Jump to content
Dogomania

Kudłaty znalazł ds. Powodzenia Kudziu!


martka1982

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Zastanawiam się jaką budę ma obecnie Kudłaty.
Bo ta z ogłoszenia to ma dach prosty, a chyba lepiej jak jest spadzisty ale może tylko tak mi się wydaje bo nie znam się na budach.
No i na zdjęciu ta buda jest na takim dużym podeście, to ten podest to też z tą budą czy nie.

A jeśli chodzi o rozmiar budy to może wymierzcie obecną budę w której mieszka psiak. I porównajcie z tą z ogłoszenia.

Link to comment
Share on other sites

Dowiem się co i jak i wam napiszę, tylko mnie teraz 4 dni nie ma i nie będę mieć dostępu do neta, niech ktoś mi wyśle nr fona na PW to wyślę sms co i jak..
Właśnie nie wiem jak z transportem dlatego nie wiem czy to najlepszy pomysł, ale skoro nie ma nic na allegro.. no to tak też pomyślałam.

Link to comment
Share on other sites

ja tu tak przypadkiem zajrzałam, bo nasza psina ma na imie Kudłata wiec pomyślałam sobie że do Was zajrze:)
mam taką maskotkę pająkopodobną - to jakiś kolorowy stfurr z ośmioma nogami, nowa jest, siostra dostała i mi przyniosła na bazarek
więc jeśli nie macie nic przeciwko to wystawię ją na bazarek i później przeleję te pieniądze dla Kudłatego (z reguły robię tak że żeby osoba kupująca nie musiała wpłacać na 2 różne konta ceny zakupu i przesyłki to przelewa całośc do mnie a ja później przelewam na cel bazarkowy kwotę zakupu)
to jak??mogę??:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='martka1982']W pierwszym poście umieściłam informacje z numerem konta jednak nie została jeszcze podjęta decyzja w kwestii budy, ponieważ wszystkie te, które oglądałam na allegro mają za małe wejścia. Kudłaty może się po prostu nie przecisnąć do środka.
Macie jakieś propozycje?[/quote]

O widze ze weszlas juz na dogo... A ja dopiero teraz przeczytalam Twoj e-mail. :oops:

Link to comment
Share on other sites

Oczywiście - wszelkie bazarki dozwolone.
Nie wiem co zostało ustalone w sprawie fachowca z Konina.
Ja bym się aż tak mocno nie sugerowała budą jaką ma w schronisku - widać ją zdaje się na filmikach, które nagrałam - buda jak buda.
Najważniejsza jest chyba jej wielkość? tzn powierzchnia w środku i otwór.
Jeśli fachowiec z Konina zrobi jakąś szybko i taniej niż na allegro to ok.
Wiadomo już coś??

Link to comment
Share on other sites

Sorry,że nic nie piszę ale nie mogłam się zalogować przez 2 dni na dogo...:angryy:
Sprawa zaczyna nabierać tempa...i dobrze.Kudłatemu należy się porządny dom.
Ktoś do mnie wczoraj dzwonił,z Konina w sprawie psa.Nie było mnie,odebrał mój TZ,ktoś miał zadzwonić powtórnie,ale nie zadzwonił.Ja próbowałam zadzwonić,ale nikt nie odbierał,albo było zajęte....

A Kudłatek czeka na swój DS!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dogo07']Buda z allegro ok. 280 zł + transport. To niemały wydatek.[/quote]

a jest już jakaś kwota uzbierana czy zero??

przepraszam ale nie przebrnelam całego wątku, rozumiem że jak będzie byda Kudłaty pojedzie do Dt?? jeśli tak do gdzie? do jakiego dt?

Link to comment
Share on other sites

trzeba cos wybrac,postanowic ktora buda i skąd,jaki koszt?
Kase trzeba zbierac a niewiadomo ile-niemoze raczej tak byc.
prosze osobę ktora widziala kudłatego aby wybrala ktora buda bedzie dla niego odpowiednoio duza.Padlo kilka propozycji trzeba cos wybrac.
Iwona pyta ile brakuje a my nie jestesmy w stanie jej odpowiedziec nawet ile trzeba :shake:
Wybieramy raz ,dwa
I zaczynamy zbierac ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karolcia_ko5']Dowiem się co i jak i wam napiszę, tylko mnie teraz 4 dni nie ma i nie będę mieć dostępu do neta, niech ktoś mi wyśle nr fona na PW to wyślę sms co i jak..
Właśnie nie wiem jak z transportem dlatego nie wiem czy to najlepszy pomysł, ale skoro nie ma nic na allegro.. no to tak też pomyślałam.[/quote]

Karolcia będzie na dogo lada moment więc pewnie coś napisze o Kudłatym i budzie od fachowca z Konina.
Za transport i tak trzeba będzie zapłacić, niezależnie gdzie ją się zakupi.

Link to comment
Share on other sites

Myślę, że cena budy będzie +- taka sama, niezależnie gdzie ją kupimy.
To link podany przez martka1982:
[url=http://www.allegro.pl/item657502699_buda_dla_psa_xl_ocieplenie_drewmax_hit_cenowy.html]BUDA DLA PSA XL OCIEPLENIE-DREWMAX-HIT CENOWY!!! (657502699) - Aukcje internetowe Allegro[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...