Jump to content
Dogomania

Z rowu, lękliwa lisia Mimisia: skradła serce Jaguski i Jej Połówka i zakotwiczyła u nich na stałe <3 DZIĘKUJĘ!!!


Tyśka)

Recommended Posts

Jakie wyśmienite wieści :) Jagusko, jak ja się cieszę z domku dla rudej! :) 
Wygląda na zupełnie zrelaksowaną, jakby zmiana domu w ogóle jej nie ruszyła - ekstra!

Powiedz mi proszę co zrobić z wykupionym wyróżnieniem? czy podmienić na innego kotka? 

Wyróżnienie jest d o 17. sierpnia, więc kto wiem... może przyniesie szczęście innemu mruczkowi? :)

Dwa ogłoszenia (bez wyróżnień) już usunęłam.

Link to comment
Share on other sites

18 godzin temu, elik napisał:

Koci raj  :)  Żeby jeszcze mój Rudi znalazł taki domek  :)

Kto wie, kto wie  :)  Jakby bania rozbiła się z dobrymi zapytaniami o kicię. Jak nie było, to ani jednego, a teraz po kilka sensownych telefonów dziennie.
Wczoraj miałam kolejne zapytanie o kicię. Powiedziałam, że kicia jest już w swoim domku. Pan może myślał, że to jakaś organizacja i zapytał czy nie mamy jakiegoś drugiego rudego kotka :) Wyjaśniłam, że jestem osobą prywatną, ale tak sie składa, że właśnie mam rudaska, choć nie malutkiego, bo około rocznego i nie kicię, tylko kocurka, ale już wykastrowanego i że mogę podesłać zdjęcia, jeśli dostanę adres e-mail. Dostałam wysłałam i pan zaraz zadzwonił, że bardzo chcą rudaska, żona od dawna chciała rudego kociaka i zakochała się właśnie w Rudim. Mieszkają we Wrocławiu na osiedlu domów jednorodzinnych i mają już jednego kotka, koteczkę. Zgadzają się na wizytę i umowę adopcyjną. Tylko kto mógłby ją wykonać?  Jeśli to dobry dom, a tak go oceniam, byłabym gotowa zawieźć Rudiego pociągiem.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Tyś(ka) napisał:

elik, jeśli podasz mi na pw ulicę to mogę poszukać kociego wizytatora na grupie na FB. Trzymam kciuki, oby się udało :)

Byłoby super  :)  Dzisiaj wyślę im umowę adopcyjną do wypełnienie to będę wiedziała jaka to ulica. Umowę tylko do uzupełnienia danymi osoby która adoptuje Rediego. Wydrukowaną przywiozę jak ewentualnie przyjadę z kocurkiem.

Link to comment
Share on other sites

21 minut temu, jaguska napisał:

Tysiu, to jak Ela uważa, czy jej kocurka wstawić, czy jakieś inne kotki.

Eluuuuu, co robimy z ogłoszeniami?

Ja oba ogłoszenia wyróżniłam na miesiąc.

 

Iwonko, Rudasek być może już w tym tygodniu pojedzie do swojego domku we Wrocławiu z ogłoszenia Twojej kici. Zależy jak wypadnie wizyta. Poker ma dzisiaj uzgodnić termin wizyty.  W tej sytuacji doprawdy nie wiem co powiedzieć. Może na Kraków wstaw Tysiu Rudaska, a na Wrocław może jest jakiś kotek u Toli, którego można byłoby ogłosić na Wrocław.

Link to comment
Share on other sites

Zróbcie kochane dziewczyny z tymi ogłoszeniami tak żeby było dobrze, żeby Eli Rudasek miał w zapasie jakby co...

Nesiu, Mimisia ma swój świat i czy zwierzaki są czy ich nie ma jej to lotto, najważniejsze żebym ja była ;)

Mama jednak zdecydowała się przyjechać na cały sierpień do mnie, a nawet i dłużej, bo wypuszczę ją stąd dopiero jak wrócimy z Kołobrzegu. Ogarniam więc jej pokój na górze, odświeżam i padam na nos, taaaaka zmęczona jestem ;)

  

20200712_125328.jpg

Link to comment
Share on other sites

Od telefonu z obecnego DS kiciuni dzwonią o kicię codziennie i to po kilka telefonów dziennie. Pomimo bardzo bolesnych przeżyć, Poker jutro zrobi wizytę PA, za co ogromnie Jej dziękuję. Jeśli da zielone światło, to w piątek Rudi zamelduje się we Wrocławiu.

Biedna Iwonko, ale Cię dopadło. W takie upasły  to gehenna  :(

Link to comment
Share on other sites

Elu, trzymam mocno kciuki za Rudiego, musi mu się udać, wierzę w to, ogłoszenia po małej wykorzystałyście?

Ja właściwie rzutem na taśmę skończyłam doprowadzać piętro do używalności, dzisiaj tylko kurze i górną łazieneczkę ogarnęłam, nie szły mi te porządki bo duchota przeokropna a na piętrze to już w ogóle tropiki, ustawiłam wiatraki, a znając mamę jutro będę jeszcze ciągać meble po całym pokoju, wedle życzenia ;). Planowo przyjeżdża na cały sierpień, chociaż z moją mamą nic nie jest pewne ;), ale mi nie przeszkadza jej marudzenie, takie jej prawo.

Dobrej nocy, spokoju, odpoczynku, kolorowych snów.

cat-2548197_640.jpg

Link to comment
Share on other sites

Iwonko, czy ja już Ci mówiłam, że Ciem kofam?  Jesteś samo dobro, dobro i tylko dobro. Cza by Cie sklonować w milionach, kwadrylionach egzemplarzy.

A z Tysią nie kontaktowałam się w sprawie Rudiego, bo Ona bardzo mocno zajęta innymi ważnymi sprawami i nie chcę Jej głowy zawracać.

Link to comment
Share on other sites

Jedno ogłoszenie podmieniłam na koteczki Toli, drugie - czekało na wynik wizyty p/a dla Rudiego, ale... w międzyczasie skończyło się wyróżnienie, przykro mi :( Miałam jeszcze kilka zapytań o koteczkę, za każdym razem podsyłałam Rudiego, jednemu panu sie spodobał, ale widocznie nie dzwonił do elik :( Dzisiaj spróbuję zrobić nowe ogłoszenie rudemu od elik.

To owocnego i szybkiego sprzątania.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...