziemy się błąkać - pewnie dojedziemy na zakończenie :)

Pozdr.

Link to comment
Share on other sites

Z Dworca PKP i PKs trzeba wsiąść do tramwaju
nr 4( kierunek Wzgórza Krzesławickie)
lub nr 15(kierunek Pleszów)
Lub nr 5(Wzgórze Krzesławickie)
Licząc jako pierwszy przystanek - Dworzec PKP, trzeba wysiąść na 8 przystanku."Przystanek AWF"Jedzie się około 10 -15 min.
Wysiadając przechodzimy na drugą stronę ulicy i juz jestesmy na wystawie :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anna2']Z Dworca PKP i PKs trzeba wsiąść do tramwaju
nr 4( kierunek Wzgórza Krzesławickie)
lub nr 15(kierunek Pleszów)
Lub nr 5(Wzgórze Krzesławickie)
Licząc jako pierwszy przystanek - Dworzec PKP, trzeba wysiąść na 8 przystanku."Przystanek AWF"Jedzie się około 10 -15 min.
Wysiadając przechodzimy na drugą stronę ulicy i juz jestesmy na wystawie[/quote]

Bardzo dziękuję za chęć pomocy, ale niewiele mi to pomoże w jeździe samochodem :( Tak bardziej po ludzku - proszę :) ... To gdzieś w stronę Zakopianki? Trzeba przejechać gdzieś w okolicy Ronda Grunwaldzkiego? Czy może Woli Duchackiej? Ja na prawdę noga jestem z Krakowa :( (jest mi wstyd)

Link to comment
Share on other sites

Anovi, to jest zupelnie po innej stronie miasta niz Zakopianka.
Kojarzysz moze centrum handlowe m1? Bo to jest calkiem niedaleko. Tam jest naprawde latwo trafic. Pisze Ci to jako baba nie do konca zaprzyjazniona z jazda po miescie ;)
A jesli potrzebujesz jakies rondo to w zaleznosci od ktorej strony bedziesz jechac - jakies sie znajdzie ;)

Ja mam pytanie do zmotoryzowanych wystawcow. Za kazdym razem jak przyjechalam poogladac psiuty mialam problem z zaparkowaniem i zwykle konczylo sie tak, ze auto zostawialam przy salonie opla hen, hen daleko od wejscia.
Teraz przyjade sobie wczesniej, rzecz jasna, ale parkingu jako takiego to ja tam nie widzialam. Wszystko stalo wzdluz ulicy i oprocz tego ktos na swojej dzialce upychal samochody za powazna kase. Czy jest jakis parking w poblizu wejscia? Bo jakos mi sie nie usmiecha maszerowac z calym majdanem i podekscytowanym psem chociazby spod tego opla, a przy samej ulicy auta nie postawie, bo mam uraz - dwa razy mi skasowali zaparkowany samochod :roll:

Link to comment
Share on other sites

[b]golden owner[/b], niestety jedyny parking (jeśli w ogóle można tak to nazwać) bezpośrednio przy AWF to ten przed samym wejściem, który jak już pewnie wiesz z lat ubiegłych, jest od bladego świtu okupowany przez pseudohodowców :-? jedyna możliwość, żeby uniknąć stania przy oplu albo przy samej ulicy to przyjechać na tyle wcześnie, żeby zając miejsce przy blokach po lewej stronie (stojąc twarzą do wejścia).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...