Jump to content
Dogomania

Z rowu, lękliwa lisia Mimisia: skradła serce Jaguski i Jej Połówka i zakotwiczyła u nich na stałe <3 DZIĘKUJĘ!!!


Tyśka)

Recommended Posts

4 minuty temu, jaguska napisał:

No i skończyła się piękna pogoda, szaro, buro i ponuro.

A my jedziemy się trochę poczołgać po miejskiej glebie, do potem skaczacy-emotikon-ruchomy-obrazek-0094.g

antyczny-i-klasyczny-samochod-ruchomy-ob 

A u nas , jak dotąd, sucho i nawet słońce się pokazuje. Przymrozek powoli odpuszcza (niewielki był bo woda u kur nawet nie pokryła się minimalną warstewką lodu).

Przyjemnego "czołgania" życzymy.

Link to comment
Share on other sites

Poleciała stała na Mimi :)
 

Udanej wycieczki, Mimloczku - zbieraj doświadczenia z miasta.

Pisałam na innym wątku, że wczoraj otrzymałam smsa: "czy ten pies z Nysy jest aktualny?" - ani imienia nie pamięta ktoś, ani nie doczytał, że Mimi nie jest w Nysie... :( Ale mimo wszystko odpisałam, że tak i jeżeli Pan/Pani nadal jest zainteresowany/a to zapraszam na rozmowę telefoniczną. Nikt mi nie odpisał... ani nie dzwonił.

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Tyś(ka) napisał:

Bardzo ważne pytanie, dziękuję b-b :) Podpinam się.

O ile pamiętam w tamtym roku oddałam Mimi resztę z obroży a Jaguska ją sprytnie połączyła.

Mam znowu odcinek foresto i mogę ją Mimi oddać ;)

Link to comment
Share on other sites

Wybaczcie, ale po wycieczkach z Mimi do miasta mam chwilowe dołki. Ona nie toleruje/akceptuje nikogo oprócz mnie,  boi się wszystkiego, próbuje uciekać w każdą dziurę, odrobinę lepiej jest na przedmieściach, ale tylko odrobinę. Najlepiej czuje się w samochodzie, czasem patrzy przez okno, czasem leży na siedzeniu a czasem pod. Kiedy już wracamy, wjedziemy na posesję, to rwie z samochodu do domu jak koń wyścigowy.

Tysiu współczuję durnych telefonów i smsów, myślę że to będzie cud, jeśli uda Ci się Mimisi znaleźć dom. Kto będzie miał tyle cierpliwości by miesiącami zdobywać jej zaufanie. A przecież dom dla niej musi być z wysokiej półki, bo to nie pluszowy misiaczek tylko pies z problemami. Teraz ma fazę wkopywania się pod kołdrę. Poza tym Mimisia to szpieg z krainy deszczowców, musi wszystko wiedzieć, wszędzie zajrzeć, polizać, wściubić nos. Wystarczy że coś gdzieś stuknie i kierowniczka już musi zobaczyć co, kto, jak, gdzie i czy da się to zjeść. 

Co prawda w marcu będziemy się advokacić ale kawałek obroży też z chęcią przyjmiemy i zrobimy Mimisi naszyjnik, bo będziemy już niedługo dużo czasu spędzać na ogrodzie.

Dobrej nocy życzymy.

Fotka pod tytułem Spiskowcy ;)))

ea331cd4bd5f616fmed.jpg

 

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

37 minut temu, jaguska napisał:

 

Co prawda w marcu będziemy się advokacić ale kawałek obroży też z chęcią przyjmiemy i zrobimy Mimisi naszyjnik, bo będziemy już niedługo dużo czasu spędzać na ogrodzie.

 

To tradycyjnie o dane do wysyłki proszę :)

Link to comment
Share on other sites

Witamy w lekko zimową niedzielę.  Ale tylko ze względu na lekki przymrozek, bo już zapomnieliśmy jak wygląda śnieg.

Widać Mimi nie jest z tych "miastowych" i niewiele można w tym zakresie zrobić. A do domu to każdy pies  wraca szczęśliwy, nez względy na stan psychiczny.

Dla mnie zakopywanie się psa pod kołdrą to normalna sprawa odkąd jej Lala. Od początku to robiła i cały czas jest tak samo. Kiedy kładę się spać - ona wślizguje się po kołdrę i tak zasypia (później wyłazi na wierzch). A w ciągu dnia kilka razy mam zrobiony "namiot" i tam zawsze jest Lala. Pozostała dwójka nie znosi przykrywania czymkolwiek.

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Alaskan malamutte napisał:

Takie zapytanie o Mimi na moim olx

Dobry wieczór chciałabym pieskowi zapewnic bezpieczny dom i chcialabym sie dowiedzieć czy pieska mozna przygarnąć do domku w którym zazna miłość cieplo i bedzie kochane?

 

Poprosiłam o kontakt telefoniczny

Brzmi fajnie.

Ciekawe czy pani zadzwoni?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...