Jump to content
Dogomania

Kraków 25-26.06 2005 rok


Marca_Besi

Recommended Posts

cytuje z potwierdzenia :
pkt 2 : Przy wejściu na teren wystawy należy przedstawić aktualne świadectwo szczepienia psa przeciwko wściekliźnie oraz AKTUALNE ŚWIADECTWO ZDROWIA PSA.

Sami widzicie, że celowo zaznaczyli dużymi literami, że zyczą sobie zaświadczenie o stanie zdroiwa psa czyli ma się rozumieć od "osobistego"weta :lol: Ciekawa tylko jestem czy ktoś to będzie sprawdzał :evil:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 406
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ja tez nie bede miala takiego zaswiadczenia bo uwazam ze jest to bez sensu... nigdy nie mialam tego sprawdzanego - pewnie tym razem bedzie podobnie.


a poza tym samo swistek o tym ze pies jest szczepiony znaczy to samo co to bezsensowne zaswiadczenie..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='golden_owner'] czy tez trzeba miec jakies durne swiadectwo zdrowia - zainteresowanych odsylam do lewego gornego rogu potwierdzenia. I skad ja mam takie swiadectwo wziac jesli powiatowy wet patrzyl na mnie jak na kosmitke jak chcialam od niego takie swiadectwo przed Katowicami (zupelnie niepotrzebne zreszta)?[/quote]

My osobiście zawsze mamy takie zaświadczenie od naszego vet'a - z datą i pieczątką z podpisem. Na ogół i tak nigdy nikt o to nie pyta - patrzą tylko na książeczkę zdrowia i szczepienia.

A tak poza tym, to wreszcie doczekaliśmy się potwierdzenia zgłoszenia psa i... nawet jest bezbłędne i wszystko jest OK. Tak więc jedziemy :)

Link to comment
Share on other sites

A nas na wystawę w Lublinie pan weterynarz nie chciał wpuścić. Powiedział, że jesteśmy w Polsce i u nas pasport jest nie ważny. Dla niego zaświadczenie na świstku było wazniejsze od wpisu w paszporcie.
Zrobiłam taką awanturę, że się zamknął.
Tacy nadgorliwcy też się zdarzają.

Link to comment
Share on other sites

Na Kraków zgosiliśmy 2 psy - za goldena przelew poszedł wcześniej, a za foxa później. Wczoraj dostałam potwierdzenia - na potwierdzeniu foxa jest że zapłacono, a na goldenowym - nie zapłacono :o
Nic nie rozumiem. Przelewy poszły z tego samego konta na to samo konto w odstepie kilku dniowym...
Chyba można zacytować:
"NIEZŁY TU MACIE BURDEL SIOSTRY Z ARCHEO..." :wink:

Link to comment
Share on other sites

Do nas potwierdzenia już przyszły, ale zauważyliście gdzie one są wysyłane?
Ja mam na kopercie pieczątkę OLSZTYN. :o
Pewnie stąd te komplikacje że na jednego psa doszło a na inne nie ( w Krakowie wiedzą jak zapakować, ale w Olsztynie już pewnie nie :-? ).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Besa']Do nas potwierdzenia już przyszły, ale zauważyliście gdzie one są wysyłane?
Ja mam na kopercie pieczątkę OLSZTYN. :o [/quote]

tak z Olsztyna bo tam był składany katalog dlatego też nie można się było dowiedzieć w oddziale w Krakowie czy zgłoszenia doszły bo wszystko było od razu przerzucane do Olsztyna.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='golden_owner']Nie dotarl! :( Wyslij jeszcze raz, bo nic nie dostalam :(

Udzial mojego szczurzyslawa w wystawie stanal dzis pod znakiem zapytania, bo jakis katar sie przyplatal :(

A tak w ogole to ma padac w niedziele :([/quote]

Optymistka!!!! :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...