Jump to content
Dogomania

Grom ma swój dom po latach tułaczki, trzymamy kciuki! Powodzenia


martka1982

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Grom jest silny jak byk, nie da się w szelki wsadzić. Płacze i łapę mi podaje, pewnie myśli, że go chcę wywieźć :( Darowałam więc sobie na jakiś czas zabawę w wyprowadzanie na spacer. Grom zniszczył budę i skacze podgryzając drewniane zabezpieczenie na samej górze kojca. Chce wyjść, ale na swoich warunkach. Kiedy zrobiło się mroźniej dwa dni temu chciałam, żeby Kuba też nocował w kojcu w swojej budzie, ale doszło do szarpaniny. Panowie się nie lubią. Szukam budy dla Kuby...Napisałam na wątku ogłoszeniowym, może wy macie kogoś, kto za symboliczny pieniądz odda budę dla owczarka. Kuba nie chce spać w garażu, gdzie na palecie ma ułożoną kołdrę i koc. Nie chce spać w żadnym pomieszczeniu. W chłodne noce idzie do lasku przed moim domem - 10 metrów i śpi pod sosenkami w liściach. Wiem, że lubi, ale jakoś żal mi serce ściska. Tak się wycwanił, że kiedy wieczorem idę z ciepłą kolacją i wołam, to siedzi cicho nie wiadomo gdzie, żeby go nie łapnąć i nie zamknąć. Kiedyś chciałam go w gospodarczym na noc zamknąć, ale się nie dał i jeszcze się obraził. To jest bardzo mądry stary pies...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...