Jump to content
Dogomania

Z rowu, lękliwa lisia Mimisia: skradła serce Jaguski i Jej Połówka i zakotwiczyła u nich na stałe <3 DZIĘKUJĘ!!!


Tyśka)

Recommended Posts

33877cb017bcabe2938465c511aa389e.gif

W totalnym niedoczasie ostatnio żyję. Mimisia dzisiaj znowy będzie mi towarzyszyć do miasta, cóż, na razie czołgaczem, chyłkiem przemykając, próbując wcisnąć się w każdą napotkaną dziurę, lub na rączkach, przemieszczamy się po mieście, na peryferiach, p-r-a-w-i-e że "kozaczymy" ;), w gościach broszkujemy na kolanach.

Nadchodzi weekend więc jakieś pstryki może powstawiam.

Dzisiaj ostatnia wizyta Myszkina u weta i zobaczymy jak to się będzie rozwijać, Jeżynka trochę niedomaga, tak więc sporo czasu zajmują mi moje choraczki.

U nas brzydko, mokro i mroźny wicher duje, coś mi szepcze do ucha że zima wraca ;)

Dobrego dnia a2d4f8b8d70e3fc1464127eface87949.gif

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Radek napisał:

Lepiej żeby już nie wracała.

Niestety - zima wróciła. Zimna noc, ale przynajmniej bez wiatru. I jest sucho. Chociaż zapewne w ciągu dnia już tak nie będzie.

Trzymaj się zdrowo rudzielcu i  nie dokazuj za bardzo, przecież czasem potrafisz.

Link to comment
Share on other sites

U nas też brzydko, niestety.

Mam nadzieję, że w tym tygodniu siądę do bazarku dla Mimi, bo jej hotelikowanie stoi pod znakiem zapytania :( Chyba muszę znowu szukać jej miejsca na czerwiec... :( Tylko teraz już nie wiem gdzie.

Tymczasem nieśmiało zapraszam Was do Bezy... kolejnej podopiecznej :(
<<wątek suczki z babrącą się raną z ropą i zakażeniem wewnętrznym jamy brzusznej>>

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Tyś(ka) napisał:

Chyba muszę znowu szukać jej miejsca na czerwiec...

Och szkoda że nie pojedzie tam gdzie miała szansę pojechać, trudno :(

A ja tak szybko pomykając zostawiam wielkanocny koszyczek, a co, tylko koty mogą korzystać z parapetów?

I filmik z wybiegu.

 

 

DSC_1027_Fotor.jpg

DSC_1031_Fotor.jpg

  • Like 4
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Jaka słodziara :-)  Cudna wariatka. Tylko domu trzeba...

Co do hoteliku to jeszcze nie jest skreślony, ale pies, na miejsce którego miała wskoczyć Mimi obecnie coś się zasiedział, miał być adoptowany i na razie cisza nastała... stąd mam dziwne przeczucia, że jednak nie wyjedzie z hoteliku, a szkoda...

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, b-b napisał:

Trzeba koniecznie jeszcze jeden koszyczek wstawić co by coś ten jeden dla lotków był :)

To może być też dla psiaków. Obydwa rudzielce mają pomysły nie z tej ziemi. Może wykażą się jeszcze większą wyobraźnią i wisieć jednocześnie w dwóch koszyczkach? 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Budzimy się

71fcaa9aa8d39dc618b25d8c15725f49.gif

za chwilę wybywamy do miasta, oczywiście Mimi jedzie ze mną, niemrawym śpiochom należy się odpoczynek od wariatki.

MIłego dnia zaglądającym i kibicującym Mimisi, która już ponad rok czeka na tego jedynego człowieka który ją pokocha na zawsze i do jej ocean miłości, cierpliwości i czasu...

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Zaczynamy nowy dzień, kawą oczywiście kawa-emotikon-ruchomy-obrazek-0004.gif

No cóż Nesiu, tak jak zwykle przeczołgaliśmy się po mieście, w gościach Mimi jest bez nóg, za to bardzo grzecznie zostaje w samochodzie i czeka na mnie jak robię zakupy. Na razie upałów nie ma, więc nie narażam się na pobite szyby. 

Kocie koszyki na parapecie i leżaki na kaloryferze są przez rudzielce zaanektowane na amen, a wszystko jest chyba związane z tym, by przebywać tam gdzie ja i chyba z zazdrością. Kiedy siedzę przy kompie (to jest właśnie przy oknie z koszykami) dziewczyny zajmują koszyki, kiedy idę do pokoju to dziewczyny przemieszczają się na leżaki i tak za mną w -te i we wte-. 

Idziemy w nowy dzień wesoly-emotikon-ruchomy-obrazek-0003.gif

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Też uwielbiam ten wątek: ciepły, pogodny :) Nawet problemiki opisywane są żartobliwie. Na razie śmieszkę pocieszkę nikt nie chce, nie wiem czemu. Może muszę znowu pokazać ją fb... 
Dziękuję, że tutaj zaglądacie.

Pozdrawiam ciepło każdego z osobna :)) I głaski za uszkiem dla rozbójniczki.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...