Jump to content
Dogomania

Kraków 25-26.06 2005 rok


Marca_Besi

Recommended Posts

Weszłam dzisiaj na stronę Związku Kynologicznego w Krakowie i jest tam podana planowana obsada sędziowska. Oto ona:

Sędziowanie grup / Division of groups

25.06.2005 (sobota/Saturday) - grupy/groups: 2, 4, 5, 7, 9

26.06.2005 (niedziela/Sunday) - grupy/groups: 1, 3, 6, 8, 10

Planowana obsada sędziowska / Judges

--------------------------------------------------------------------------------

Grupa 1

Group Ewa Bukład (PL)

Peter Harsanyi (H)

Iwona Magdziarska (PL)

Mieczysław Mateja (PL)

Mariola Semik (PL)

Piotr Śliwka (PL)

Luis Pinto Teixeira (P)

--------------------------------------------------------------------------------

Grupa 2

Group Andre van den Broek (NL)

Ewa Bukład (PL)

Ety Goor (ISR)

Andrzej Kot (PL)

Magdalena Kozłowska (PL)

Zvi Kupferberg (ISR)

Dorota Pawlikowska-Rosół (PL)

Anna Rogowska (PL)

Andrzej Stępiński (PL)

Andrzej Szutkiewicz (PL)

Piotr Śliwka (PL)

Luis Pinto Teixeira (P)

Salvatore Tripoli (I)

--------------------------------------------------------------------------------

Grupa 3

Group Hans Müller (CH)

Zygmunt Jakubowski (PL)

Magdalena Kozłowska (PL)

Marina Ostrovskaja (RUS)

Aneta Sobkowska-Dopierała (PL)

--------------------------------------------------------------------------------

Grupa 4

Group Yochai Barak (ISR)

Stefan Stefik (SK)

--------------------------------------------------------------------------------

Grupa 5

Group Peter Harsanyi (H)

Ewa Pyrchała (PL)

Mariola Semik (PL)

--------------------------------------------------------------------------------

Grupa 6

Group Yochai Barak (ISR)

Stefan Stefik (SK)

Dorota Witkowska (PL)

--------------------------------------------------------------------------------

Grupa 7

Group Hans Müller (CH)

Dorota Witkowska (PL)

--------------------------------------------------------------------------------

Grupa 8

Group Zvi Kuperberg (ISR)

Andrzej Stępiński (PL)

Salvatore Tripoli (I)

--------------------------------------------------------------------------------

Grupa 9

Group Zygmunt Jakubowski (PL)

Marina Ostrovskaja (RUS)

Aleksandra Świsulska (PL)

--------------------------------------------------------------------------------

Grupa 10

Group Andre van den Broek (NL)

Wiesława Misterka-Kluska (PL)

--------------------------------------------------------------------------------

Młody Prezenter / Junior Handling

Sobota / Saturday - Aneta Sobkowska-Dopierała (PL)

Niedziela / Sunday - Ety Goor (ISR)

Wybiera się ktoś??

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 406
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

hmmm... obsada dla nas super, ale troszke daleko :roll: ... no ale, nigdy nic nie wiadomo :wink: ... tylko, kto wymyślił, że gr. IX w sobote 8) :P ...???

... bo w niedzielę jest IX grupa na wystawie Brnie w Czechach... :D

hmm, a gdzie znalazłaś to Brno 26.06.2005????, bo w kalendarium wystaw BRNO jest 2-3.07.2005 :o

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Hmmmm..... :wink: mnie ta obsada na V pasuje :P Ale mam dziwne wrażenie,że jeżeli akita nie będzie sędziował Węgier,ani pani Pyrchała,to akit za dużo w Krakowie nie będzie :( Mnie tam rybka,jeżeli nie będa w tym czasie u mnie szczeniaczki,to pojadę :P

Cha ,cha :wink: a nie mówiłam :o Agappe i zapewne reszcie akiciarzy sędzina nie pasuje.Tej sędzinie moje makity sie podobały,wszystkie dostały doskonałe oceny,Tosiek zgarnął BOB-a,Ojo została nazwana przez nia "piękną lalunią" więc POJADĘ!!!-zgarnę wsio co możliwe,jak nikt nie przyjedzie :wink: :lol: :wink: :lol: :wink: BĘDĘ KRÓLEM BALU :wink: :wink: !!!a jak sie sędzinie odmaniły gusta .....to dostanę po doopie :wink: :lol: :wink: :lol:

Tak naprawdę ,to chciałabym aby sędziował Węgier :P :P :P Wtedy akit będzie dużo!!! :P :P :P

Link to comment
Share on other sites

Matagi , to Pani Semik taka "kosiara" ???

Gdzieś mi się obiło o uszy, że jako jedna z niewielu szanuje ocene doskonałą.

Ja i tak będe nawet gdybym liczył sie z dostateczną , moje miasto moja wystawa :D

Hmmm....nazwę to tak:ta sędzina ma humory :( potrafi załamać wystawcę.Kto chciałby usłyszeć ,mając championa Pl:"gdyby mu odciąć głowę,kto by sie domyślił ,że jest to....TU RASA..." :)

Ale masz rację,Twoje miasto-Twoja wystawa!!! :P Ja u siebie staram sie zgłaszać wszystko co mam,chyba,że cieczki ,albo w trakcie łysienia :P Byłam raz w Krakowie,gościnnie co prawda,nie wystawiałam,ale mi sie wystawa podobała :P Co do tej "kosiary" to i tak sie z nia spotkam,sędziowała będzie albo w Białymstoku albo w Augustowie.Sędzuje ostro,fakt,mało uwagi poświęca wystawionemu psu,może ma aż tak wyrobione oko,ale w opisie jest dużo....napisane.Prawdę mówiąc ,jeżeli chodzi o akita,to powinnam zaliczyc ja do tych sędziów,którzy znaja rasę i sie jej uczą przez cały czas :P

Tak,że zapewne sie spotkamy :P

Link to comment
Share on other sites

Sędzuje ostro,fakt,mało uwagi poświęca wystawionemu psu,może ma aż tak wyrobione oko,ale w opisie jest dużo....napisane

No nie wiem czy dużo - moja znajoma wystawiała collie w Krakowie i pies otrzymał taki opis " typowy , dobra głowa " i tyle !!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...