Jump to content
Dogomania

* Wątek zamknięty. Abi pod opieka Zagrodowy pies polski ma nowy wątek. Post 1 - Abi młoda dzikuska ze schroniska w Zamościu ma szansę na szkolenie - pomóżcie!!!


b-b

Recommended Posts

1 godzinę temu, hop! napisał:

Czy termin przeprowadzki Abi już jest ustalony?

 

22 minuty temu, Bogusik napisał:

Też jestem ciekawa czy już wiadomo o terminie przeprowadzki Abi....

Rozmawiałam z Jolą. Abi może jechać JUŻ!! Miejsce na nią czeka. Teraz tylko dograć transport tak, aby wszystkim pasowało. Myślę, że dobrym czasem jest weekend. Proszę, trzymajcie kciuki za naszą Abusię, aby wszystko przebiegło bez niespodzianek. 

Ja będę w stałym kontakcie z Jolą i będę przekazywała info tutaj na wątku. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Alaskan malamutte napisał:

 

Rozmawiałam z Jolą. Abi może jechać JUŻ!! Miejsce na nią czeka. Teraz tylko dograć transport tak, aby wszystkim pasowało. Myślę, że dobrym czasem jest weekend. Proszę, trzymajcie kciuki za naszą Abusię, aby wszystko przebiegło bez niespodzianek. 

Ja będę w stałym kontakcie z Jolą i będę przekazywała info tutaj na wątku. 

dziękuję Asiu za dobrą wiadomość i oczywiście kciuki mocno będę kochana trzymać!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, hop! napisał:

Czy termin przeprowadzki Abi już jest ustalony?

 

8 godzin temu, Bogusik napisał:

Też jestem ciekawa czy już wiadomo o terminie przeprowadzki Abi....

 

7 godzin temu, Alaskan malamutte napisał:

 

Rozmawiałam z Jolą. Abi może jechać JUŻ!! Miejsce na nią czeka. Teraz tylko dograć transport tak, aby wszystkim pasowało. Myślę, że dobrym czasem jest weekend. Proszę, trzymajcie kciuki za naszą Abusię, aby wszystko przebiegło bez niespodzianek. 

Ja będę w stałym kontakcie z Jolą i będę przekazywała info tutaj na wątku. 

 

Tak jak napisała Joasia Ona jest osobą, która będzie w kontakcie z p.Jolą i będzie przekazywać nam wieści o Abi.

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, Alaskan malamutte napisał:

 

Rozmawiałam z Jolą. Abi może jechać JUŻ!! Miejsce na nią czeka. Teraz tylko dograć transport tak, aby wszystkim pasowało. Myślę, że dobrym czasem jest weekend. Proszę, trzymajcie kciuki za naszą Abusię, aby wszystko przebiegło bez niespodzianek. 

Ja będę w stałym kontakcie z Jolą i będę przekazywała info tutaj na wątku. 

Dostałam już namiar na p.Jolę, będę do niej dzwonić, tylko musimy zreperować światło stopu w psiowozie, bo się wzięło i wysiadło.

Mamy jeszcze suczkę do zawiezienia w woj. opolskie (na razie jest organizowana wizyta pa) to ten sam kierunek, więc może obie suczki się załapią na transport.

Link to comment
Share on other sites

20 godzin temu, Alaskan malamutte napisał:

Rozmawiałam z Jolą. Abi może jechać JUŻ!! Miejsce na nią czeka. Teraz tylko dograć transport tak, aby wszystkim pasowało. Myślę, że dobrym czasem jest weekend. Proszę, trzymajcie kciuki za naszą Abusię, aby wszystko przebiegło bez niespodzianek. 

Ja będę w stałym kontakcie z Jolą i będę przekazywała info tutaj na wątku. 

Trzymam kciuki bardzo mocno i czekam na wieści! :-)

Link to comment
Share on other sites

 

9 godzin temu, Murka napisał:

Dostałam już namiar na p.Jolę, będę do niej dzwonić, tylko musimy zreperować światło stopu w psiowozie, bo się wzięło i wysiadło.

Mamy jeszcze suczkę do zawiezienia w woj. opolskie (na razie jest organizowana wizyta pa) to ten sam kierunek, więc może obie suczki się załapią na transport.

Trzymam kciuki za transport Abi...łatwo nie będzie.

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Gusiaczek napisał:

Zaglądam do Abi :)

Dziękuję :)

2 godziny temu, Poker napisał:

A może Abi włączy wersje eksportową i zrobi miłą niespodziankę?

Oby!

1 godzinę temu, Alaskan malamutte napisał:

I za to trzymajmy kciuki!!!

I ja!:)

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam z p.Jolą i umówiłyśmy się na przyszły weekend z dowiezieniem Abi, bo ta sobota wypadła jej pracująca (w grę wchodzą tylko weekendy, bo p.Jola chce mieć na początku Abi na oku cały czas).

P.Jola prosiła, aby sunia nie była pod wpływem Sedalinu, najlepiej gdyby przyjechała śpiąca, pod narkozą. Rozmawiałam n.t. z wetem i jest to niestety nierealne, bo narkoza nie będzie działać paru godzin (podróż do Wieliczki będzie trwać ok. 3-4 godziny). Poza tym jest to niebezpieczne, bo jest upał, droga długa... sunia mogłaby dostać drgawek itp.

Wet radzi podać Sileo, to bezpieczny i dobrze działający uspokajacz, ale znów z podaniem może być problem, bo trzeba zaaplikować wprost na śluzówkę do pyska.

Możemy ewentualnie próbować zapędzić Abi do klatki bez żadnych uspokajaczy.

Będziemy jeszcze myśleć nad tym i ustalać najlepszą dla wszystkich opcję.

 

Póki co rozliczenie:

Stan konta na 5 maj wynosił -422,50 zł

+422,50 zł b-b

-360 zł hotelowanie 06-05-04.06

Stan konta na 4 czerwiec wynosi -360 zł.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Murka napisał:

 

-360 zł hotelowanie 06-05-04.06

Stan konta na 4 czerwiec wynosi -360 zł.

Kasiu zrobię przelew na tą kwot a później podliczysz za te kilka dni i transport to wpłacę drugi raz.

Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, Murka napisał:

Rozmawiałam z p.Jolą i umówiłyśmy się na przyszły weekend z dowiezieniem Abi, bo ta sobota wypadła jej pracująca (w grę wchodzą tylko weekendy, bo p.Jola chce mieć na początku Abi na oku cały czas).

P.Jola prosiła, aby sunia nie była pod wpływem Sedalinu, najlepiej gdyby przyjechała śpiąca, pod narkozą. Rozmawiałam n.t. z wetem i jest to niestety nierealne, bo narkoza nie będzie działać paru godzin (podróż do Wieliczki będzie trwać ok. 3-4 godziny). Poza tym jest to niebezpieczne, bo jest upał, droga długa... sunia mogłaby dostać drgawek itp.

Wet radzi podać Sileo, to bezpieczny i dobrze działający uspokajacz, ale znów z podaniem może być problem, bo trzeba zaaplikować wprost na śluzówkę do pyska.

Możemy ewentualnie próbować zapędzić Abi do klatki bez żadnych uspokajaczy.

Będziemy jeszcze myśleć nad tym i ustalać najlepszą dla wszystkich opcję.

 

Póki co rozliczenie:

Stan konta na 5 maj wynosił -422,50 zł

+422,50 zł b-b

-360 zł hotelowanie 06-05-04.06

Stan konta na 4 czerwiec wynosi -360 zł.

Ręce opadają...(:

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Moli@ napisał:

Ręce opadają...(:

Zgadzam się z Moli. Nie wiem kim jest p.Jola ale zapaliła się u mnie czerwona lampka ! Bardzo proszę o więcej informacji na temat gdzie pojedzie Abi. 

Niedawno Olena zabierała Grzesia z hoteliku, który okazał się koszmarem, nie chce aby Abi trafiła do osoby co do której nie będe mieć 100 % pewności. Bardzo proszę przekonajcie mnie, że p.Jola to najlepszy wybór dla Abi.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Moli@ napisał:

Ręce opadają...(:

 

13 minut temu, elficzkowa napisał:

Zgadzam się z Moli. Nie wiem kim jest p.Jola ale zapaliła się u mnie czerwona lampka ! Bardzo proszę o więcej informacji na temat gdzie pojedzie Abi. 

Niedawno Olena zabierała Grzesia z hoteliku, który okazał się koszmarem, nie chce aby Abi trafiła do osoby co do której nie będe mieć 100 % pewności. Bardzo proszę przekonajcie mnie, że p.Jola to najlepszy wybór dla Abi.

Dziewczyny, spokojnie. P. Jola jest znanym szkoleniowcem.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...