Jump to content
Dogomania

Kraków 25-26.06 2005 rok


Marca_Besi

Recommended Posts

kazdy oddział przedłuza przyjmowanie zgłoszen - we wrocławiu jest to samo, sądzę ze najpierw podaje sie wcześniejszy żeby w nim przyszła wiekszośc zgłoszeń a potem w nastepnym terminie wysyłają spóźnialscy i jest ich duzo mniej, gdyby od razu był podany późny termin to osoby robiace katalog raczej by nie nadążyły z wprowadzaniem kolejnych psów

zobaczymy ile bedzie piechów w krakowie bo w lesznie było jaos wyjątkowo mało...ja osobiście zgłosiłam swoje 2 i jeszcze szczeniatko odemnie z hodowli będzie debiutowało :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 406
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest bernulka

Czy wystawa tak jak w zesżłym roku odbywa się na KRAKOWISKIM AWF'ie? W zeszłym roku strasznie spodobała mi się ta wystawa. Mam jeszcze jedno pytanie - kiedy wystawiane są CANE CORSO? I kogo będe mogła spotkać w niedziele?

paździoszki :lol:

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich bardzo ładnie,

czy ktoś mógłby pomóc mi bardziej uściślić miejsce wystawy w Krakowie???
Moja znajomość Krakowa ogranicza się do: Dworca PKP, Wawelu, AE, ronda Grunwaldzkiego (jeśli dobrze pamiętam nazwę), Zakopianki i Woli Duchackiej. To wszystko - niewiele prawda - dlatego właśnie bardzo PROSZĘ O POMOC !!! Bez niej pewnie będziemy bładzić po wszystkich uliczkach Krakowa (a jest ich trochę).....
Będziemy jechać od Katowic...

Będę wdzięczna za jakąkolwiek pomoc..
Dziękuję i pozdrawiam Wszystkich!

Link to comment
Share on other sites

Nasze zgłoszenie też poszło fax'em i e-mailem. Przyszło potwierdzenie, że mail dotarł, a potem wiadomość mailowa, że wszystko dotarło i że dane sa sprawdzone i poprawne.

Też by mnie bardzo interesował wykazik zgłoszonych pieszczochów. Tyle, że na razie chyba takowego nie ma :( Szkoda...

Opis jak dojechać z Katowic faktycznie jest wcześniej. DZIEKUJE :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='morgens']a o której zaczyna się wystawa w sobotę i w niedzielę w ramach namawiania rodziców na psa, zaciągnę ich na wystawę. w końcu mamy niedaleko :)[/quote]
Wystawy tradycyjnie zaczynają się o 10.00. Ale jeżeli masz już jakąś upatrzoną rasę, to proponuję zadzwonić do O/Kraków i tam dopytać się, o której godzinie jest prezentowana. Żeby nie było tak, że Wy bedziecie na wystawie o 10.00, a ta wymarzona rasa będzie prezentowana o godz. np. 14.20.
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

ehh jednak nie jade :( od 2 miesięcy mówili na uczelni że egzamin z Makroekonomi bede miałą w tygodniu...a tu w niedziele informacja ze będzie w ...sobote 25 o godz 9 ! wrr...mam nadzieje ze uda mi się wycowafc zgłoszenia


ehh no i znowu nie pojade do Krakowa :( tyle lat juz wystawiam a nigdy nie udaje mi sie tam pojechac :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...