Jump to content
Dogomania

Kraków 25-26.06 2005 rok


Marca_Besi

Recommended Posts

  • Replies 406
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A my zabieramy zaświadczenie od pryw weta hehe i nic nie pąłcimy, bop mói,z ema wszystko w kompie, wiec trudno,z eby brał kase za klikniecie ikonki ''drukuj'' a i tak musimy isć do weta, bo nam Tola żeżarła świadectwo szczepienia :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='donya']A nas na wystawę w Lublinie pan weterynarz nie chciał wpuścić. Powiedział, że jesteśmy w Polsce i u nas pasport jest nie ważny. Dla niego zaświadczenie na świstku było wazniejsze od wpisu w paszporcie.
Zrobiłam taką awanturę, że się zamknął.
Tacy nadgorliwcy też się zdarzają.[/quote]

Potwierdzam :-?
My też mieliśmy problemy przy wejściu.
Państwo (pan i pani) wypomnieli mi, że na potwierdzeniu jest wyraźnie napisane, że potrzebne jest "ZAŚWIADCZENIE O SZCZEPIENIU".
I ni grzyba nie szło wytłumaczyć, że ta nieszczęsna naklejka + pieczątka + podpis weterynarza w paszporcie to przecież "zaświadczenie o szczepieniu".
Ponieważ miałam gały jak koła młyńskie (nijak nie mogłam się doprosić wutłumaczenia sensu tego, że na paszport wpuszczą mnie za granicę, ale do Lublina nie) państwo nas przepuścili, dając jednak WYRAŹNIE do zrozumienia, że robią nam łaskę :-?
Z relacji tych, którzy przyjechali na wystawę później, wiem jednak, że państwo weterynarze sobie potem już odpuścili męczenie wystawców.
Przynać się- kto z Was posłał im parę jobów? :wink:

Link to comment
Share on other sites

Lublin od wieków "słynie" z obsługi weterynaryjnej na wystawie.Kilka lat temu żądali od wystawców z Białegostoku i okolic zaświadczenia od lek.wojewódzkiego. :wink: Ktoś z ichnich mądrych "dosłyszał",że mamy tereny zapowietrzone,niemal epidemię wścieklizny.Nic takiego nie napisali oczywiście na potwierdzeniach.Ludzie ,którzy przyjechali ,mieli normalny wpis w książeczce i aby wejść na opłaconą wystawę ,musieli zapłacić i czekać w kolejce na badanie psa przez jakiegoś tam lek.weta /nie był to lubelski wojewódzki,a zwykły wet,którego reklama była w katalogu i ten że pan również wystawiał wtedy basseta (wiem dobrze,bo miałam i wystawiałam wtedy bassety)/ :evil: :evilbat:
Super pomysł na wydarcie kasy :evil: :evil: :evil:

Link to comment
Share on other sites

Ja tez malam przeboje w Lublinie. Na poczatku wprowadzilam buldozki , pokazalam ksiazeczki zdrowia. W porzadku weszlam. Wrocilam po kingi. Ale u jednego kinga mialam tylko paszport. Bardzo nie podobalo sie wetyrynarzowi i nie pozwalal wejsc. Dopiero jak zagrozilam ze pojde do organizatora to dal sobie spokoj.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='króliczek']Dziś dostałan potwierdzenie,ale najbardziej w tej kopercie ucieszyła mnie mała mapka . :D[/quote]

no to musze cię zmartwić... al. Jana Pawła II jest na tej mapce źle zaznaczona... lepiej zerknąc do normalnego planu miasta.

Link to comment
Share on other sites

znowu dziesiątki szczeniaków w tym straszliwym upale w klatkach przed wystawą :evil: i co najlepsze nie tylko te bez rodowodu. stoją normalnie "stragany" hodowli i sądząc po wystawionych standach są bardzo z tego dumni :-? szlag jasny by ich wszystkich trafił. jutro cykam foty :evilbat:

będę jutro o 10.50 przy ringu bulli

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...