Jump to content
Dogomania

* Wątek zamknięty. Abi pod opieka Zagrodowy pies polski ma nowy wątek. Post 1 - Abi młoda dzikuska ze schroniska w Zamościu ma szansę na szkolenie - pomóżcie!!!


b-b

Recommended Posts

Dnia 11.05.2018 o 21:59, Alaskan malamutte napisał:

Z mojego bazarku dla Abi uzbierało sie 100 zł. Bogduniu, proszę potwierdź jak pieniążki zameldują się na koncie. 

 

Doszła wpłata od Joasi  - 100zł 

Bardzo za pomoc dla Abi dziękuję :*:)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.05.2018 o 21:59, b-b napisał:

Chyba nieubłaganie zbliża się operacja na przepukliny kręgosłupa lędźwiowego. Jeśli faktycznie będę zmuszona poddać się operacji będę wykluczona z życia dość długo i martwię się co będzie z psiaczkami, z ich finansami.

Przepraszam, że się wtrącę. Ingerencję chirurgiczną odkładaj jak najdalej. Dobry fizjoterapeuta może zdziałać cuda. Chyba, że jesteś pod opieką fizjo i jest diagnoza, że to stan tylko dla chirurga. 

Pozdrawiam. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.05.2018 o 23:10, Alaskan malamutte napisał:

Bogduniu, czekam na nową dostawę fantów i ruszę z kolejnym bazarkiem dla Abi 53kwiatek.gif

Asiu...Ty wiesz :*

4 godziny temu, Tola napisał:

Bardzo się cieszę, że Abi ma szansę n szkolenie.

Abi potrzebne będą większe fundusze...

Może spróbuję poprosić o pieniądze na Ratujemy Zwierzaki?

 

Może nie będzie tak żle...gdyby tylko bazarki lepiej szły :/

1 minutę temu, Dusia-Duszka napisał:

Przepraszam, że się wtrącę. Ingerencję chirurgiczną odkładaj jak najdalej. Dobry fizjoterapeuta może zdziałać cuda. Chyba, że jesteś pod opieką fizjo i jest diagnoza, że to stan tylko dla chirurga. 

Pozdrawiam. 

Tak też robię już 5 lat.

Mam fizjo ale chyba będę musiała poszukać lepszego - skonsultować i wtedy zobaczyć co dalej.

Gdyby tylko tak nie bolało .

Link to comment
Share on other sites

24 minuty temu, b-b napisał:

Tak też robię już 5 lat.

Mam fizjo ale chyba będę musiała poszukać lepszego - skonsultować i wtedy zobaczyć co dalej.

Gdyby tylko tak nie bolało .

Gdyby nie bolało, nie wiedziałabyś, że coś się dzieje w środku :) no oczywiście, najlepiej żeby się nie działo.

A ból, taki dzienno-nocny potwór, to on Cię wpędza w kiepski nastrój. Boli->napinasz mięśnie ochronnie->zmęczone mięśnie źle trzymają segmenty ciała->co nasila ból i tak w kółko. 

Link to comment
Share on other sites

15 minut temu, Dusia-Duszka napisał:

Gdyby nie bolało, nie wiedziałabyś, że coś się dzieje w środku :) no oczywiście, najlepiej żeby się nie działo.

A ból, taki dzienno-nocny potwór, to on Cię wpędza w kiepski nastrój. Boli->napinasz mięśnie ochronnie->zmęczone mięśnie źle trzymają segmenty ciała->co nasila ból i tak w kółko. 

Dużo  wiesz . Z doświadczenia?

A jak do tego dochodzi stojąca praca to już koło 10 godziny w pracy zaczyna się robić kiepsko :/

No ale lepiej dla mnie stać i się ruszać niż siedzieć bo tu bardziej boli i ból przychodzi szybciej.

Teraz w pracy mamy szał to i gorzej się czuję...i koło się zamyka bo i nastrój do du...py jest.

Trzeba mieć nadzieję, ze będzie lepiej...kiedyś;)

Link to comment
Share on other sites

23 godziny temu, Tola napisał:

Bardzo się cieszę, że Abi ma szansę n szkolenie.

Abi potrzebne będą większe fundusze...

Może spróbuję poprosić o pieniądze na Ratujemy Zwierzaki?

 

Nigdy nie wiadomo, czy zbiórka uda się, ale nawet najmniejsza kwota przyda się Abi...

Gdyby jednak była  potrzeba zorganizowania takiej zbiórki to daj Bogduniu znać.

Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, Dusia-Duszka napisał:

PW., bo nam Abi zniknie w pogaduchach :) 

:)

4 godziny temu, Tola napisał:

Nigdy nie wiadomo, czy zbiórka uda się, ale nawet najmniejsza kwota przyda się Abi...

Gdyby jednak była  potrzeba zorganizowania takiej zbiórki to daj Bogduniu znać.

Dziękuję Martuś :*

Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.05.2018 o 20:04, Alaskan malamutte napisał:

hop! wiem, że Jola zrobi co tylko będzie mogła...

Na pewno. I wierzę, że się uda. :-) W tym momencie atutem Abi jest tylko uroda. Musi się podporządkować i zmienić, bo nie będzie miała żadnych szans na adopcję.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, hop! napisał:

Na pewno. I wierzę, że się uda. :-) W tym momencie atutem Abi jest tylko uroda. Musi się podporządkować i zmienić, bo nie będzie miała żadnych szans na adopcję.

To czarny scenariusz...ale niestety i z takim trzeba się liczyć.

Na razie zobaczymy co z tego wyjdzie...oby mała się zmieniła...dla swojego dobra.

Link to comment
Share on other sites

Myślę, że potrzebna jest tylko odpowiednia metoda, aby do dotrzeć do Abi. Ona do człowieka się garnie, tylko okropnie się boi:( 

To przegryzanie wszystkiego to też ze strachu.

Być może potrzeba jest więcej czasu, może za szybko chciałam ją do tej smyczy przekonać...

Póki co wróciłam do kocyka i karmienia smaczkami, ale Abi jest wyraźnie bardziej ostrożna:(

Jestem bardzo ciekawa co powie o suni p.Jola.

Link to comment
Share on other sites

21 godzin temu, b-b napisał:

To czarny scenariusz...ale niestety i z takim trzeba się liczyć.

Na razie zobaczymy co z tego wyjdzie...oby mała się zmieniła...dla swojego dobra.

Gorzej nie będzie. Może być tylko lepiej. Czasami już sama zmiana miejsca i opiekuna wpływa na psa korzystnie. Pani Jola zacznie od zera budować relacje z Abi i miejmy nadzieję, że będą one dobre. :-)

  • Like 1
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

23 godziny temu, Dusia-Duszka napisał:

A co tu tak stygnie wątek? 

Ja całymi dniami siedzę w pracy a wpadam w nocy kradnąc czas na sen.

 

3 godziny temu, Alaskan malamutte napisał:

Pięknie zapraszam na bazarek, który w 50% jest dla Abi

 

Bardzo Joasiu znowu Ci pięknie dziękujemy :*

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, uxmal napisał:

tak sobie zaglądam.. Czy Abi w czerwcu jedzie do Pani Joli?

 

Tak. Na początku. Kiedy dokładnie to da znać Joasia - Alaskan malamutte, która ma kontakt z p.Jolą :)

 

Rozmawiałam dzisiaj z Kasią - Murką i Abi zostanie przewieziona przez Nich na nowe miejsce. Będzie trudno zachęcić ją do wejścia do klatki:/

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, b-b napisał:

Tak. Na początku. Kiedy dokładnie to da znać Joasia - Alaskan malamutte, która ma kontakt z p.Jolą :)

 

Rozmawiałam dzisiaj z Kasią - Murką i Abi zostanie przewieziona przez Nich na nowe miejsce. Będzie trudno zachęcić ją do wejścia do klatki:/

biedna sunia :(

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Na bazarku u Kejciu

zakupiłam dla Abi smaczki:

nr 12 gryzak 6zł
nr 12 gryzak 6zł
nr 15 tchawica 4*4zł = 16zł
nr 23 kosteczki Lukullus - 10zł

-----------------------------------------------------

Razem : 38zł

 

Paczka doszła już do Murki.

Koszt przesyłki pokryłam ja.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...