Jump to content
Dogomania

Z rowu, lękliwa lisia Mimisia: skradła serce Jaguski i Jej Połówka i zakotwiczyła u nich na stałe <3 DZIĘKUJĘ!!!


Tyśka)

Recommended Posts

O którym rudzielcu Nesiu?;)))

Ja jestem od dwóch dnie ledwo żywa, temperatury piekielne,  nawet psy nie chcą za długo spacerować, wolą się chłodzić na kaflach w domu.

Mimi zrobiła ogromny postęp, nie musi być przyklejona do mnie 24/24, potrafi drzemać w pokoju na fotelu kiedy ja siedzę kilka metrów dalej i nawet nie musi mnie mieć na widoku, po chyba dwu i pół roku :)))))))))))

A u drugiej rudej....

 

117281146_2642256296088100_2293473439700705441_o.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Zgadywacze pogody zapowiadali u nas nocą deszcz a nawet burze, nie spadła ani kropelka, na dzisiaj też pokazują deszcz i burze, a na razie wygląda na kolejny upalny dzień, może w ciągu dnia coś się zmieni, byle nie zbyt gwałtownie. I jak ktoś bzdurzy że zmiany klimatyczne to kłamstwo, to mnie ogarnia pusty śmiech, bo w końcu nie mam jeszcze sklerozy i pamiętam jak wyglądały lata z mojego dzieciństwa i jakie były temperatury. Upałem nazywaliśmy temperatury dochodzące do 27 stopni, a teraz byłabym przeszczęśliwa gdyby  spadło na 27 z tych zabójczych dla mnie 32.

Dobrego dnia i dużo wody.

Sprzed kilku dni, z wieczora, kiedy można wyskoczyć na godzinkę bez obawy o udar słoneczny i odetchnąć bryzą znad wody.

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

U nas wszystko OK, tylko czasu mało, oprócz normalnych zajęć domowo-ogrodowo-psiokociowo, opieka nad mamą i czasu brak dla siebie. Pewnie dopiero od połowy września będę miała luzy ;)

Zbliża się też nasz wrześniowy weekend i Mimisiowe hotelowanie.

Mimisia jest grzeczna, tylko nadal nikt przy niej nic zrobić nie może,  wczoraj mnie nie było pół dnia i nie dała się wyprowadzić na spacer, ściskała dupala i czekała na mnie, masakra.

I pokazujemy się Nesi, pstryknięte w tej chwili, na szybko :). Ściskam wszystkich mocno, pozdrawiam.

A tu Mimi obszczekuje aparat, a drugie foto to portrecik z filtrem old :)

 

20200820_113200.jpg

20200820_113012.jpg

  • Like 3
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...