Jump to content
Dogomania

Foksik i Figa - zwrot szczeniaków z adopcji, powodem jest alergia u dziecka


MALWA

Recommended Posts

41 minut temu, Poker napisał:

A nie możecie mu potłumaczyć tak po chłopsku?:)

Nie da się -chyba. U mnie chłop też donośnie mówi. Po prostu mówi a co po niektórzy myślą że krzyczy :( Niestety szeptać nie potrafi.

Takim barytonem mówi. A jak wyjdzie na balkon rozmawiać to całe osiedle  słyszy co gdzie i za ile :)

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, uxmal napisał:

Nie da się -chyba. U mnie chłop też donośnie mówi. Po prostu mówi a co po niektórzy myślą że krzyczy :( Niestety szeptać nie potrafi.

Takim barytonem mówi. A jak wyjdzie na balkon rozmawiać to całe osiedle  słyszy co gdzie i za ile :)

Mój TZ jest bardzo małomówny a Figa boi się go jak ognia. Sąsiad zza płotu w ogóle do niej nic nie mówi a szczeka na niego jak szalona.

Tu nie o głos chodzi.

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, anecik napisał:

Mój TZ jest bardzo małomówny a Figa boi się go jak ognia. Sąsiad zza płotu w ogóle do niej nic nie mówi a szczeka na niego jak szalona.

Tu nie o głos chodzi.

jeju, co ci poprzedni właściciele jej zrobili :(((((((((((((((((((((((((((((

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, uxmal napisał:

Nie da się -chyba. U mnie chłop też donośnie mówi. Po prostu mówi a co po niektórzy myślą że krzyczy :( Niestety szeptać nie potrafi.

Takim barytonem mówi. A jak wyjdzie na balkon rozmawiać to całe osiedle  słyszy co gdzie i za ile :)

U mnie dokładnie to samo. Nawet przez zamknięte okna słychać jak 'mówi".

Nie sądziłam ,że z Figunią aż tak źle. Niełatwo będzie znaleźć jej domek  w miarę młody i tylko na zawsze z pańcią ( chyba ,że zakonnica , hihihi)

Link to comment
Share on other sites

21 minut temu, Poker napisał:

U mnie dokładnie to samo. Nawet przez zamknięte okna słychać jak 'mówi".

Nie sądziłam ,że z Figunią aż tak źle. Niełatwo będzie znaleźć jej domek  w miarę młody i tylko na zawsze z pańcią ( chyba ,że zakonnica , hihihi)

Maciupeńkie postępy są :)

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Figunia napisał:

Witaj Liszko! Oczywiscie ze Foksik zostal juz skreslony z listy psiakow, o ktore serce boli i za ktore trzymam kciuki.

Pozdrawiam serdecznie i zycze, by to obopolne (jak mniemam) zauroczenie trwalo i trwalo... :)

Oj z mojej strony będzie zawsze do końca świata i jeden dzień dłużej:)

Link to comment
Share on other sites

22 minuty temu, Poker napisał:

Rozkoszniaczek, jak tatuś Gucio. OJJJJJ, trudno nam było z nim się rozstać

A nam jak trudno było się rozstać z Foksikiem :(

 

 

10 minut temu, Figunia napisał:

Witaj Liszko! Oczywiscie ze Foksik zostal juz skreslony z listy psiakow, o ktore serce boli i za ktore trzymam kciuki.

Pozdrawiam serdecznie i zycze, by to obopolne (jak mniemam) zauroczenie trwalo i trwalo... :)

O niektóre tymczasy to serce boli baaaardzo długo. Foksik dołączył do tego mojego grona.

 

3 minuty temu, Liszka23 napisał:

A my znowu kolankujemy:)

IMG-20171219-WA0034.jpeg

Dobrze że Foksik leciutki to kolana boleć nie będą - bo on tak ciągle by kolankował.

 

3 minuty temu, Liszka23 napisał:

Moje drugie szczęście:)trochę większe dlatego nie na kolankach hahaha

IMG-20171219-WA0032.jpeg

 

A jak siostrzyczka przyszywana reaguje na maluszka? Bo u nas się chyba troszkę bała.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...