Jump to content
Dogomania

ROXI (*) ZASNĘŁA... DO ZOBACZENIA, MALEŃKA. :( Zdradziłeś mnie, człowieku: ale przez 3 lata miałam prawdziwe życie i byłam kochana u Moli.


Recommended Posts

10 godzin temu, bou napisał:

Roxi - uwielbiam Cię!A te łagodne torbiele to muzyka dla ...oczu;)Moli - Ciebie też uwielbiam,no!

Radość ogromna że nie rak :)

ale co powoduje powstawanie torbieli, czy można zapobiegać?

Jest chyba problem z pracą gruczołów wydzielniczych (?) zapychają się i stąd tłuszczaki, kaszaki... może torbiele?

 

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Moli@ napisał:

:)

Maluchy z radością podzielą się posłankiem... ,), wpasują i wygodnie umoszczą ;D

Ale ja jestem czasem podobna do Tofika...warczę,gryzę,odszczekuję się i jadę po bandzie... mam ksywkę w pracy...Blond Witch...tragedia,

ale posłanko ...hm...może byc wspólne,byle z Serdelkiem :)

Dobrego dnia dla Was :).M.

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, b-b napisał:

Czyli teraz już nie ma wyścigów do posłanka ?:)

Nie ma wyścigów :) czasami wymieniają się...a  stare legowiska nie budzą zainteresowania nawet nówka - materac ortopedyczny z wełnianym pokrowcem. Może brak  bocznych ścianek zniechęca?

 

 

Link to comment
Share on other sites

100_9569.JPG

100_9573.JPG

 

Na spacerze spotkaliśmy postrach okolicy :(.  Pies od czasu do czasu przeskakuje ogrodzenie, biega i niestety potrafi zaatakować wyprowadzane psy, przechodzących ludzi (wybranych tylko sobie znanym kluczem).

Rozmowy z właścicielami na niewiele się zdają :(

 

100_9574.JPG

100_9578.JPG

100_9579.JPG

Link to comment
Share on other sites

I znowu się zadziało tutaj wiele dobrych rzeczy :) Bardzo dziękuję miłośnikom Roxi i Dobrym Duszom za to, że dbacie o losy naszej babulinki. Pisałam już Aldrumce, ale napiszę i tutaj, że bardzo jestem wdzięczna za to, że nie muszę się martwić o losy staruszki, że jak zawsze zadziała tutaj łańcuszek dobrych serc... 

Roxi otrzymała kolejną darowiznę od Pani Bernadetty z UK, pewnie Aldrumka w wolnej chwili zajrzy i ją potwierdzi na wątku. Pani Bernadetta zamiast prezentów z okazji swoich urodzin, poprosiła o pieniążki na dwa psiaki: Roxi i pudelka z interwnecji... niestety, pieniążków było za mało, aby podzielić, więc postanowiła w ramach swoich urodzin, wysłać z własnej kieszeni kolejne pieniążki dla Roxi, a te ze zbiórki wśród znajomych przekazać na psiaka z interwencji.  Pani Bernadetto, bardzo dziękuję! Do darowizny dołączyłam 12,01zł - czyli tyle, ile zostało na moim koncie po zakupie legowiska (bo legowisko też sfinansowała pani Bernadetta).

Dzięki Wszystkim Wam tutaj Roxi znowu jest na sporym plusie, dziękuję.

Uśmiecham się mocno do wyników badań oraz do leżącej Roxi na posłanku... cieszę się, że legowisko przypasowało psiakom i zadziało terapeutycznie, chwilami miałam oczy mokre jak czytałam i oglądałam relacje :). Aż chyba sama zakupię dla swojego staruszka takie legowisko skoro okazało się takim hitem. :)

Mam nadzieję, że Roxi będzie jak najdłużej zdrowa, bez żadnych przygód chorobowych.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Tyś(ka) napisał:

I znowu się zadziało tutaj wiele dobrych rzeczy :) Bardzo dziękuję miłośnikom Roxi i Dobrym Duszom za to, że dbacie o losy naszej babulinki. Pisałam już Aldrumce, ale napiszę i tutaj, że bardzo jestem wdzięczna za to, że nie muszę się martwić o losy staruszki, że jak zawsze zadziała tutaj łańcuszek dobrych serc... 

Roxi otrzymała kolejną darowiznę od Pani Bernadetty z UK, pewnie Aldrumka w wolnej chwili zajrzy i ją potwierdzi na wątku. Pani Bernadetta zamiast prezentów z okazji swoich urodzin, poprosiła o pieniążki na dwa psiaki: Roxi i pudelka z interwnecji... niestety, pieniążków było za mało, aby podzielić, więc postanowiła w ramach swoich urodzin, wysłać z własnej kieszeni kolejne pieniążki dla Roxi, a te ze zbiórki wśród znajomych przekazać na psiaka z interwencji.  Pani Bernadetto, bardzo dziękuję! Do darowizny dołączyłam 12,01zł - czyli tyle, ile zostało na moim koncie po zakupie legowiska (bo legowisko też sfinansowała pani Bernadetta).

Dzięki Wszystkim Wam tutaj Roxi znowu jest na sporym plusie, dziękuję.

Uśmiecham się mocno do wyników badań oraz do leżącej Roxi na posłanku... cieszę się, że legowisko przypasowało psiakom i zadziało terapeutycznie, chwilami miałam oczy mokre jak czytałam i oglądałam relacje :). Aż chyba sama zakupię dla swojego staruszka takie legowisko skoro okazało się takim hitem. :)

Mam nadzieję, że Roxi będzie jak najdłużej zdrowa, bez żadnych przygód chorobowych.

... no swój limit już wyczerpała!  na najbliższe... dziesięciolecieoczko.gif

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Patmol napisał:

jaki fajny pies, z wyglądu mój typ

Ten "postrach" ,)..., chyba coś w typie akity.

Kiedyś zgarnęłam go z drogi... przełożyłam reklamówkę przez obrożę (baaaardzo awaryjna smycz), maszerował do domu ani mruknął.

Kolejny cwaniak..., odważny gdy ktoś ucieka

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...