Jump to content
Dogomania

Grom ma swój dom po latach tułaczki, trzymamy kciuki! Powodzenia


martka1982

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dostałam wpłatę dzisiaj. Dziękujemy.

Gromiś spędził świąteczny czas beze mnie, ale pod dobrą opieką. Wyjechałam z córeczką do mamy. Po powrocie zastałam qoopska przymarznięte do dachu budy w liczbie niepokojącej. Przysypane nieco śniegiem, bo wiało, więc wyglądały piramidalnie egzotycznie. A ile kalorii spaliłam, żeby zniknęły z mojego środkowopolskiego krajobrazu :D
Gar od jedzenia - jak zawsze lśniący niczym lustro, Grom jadł jak należy. Niestety - naczelna kucharka na urlopie, więc sam susz, zapijał ciepłą wodą zgodnie z zaleceniami. Tymczasem gar od wody którejś mroźnej nocy przymarzł, więc Gromiś nie mogąc go przesunąć w odpowiednie miejsce - odgryzł mu ucho i zmienił nieco profil otworu :D Zęby - sprawdziłam - wszystkie na swoich miejscach. Od wczoraj znów gotuję i jak już wspomniałam na wątku Kuby - mam nadwyżkę buraków a deficyt marchwi - oczywiście się uzupełni w najbliższych dniach, więc rosołki są buraczane i qoopy na dachu w podobym odcieniu.
Gromiś jest bardzo żywy - szczeka, skacze na dach i z dachu, macha ogonem, daje się głaskać i chętnie je z ręki. Dziś próbowałam wyciągnąć go z budy na spacer, bo pięknie, śnieżnie i nie tak mroźno, ale szelki pękły :D Tak się zaparł. Wsadził mi łeb między kolana i objął jedną nogę łapami, wrósł w tej pozycji w ziemię i szelki przeszły do historii. Oddam do reklamacji, albo wymienię na takie dla rotków ;)

Link to comment
Share on other sites

Groma rozsadza energia, młody psiak cały czas w zamknięciu...biedak poszalałby na spacerach tylko przełamać się jeszcze nie potrafi ale powoli pewnie zaufa:lol:
A na wiosnę kastracja i temperament troszeczkę Gromisiowi się przytemperuje:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...