Jump to content
Dogomania

króliczek

Members
 • Content Count

  871
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About króliczek

 • Rank
  Advanced Member

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.shar-pei.net.pl

Converted

 • Location
  Warszawa
 1. króliczek

  2xCACIB Poznań 22 i 23 . 11 . 2011r. (Nom. Cruft)

  [SIZE=5][COLOR=red]PILNE !!!!![/COLOR][/SIZE] Szukam transportu z Warszawy do Poznania ,ale tylko na niedzielę 1 osoba + i pies(female) :) .Oczywiście partycypuję we wszystkich kosztach :) Mój samochód nie wrócił z warsztatu na czas ,dlatego prosze o pomoc !!! 504727431
 2. króliczek

  19-20 września dwa CACIBY Brondby

  :terazpol:Gratulacje. Poproszę o stawkę sharpei:loveu:
 3. króliczek

  Właściciele shar-pei zapraszam do dyskusji

  Mamy wiadomość dla miłosników sharpei.Jedyny reprezentant Polski na European Dog Show ,Budapeszt 2008 - [B]Ch Bellshow Tabasko Torwen[/B] wrócił z tej wystawy jako[B] V-CE EUROPEAN WINNER 2008!!! [/B] Nasza malutka [B]Bellshow Version Extra De Lux Li Torwan[/B] na clubowej -[B]BABY BOB CLUB SHOW HUNGARY!!!![/B] Zgłoszonych było 130 shar-pei ,ocenionych 113.Więcej na temat samej wystawy Euro i Club Dog Show w temacie wystawy -Europejska ;)
 4. króliczek

  EURODOGSHOW Budapeszt 3-5.10.2008

  [B]Bellshow Tabasko Torven[/B] w tym koszmarze na Euro 2008 -res.CAC,res.CACIB [B]V-ce Zw.Europy 2008!!!![/B] W kl baby nasza [B]Bellshow Version Extra De Lux Li Torwan[/B] nie dostała lokaty ,dwie jej konkurenki również ,ponieważ sedzia stwierdził ,że lokat nie przyzna ,zamias wyb obiecujących da obiecujące -argument -bo za małe i ....szczerbate .No ,przepraszam a jakie mają być 4-5 m-czne szczeniaczki??:crazyeye:po co do cholery była ta klasa baby ? przychodzi mi niestety tylko jeden powód-kasa:mad: Trochę wkurzona pobiegłam na klubówkę ,bo trzeba wam wierdzieć ,że dla nas Euro i klubówka zrobiona była jednego dnia :crazyeye: Tam zamieszanie jeszcze większe .Nikt nic nie wie a komunikaty tylko słyszane jako "figelem,figelem.." ,że ja się cholera węgierskiego nie uczyłam.:diabloti:Niestety do ringu zapraszano a właściwie bełkotano w tym samy niezrozumiałym dla mnie języku-w efekcie zanim z championem dotarał w ring było już pozamiatatane:-o ledwo z babykiem dziewczynką zdązyłam w efekcie czego [B]Version Extra De Lux[/B] pokonała konkurenki uzyskując [B]BABY BOB Club Hungary 2008! [/B] Na finały nie poszłyśmy,może zgadniecie dlaczego:diabloti: Dlatego ,gdyż nikt z organizatorów nie powiadomił nas o której zacznie się sędziowanie(wystarczyłaby informacja przez megafon w jęz.angielskim)Dlatego ,że podana w internecie kolejność sędziowania perfidnie została zmieniona.Dlatego ,że gdy spytałam czy własnie na tym ringu będą finały klubówki ras azjatyckich ,pan ze zdziwieniem popatrzył na mnie, pokiwał głową i powiedział ,że nie tu:angryy: choć za minut parę były besty właśnie tej klubówki:razz: Dla baby może coś przewidzieli ,ale nie wiem co -bo klub się zwinął .Powinnam jeszcze napisać ,że oczywiście mojego psa w katalogu nie było ,choć e-mailem dostałam potwierdzenie jego przyjęcia ,no i to ,że kasę od nas zainkasowali ze sporym narzytem za dopisanie psiaka:crazyeye:Wystawa będzie nawiedzać mnie w niejedną jeszcze noc.Mam nadzieję ,że taki koszmar nigdy się nie powtórzy,a na taką nerwówę i poniewierke psów swoich już nienarażę.O dojeżdzie pisać też nie będę ,nic nowego nie wniosę . Acha ,Witam Krysiu:loveu: nie tylko Stefana bolał brzuszek.Vierushka także miała przystanki po trasie ,niestety nie wiedzieliśmy dlaczego.Teraz już wiemy:cool1:
 5. króliczek

  Lwów 2008 CACIB

  My również mamy się czym pochwalić:loveu: Moje shar pei'e we Lwowie: CACIB [B]Lukrecia Borgia Claronine Torwan -Cac,Cacib-Champion Ukrainy,Ukończony INTERCHAMPION:multi:[/B] [B]Bellshow Tabasko Torven-CAC,CACIB,BOB-Champion Ukrainy[/B] CAC [B]Bellshow Tabasko torven-CAC,BOB ,IV BOG -GRAND CHAMPION UKRAINY[/B]:lol: Lukrecia na tej wystawie nie była pokazywana.Widocznie ukraiński klimat jej nie służy,bo bidulka bardzo żle się czuła.Stwierdziłam,że męczyć zwierzaka za wszelką cenę nie ma co,z czego konkurencja oczywiście bardzo się ucieszyła.Cieszyła się do czasu:p.Wszystkie suki otrzymały ocenę bardzo dobrą:cool1:,więc nieobecność Lukreci na niewiele im się zdała.Ukraińskie czary zatem niewiele pomogły:diabloti:
 6. króliczek

  13.07.2008 CAC Vitaz Slovenska Kosice / Słowacja

  Ja potwierdzenie liścikiem już dostałam :evil_lol:
 7. króliczek

  CAC - Marijampole -LITWA 22.06

  No to i my też się pochwalimy:loveu: [B]Bellshow Tabasko Torvan BOB i BOG[/B] [B]V !!![/B]
 8. króliczek

  Debreczyn 2x Cacib

  Mam zarezerwowany jeden pokój 4 osobowy i bungalow 3 osobowy w Debreczynie v Dorcas camping.Niedrogo.:lol: Jeśli jest ktoś zainteresowany,proszę o szybką decyzję ,ponieważ do jutra chcę zwolnić rezerwację .
 9. króliczek

  Bratyslawa - DUODANUBE 2 x CACIB - 2007

  Hmmm,na razie ich codziennie bombarduję telefonami i e-mailami.We wtorek Viera będzie w Bratyslavie i zobaczy w czym tkwi problem.Masz rację Alojzyna ,że Słowacy "nie widzą".Do każdego e-maila (w sumie już kilka poszło) załączam skan potwierdzenia zapłaty.A jak dzwonię i pytam czy wydrukowali i sprawdzili na poczcie nie wiedzą o co chodzi:crazyeye: .Probem też w tym ,że oni tylko raz w tygodniu chodzą na pocztę,żeby odebrać przesyłki,listy itd:-o
 10. króliczek

  Warszawa CACIB 7 - 8.07.2007

  My już po...I to z całkiem ładnym wynikiem:multi: [COLOR=purple]Bellshow Tabasko Torvan -Junior Winner,BOB[/COLOR] [COLOR=red]Lukrecia Borgia Claronine Torwan-V1,CWC,res.CACIB[/COLOR] ps.Justa sharpki w obiektyw Ci nie wpadły??:cool3:
 11. króliczek

  Budapeszt 2xCACIB 27-28.05.2007

  Również mamy się czym pochwalić.Budapeszt był nasz;) [B]Bellshow Tabasko Torwan[/B] pierwszego dnia [B][U]JCAC,Best Junior[/U][/B],drugiego dnia w pdwojonej stawce psów -[B][U]JCAC,Best Junior,BOB!!!!! :multi: :multi: [/U][/B]
 12. króliczek

  Szilvásvárad 2007.

  [quote name='anovi']króliczek stawki dla Ciebie :p [COLOR=blue][B]Shar-pei[/B][/COLOR] PSY: [SIZE=1][I][B]kl. młodzieży[/B][/I][/SIZE] [SIZE=1]CHANGSHOU XIAN WRINKLED PLANET[/SIZE] [SIZE=1][I][B]kl. pośrednia[/B][/I][/SIZE] [SIZE=1]AGENT SMITH[/SIZE] [SIZE=1]CHANCJS-GRU BENSON[/SIZE] [SIZE=1]RANCIPAN EVERYDAY[/SIZE] [SIZE=1]WAY-OUT RED BERRY[/SIZE] [SIZE=1][I][B]kl. otwarta[/B][/I][/SIZE] [SIZE=1]GYALOGERI VEZER TODOR[/SIZE] [SIZE=1]RUBY RED SKINNY L. GELATIN[/SIZE] [SIZE=1][SIZE=2]SUKI:[/SIZE] [I][B]kl. baby[/B][/I] ELITE BLUE ATHENE HORVOLGYE-RANCOS BELLA [I][B]kl. szczeniąt[/B][/I] BELLSHOU VAMPIR OF VIRGINE FLOWERS VAVALIER KING SAMURAI'S O'HARA [I][B]kl. młodzieży[/B][/I] CHANGSHOU XIAN MADAME BETTERFLY HORVOLGYE-RENCOS APOLLONIA [I][B]kl. pośrednia[/B][/I] EPIC'S AZZURRA SEEET WATER PLAYMATE [B][I]kl. championów[/I][/B] H.CH. YUANLAI ALLEGRA FOR DAOSHAO [/SIZE]corgi pembrok i cardigan - tych nie mogę znaleźć - były wystawiane w sobotę ??[/quote] Anovi dziękujemy za sharpki:loveu: :lol: A te corgasy to nie mam pojęcia kiedy mogły być:shake:
 13. króliczek

  Szilvásvárad 2007.

  A ja tradycyjnie poproszę o stawkę shar-pei ... i nieco mniej tradycyjnie o stawkę corgi pembrok i cardigan.Dzięki:p :loveu:
 14. króliczek

  Kaliningrad 28-29.07

  Saba Solt Lokodi -Ru-II,III,VI,X gr Zoran Brankovich-SiCG-I,II,III,V gr Shar-pei klub Winner 07'- Milovje Urosevits SiCG
 15. króliczek

  Kaliningrad 28-29.07

  i dalszy ciąg:lol:
×