Jump to content
Dogomania

Kraków 25-26.06 2005 rok


Marca_Besi

Recommended Posts

Amokk, to mowisz, ze bedziesz rozpraszac psa Pszymowi (a raczej jego Malzonce), coby moj sie lepiej prezentowal jako ten, ktory spokojnie stoi? A moze nozke podlozysz? :evilbat: :evilbat: :evilbat:
Bo wiesz, kibicowac nie mozna wszystkim, a ja jestem pierwsza, to moze ubijemy jakis interes? :boom:

Przepraszam jesli ktos czuje sie urazony moim czarnym humorem (wlascicieli Borysa akurat o to nie podejrzewam ;) ), ale jak patrze na stawke to tak sie zastanwiam co robie tam ja i moj pies :D

A moj siersciuch ma numer 2513

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 406
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote]Ale też mamy sędziego z Izraela - przynajmniej to jest OK. [/quote]

Nawet tego samego, co my 8) Dosc postawny facet i hmm... "wielorasowy" o ile zdolalam sie zorientowac.

[size=2]Dojazd sie juz pisze tylko oczywiscie mam problem z opisaniem trasy, ktora jest tak dluuuga, ze az strach - cale dwa skrzyzowania trzeba przejechac ;) [/size]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='amokk']a jak wasze pieski sie zwa? :)
to moze wam pokibicuje :)

moj Feretto Golden Top jakby co :)[/quote]

Goldena zwą IMMIGRANT SONG - dla znajomych Borys :lol:
Zapowiada się ciekawa rozgrywka...
Ja myślę, że dopóki traktujemy to jako rozrywkę ( może nie zabawę, ale zawody ), to jest fajnie. Ja tak mam w terierach - fajni ludzie, każdy sobie pomaga itp. Niestety w goldziach są trochę inne zachowania - chociaż poznałem też wielu fajowych znajomych.

Link to comment
Share on other sites

ja tez traktuje to jako zabawe :)
chociaz uczucie ktore towarzyszy wygranej jest niesamowite, szczegolnie wtedy gdy rozpoczynasz swoja zabawe na wystawach psow i nawet nie sni ci sie ze mozesz wygrac - ja tak mialam i mnie to wciagnelo :)

ale przede wszystkim traktuje to jako zabawe!
a wiadomo ze nie z kazdym tak jest niestety....

pozdrawiam :)

Link to comment
Share on other sites

[quote] Niestety w goldziach są trochę inne zachowania [/quote]

No niestety :evil: Moze to przez te ilosc i mode na rase. Foksy hoduja raczej zapalency niz dorobkiewicze, a z goldenami roznie to bywa :( No i jest Was mniej, to kazdemu jakis tytulik moze skapnac jak sie drugi nie pojawi na wystawie i juz wszelkie negatywne emocje ida w kat :D

Amokk, po kim jest Twoj pies, bo kiedys chcialam to sprawdzic, a o ile sie nie myle, nie wpisalas go do k9data?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='golden_owner'][quote] Niestety w goldziach są trochę inne zachowania [/quote]

No niestety :evil: Moze to przez te ilosc i mode na rase. Foksy hoduja raczej zapalency niz dorobkiewicze, a z goldenami roznie to bywa :( No i jest Was mniej, to kazdemu jakis tytulik moze skapnac jak sie drugi nie pojawi na wystawie i juz wszelkie negatywne emocje ida w kat :D

Amokk, po kim jest Twoj pies, bo kiedys chcialam to sprawdzic, a o ile sie nie myle, nie wpisalas go do k9data?[/quote]

Świetnie podsumowane, dokładnie tak jest. Co do foksów, to my sobie jedziemy tak dla przyjemnosci bo mamy już Mł. Ch. a w pośredniej możemy sie wystawiać od 4.07... Teraz właśnie walczymy o tytuły dla goldzia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='golden_owner'][quote] Niestety w goldziach są trochę inne zachowania [/quote]


Amokk, po kim jest Twoj pies, bo kiedys chcialam to sprawdzic, a o ile sie nie myle, nie wpisalas go do k9data?[/quote]

[b]Golden_owner [/b]a jak nazywa się Twój pies?

Link to comment
Share on other sites

witam
czy jakas dobra dusza ma miejsce na sobote dla jedniej osoby bez psa,dokladka do paliwa oczywiscie 8) nie zajmuje wiele miejsca a samej pociagiem mi sie nie chce jechac.aha,trasa warszawa-krakow-warszawa
pozdrawiam iwona

Link to comment
Share on other sites

Wiecie, że to już za tydzień ?! :)

[quote name='ofcaa']witam
czy jakas dobra dusza ma miejsce na sobote dla jedniej osoby bez psa,dokladka do paliwa oczywiscie nie zajmuje wiele miejsca a samej pociagiem mi sie nie chce jechac.aha,trasa warszawa-krakow-warszawa
pozdrawiam iwona[/quote]
Przykro mi, my miejsce mamy, ale niestety jedziemy zupełnie nie z tego kierunku (my południowcy)

Pozdr.

Link to comment
Share on other sites

Witam!
Na początku zaznacze,że nie czytałem wszystkich postów które mi umnkeły więc nie wiem jak sie temat potoczył,nie było mnie dośc długo a wystwa za tydzień-przepraszam :wink:
Ktos pytał o remonty-otóż-omijajcie centrum Krakowa-wokół I-szej obwodnicy(Stare Miasto)naprawde spore utrudnienia,powstaje Nowe Miasto(rejon Dworca Gł.)i jak jedziecie autem to bokami,nie przez centrum.Jak ktos przyjedzie PKP lub PKSem,to niech go nie zdziwi wielki plac budowy,ale da sie przedostać.Byle wcześniej,bo jak ktoś nie zna miasta,to sie pogubi( a o nerwy nie trudno).Dworzec PKS jest tymczasowy,bo ten z prawdziwego zdarzenia jest w budowie-po wydostaniu sie z dworca(PKP,PKS)kierujcie sie w strone przejścia podziemnego(pytać o Planty,Teatr Słowackiego),wcześniej pisałem jakimi liniami MPK sie dojedzie(nie będe pisał tego samego,więc prosze sobie przeskoczyć kilka stron w temacie i odszukać mój post).
Powtórze sie-wystawa jest na terenie Akademiii Wychowania Fizycznego,przy al.J.P.II(Akademię otacza największy park w Krakowie-Park Lotników Polskich).
Co do parkingu-z tym zawsze jest problem,bo jak wiemy aut z roku na rok przybywa a miejsc parkingowych wcale lub nielicznie-owszem jest parking przed Akademią,ale na niego nie ma co zabardzo liczyć,bo niestety jak to już notorycznie bywa,bedzie on zapchany pseudo handlarzami.Nie ma co sie łudzić-im bliżej miejsca wystawy,tym gorzej z parkowaniem.Jeżeli komuś nie przeszkadza spacer przez park,to może zostawić auto na parkingu przed C.H.M1(al.Pokoju 67).
Postaram sie teraz śledzić na bieżąco temat-jeżeli ktos ma jakieś pytania,to pisać,może uda mi sie pomóc.A tymczasem pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Flaire']pszym, Wy jedziecie z Warszawy w niedzielę i macie miejsce? (I dlaczego w niedzielę? :o ) Bo jak tak, to ja chcę...[/quote]

Flaire, szkoda że nie mówiłaś wcześniej...Ja wiozę Rolka i 3 goldeny + 3 osoby...Pomimo kombi chyba nie da rady...
Przykro mi

Link to comment
Share on other sites

[quote name='darek']Jak ktos przyjedzie PKP lub PKSem,to niech go nie zdziwi wielki plac budowy,ale da sie przedostać...
...wcześniej pisałem jakimi liniami MPK sie dojedzie(nie będe pisał tego samego,więc prosze sobie przeskoczyć kilka stron w temacie i odszukać mój post).[/quote]

Rozumiem że mimo remontów trasy linii tranwajowych pozostają bez zmian. :question:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...