Jump to content
Dogomania

ROXI (*) ZASNĘŁA... DO ZOBACZENIA, MALEŃKA. :( Zdradziłeś mnie, człowieku: ale przez 3 lata miałam prawdziwe życie i byłam kochana u Moli.


Recommended Posts

Przed chwilą, Patmol napisał:

czyli jest wyjątkowa i należy jej się własne najlepsze legowisko 504790d595685cacc6401fa32881a792.gif

W życiu różnie bywa...

 

Dodzwoniłam się do producenta :), nie może teraz rozmawiać, umówiłam się na telefon około 16.

Produkcja legowisk idzie pełną parą, dziś kupię urwisom ,)

Link to comment
Share on other sites

 

 mam takiego kota, którego wszystkie koty lubią, i co mu dam- to on od razu innym kotom odstępuje - przegina czasami, bo nawet jedzenie odda  -przy czym jest po prostu taki miły i uczynny i opiekuńczy, bo jak mój pies chce cos od niego/ np mięso - no to na psa warczy; psa już nie traktuje opiekuńczo. Chociaż jak pies był mały to tez sie psem opiekował.

a to duży kot i powinien jeśc, a nie oddawać - i ciągle mu podtykam lepsze kawałki

i ten kot jak się umości na poduszce, to od razu  dwa czy trzy inne koty moszczą się na nim albo przy nim - czasem mam wrażenie, że go zgniotą na płasko

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Z legowiskiem jest trochę zamieszania ale zadziałało terapeutycznie :)

Z zachowania Roxi widać że nie miała legowiska...spała na dywanach, no może kocyku. Dostała pachnące nowością...rozpakowałam, posadziłam, zjadła pyszną kosteczkę i słusznie uznała za swoje :) W końcu zachowuje się jak prawdziwy pies :), czuje się dobrze ma swoje miejsce w domu...poznała zwyczaje domu, zaprzyjaźniła się z psami. Nabrała pewności i upomina się o swoje. Szczeka, biega...wesoło merda ogonkiem.

Teraz tylko żeby wynik badania był dobry!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Halina (…), kupiłeś Duże legowisko łóżko kanapa dla psa 105/75 duze XL (7042577120) od Zockiee
Szczegółowe informacje dotyczące Twojego zakupu od Zockiee z dnia 21.11.2018:
Kupione przedmioty: Duże legowisko łóżko kanapa dla psa 105/75 duze XL
(7042577120) 1 sztuka 64,00 zł
Sposób dostawy: Przesyłka kurierska pobraniowa 20,00 zł

 

RAZEM
84,00 zł

Twoja wiadomość do sprzedającego: kolor czerwony
Dane sprzedającego
Zockiee

 

Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, Moli@ napisał:

Halina (…), kupiłeś Duże legowisko łóżko kanapa dla psa 105/75 duze XL (7042577120) od Zockiee
Szczegółowe informacje dotyczące Twojego zakupu od Zockiee z dnia 21.11.2018:
Kupione przedmioty: Duże legowisko łóżko kanapa dla psa 105/75 duze XL
(7042577120) 1 sztuka 64,00 zł
Sposób dostawy: Przesyłka kurierska pobraniowa 20,00 zł

 

 

RAZEM
84,00 zł

Twoja wiadomość do sprzedającego: kolor czerwony
Dane sprzedającego
Zockiee

 

Ale to nie nasza Niunia płaci?  :D

Link to comment
Share on other sites

po prostu legowisko jest za małe 504790d595685cacc6401fa32881a792.gif

mam dwie suki i najpierw też zamówiłam dwa legowiska , to znaczy dla każdej po jednym, ale i tak obie uparcie razem spały na jednym, tym wiekszym

dobrze, że jedno zamówiłam normalne, a drugie dwa razy większe - uwielbiam nisko siedzieć, więc zamówiłam większe legowisko, z myślą, ze sobie siądę koło psa wygodnie i będę czytać - i to był dobry pomysł, bo teraz na tym legowisku mieszcza się albo dwa psy wygodnie, albo ja siedząc i dwa psy upchane

drugiego legowiska, takiego samego w sensie materiału, wykonania, ale o polowe mniejszego, nikt nie używał

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...