Jump to content
Dogomania

* Teoś ma swój kochający dom! Kolejna zamojska bieda liczy na cud


b-b

Recommended Posts

1 godzinę temu, Anula napisał:

A ja też nie chcę abyś martwiła się o utrzymanie psiaków bo niebawem będą 3 psiaki.Dobrze by było aby Teoś znalazł domek to by było lżej.O OLX nie martw się pilnuję i będę wyróżniać.

Ja naprawdę nie wiem Anulko jak się Wam za to wszystko odwdzięczę ?

dziekuje-ruchomy-obrazek-0041

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj miałam pierwsze zapytanie o Teosia z OLX:

"Witam. Jak Teo dogaduje się z innymi psami? My już w domu mamy teriera-dziewczynę. "

Napisałam kilka słów i prosiłam o kontakt z Hanią.

Ciekawe czy się Pani jeszcze odezwie?

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, szafirka napisał:

Przesyłam fakturę za pobyt Teo w hotelu w grudniu.

IMG_20180108_115142_800x600a.jpg

Dziękujemy Haniu :)

 

Elu kochana proszę o przelanie należności :)

 

20 minut temu, Tyś(ka) napisał:

Nikt nie pyta o tego przystojnego kawalera?

Do Hani zadzwoniła pani, która chciała zobaczyć Teosia. Kiedy Hania powiedziała, że obowiązuje umowa, w której m..i. jest,że nie wydajemy psiaka do budy czy na łańcuch to pani  podziękowała.

Widocznie widziała Teosia na dworze jako żywy alarm.

 

Zmieniam wyróżnione OLX co kilka dni na inne miasto .Miałam jedno zapytanie ale pani nie odezwała się do Hani.

Cisza. Widocznie to jeszcze nie czas dla Teosia.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, uxmal napisał:

Teoś to może dobrze czułby się przy bieganiu u boku swojej Pani/Pana, aportowaniu, szukaniu rzeczy, skakaniu przez przeszkody.

Nie widziałam go ale terierek z krwi i kości. Czy on przejawia zainteresowanie psim sportem?

Tyle co wiem i widać na zdjęciach zrobionych na dworze do cały czas w biegu :)

Muszę porobić nowe ogłoszenia na innych portalach....chociaż uważam,że OLX ma największe wzięcie.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, elik napisał:

 

Bardzo proszę :)

5a53eb089d888_Teo.png.aa3fb96f1ee0c950cfbfe8a9b514c917.png

Dziękuję Elu :D

 

34 minuty temu, elik napisał:

Dzisiaj tj. 8.01. na konto Teosia wpłynęła kwota 67,50 zł od Jo37 z bazarku.

Bardzo serdecznie dziękujemy

5a53f367e1574_kwiatki6.gif.c0bf6379fe6a122724c2dd66895a74d7.gif

Bardzo dziękujemy :)

Elu potwierdzisz jako skarbnik wpłatę na Asi bazarku? :)

 

Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, b-b napisał:

Tyle co wiem i widać na zdjęciach zrobionych na dworze do cały czas w biegu :)

Muszę porobić nowe ogłoszenia na innych portalach....chociaż uważam,że OLX ma największe wzięcie.

Może to za szczegółowe pytanie, ale jak u Teosia z posłuszeństwem.

Może Teosia pokazać aktywnego na ogłoszeniach bez kanapki. Wprawdzie ja to odchylenie standardowe  jestem ale nie pozwalałam Dyziowi i Felisiiowi na kanapki wskakiwać. Szalałam z nimi kiedy byli w młodym wieku ile wlezie za przeproszeniem. Feluś (terrier) uwielbiał skakać tak bez celu bez sensu ale wtedy był najbardziej szczęśliwym psem. Taki bezsens też ma sens w terierowym mniemianiu :)))

Może jak- to taka mała sugestia- nowi lokatorzy z Zamościa troszeczkę oswoją się zrobić Teosiowi i pozostałym krajanom portfolio. czyli sesję zdjęciową.

Kurka wodna młody terier spokojny to smutny terier- nie można go babciom na kanapkę oddać- sorry za ten styl :)))))

EDIT serce mi pękło kiedy go zobaczyłam takiego biegającego radośnie- Terriera ktoś musi zrozumieć- jego nieposłuszeństwo ,wolną wolę,  radość życia. Dosłownie ogromną radość :) Urok zagłusza to wszystko, a najważniejszy jest charakter. Mam nadzieję że nie pomyliłam się co do Teosia- że on jest taki ......;) terierowy,  wiecznie infantylny i radosny, wyczuwający doskonale tembr głosu, emocje itp...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

16 minut temu, uxmal napisał:

Może to za szczegółowe pytanie, ale jak u Teosia z posłuszeństwem.

Może Teosia pokazać aktywnego na ogłoszeniach bez kanapki. Wprawdzie ja to odchylenie standardowe  jestem ale nie pozwalałam Dyziowi i Felisiiowi na kanapki wskakiwać. Szalałam z nimi kiedy byli w młodym wieku ile wlezie za przeproszeniem. Feluś (terrier) uwielbiał skakać tak bez celu bez sensu ale wtedy był najbardziej szczęśliwym psem. Taki bezsens też ma sens w terierowym mniemianiu :)))

Może jak- to taka mała sugestia- nowi lokatorzy z Zamościa troszeczkę oswoją się zrobić Teosiowi i pozostałym krajanom portfolio. czyli sesję zdjęciową.

Kurka wodna młody terier spokojny to smutny terier- nie można go babciom na kanapkę oddać- sorry za ten styl :)))))

EDIT serce mi pękło kiedy go zobaczyłam takiego biegającego radośnie- Terriera ktoś musi zrozumieć- jego nieposłuszeństwo ,wolną wolę,  radość życia. Dosłownie ogromną radość :) Urok zagłusza to wszystko, a najważniejszy jest charakter. Mam nadzieję że nie pomyliłam się co do Teosia- że on jest taki ......;) terierowy,  wiecznie infantylny i radosny, wyczuwający doskonale tembr głosu, emocje itp...

Z tego po Hania mówiła to OK :) Nie wiem na ile ale OK ;)

Dlatego  odrzuciłam domek ze Szczecina. Mimo że z rozmowy PA i mojej przez telefon domek był fajny. Fajny ale nie dla Teosia jak mi się wydawało.

Domkiem miała być pani 60+ . Chciała psiaka do miziania, siedzenia na kawie przed blokowym ogródeczkiem z sąsiadami... i jakiś tam spacerkami. Odrzuciłam domek bo wydawało mi się, że Teo bym tam cierpiał właśnie przez ten brak ruchu. Widziałyśmy z Lidką Teo  biegającego za piłeczką, z rodziną, która będzie mogła zagwarantować mu odpowiednią ilość ruchu. 

No i chłopak czeka właśnie na taki wspaniały domek :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, b-b napisał:

Z tego po Hania mówiła to OK :) Nie wiem na ile ale OK ;)

Dlatego  odrzuciłam domek ze Szczecina. Mimo że z rozmowy PA i mojej przez telefon domek był fajny. Fajny ale nie dla Teosia jak mi się wydawało.

Domkiem miała być pani 60+ . Chciała psiaka do miziania, siedzenia na kawie przed blokowym ogródeczkiem z sąsiadami... i jakiś tam spacerkami. Odrzuciłam domek bo wydawało mi się, że Teo bym tam cierpiał właśnie przez ten brak ruchu. Widziałyśmy z Lidką Teo  biegającego za piłeczką, z rodziną, która będzie mogła zagwarantować mu odpowiednią ilość ruchu. 

No i chłopak czeka właśnie na taki wspaniały domek :)

:) Dobrze zrobiłyście. Uroda terierów zagłusza ich niezwykły charakter. Jeśli Teoś jest taki terierkowy to pewnie kocha człowieka i bez niego nie może żyć ale czasami zapomina o co kaman :) chce szaleć bez sensu . Felusia (terrier) kochają dzieci. Biegają z  nim tak bez sensu właśnie - i to jest cool. :)) Feluś już jest wiekowy więc często mu się nie chce ale.. bez sens ma sens :))To cała radość.

To samo jest ze sznaucerami. Starsze osoby biorą pod swój dach sznaucerki a to takie terierki w dłuższym wydaniu :)))

Potem człąpią te terierki i sznaucerki powolutku i posłusznie za sowim opiekunem.. :(((

Ehhh :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, b-b napisał:

Tyle co wiem i widać na zdjęciach zrobionych na dworze do cały czas w biegu :)

Muszę porobić nowe ogłoszenia na innych portalach....chociaż uważam,że OLX ma największe wzięcie.

Może by na OLX, tylko na inne miasta Boguniu:)

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, b-b napisał:

Z tego po Hania mówiła to OK :) Nie wiem na ile ale OK ;)

Dlatego  odrzuciłam domek ze Szczecina. Mimo że z rozmowy PA i mojej przez telefon domek był fajny. Fajny ale nie dla Teosia jak mi się wydawało.

Domkiem miała być pani 60+ . Chciała psiaka do miziania, siedzenia na kawie przed blokowym ogródeczkiem z sąsiadami... i jakiś tam spacerkami. Odrzuciłam domek bo wydawało mi się, że Teo bym tam cierpiał właśnie przez ten brak ruchu. Widziałyśmy z Lidką Teo  biegającego za piłeczką, z rodziną, która będzie mogła zagwarantować mu odpowiednią ilość ruchu. 

No i chłopak czeka właśnie na taki wspaniały domek :)

SZKODA Że pani nie chciała innego psiaka od was:(

Link to comment
Share on other sites

28 minut temu, Olena84 napisał:

SZKODA Że pani nie chciała innego psiaka od was:(

Pani chciała kudłacza. 4-5 letniego. Płeć obojętna. Najlepiej żeby był na miejscu. Wszystkie szczepienia zrobione. Nie duży. Taką przytulankę. Niestety na to co Hania zaproponowała nie było odzewu. No i że jednak daleko tyle po psa jechać.

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, b-b napisał:

Elu co 4-5 dni zmieniam to moje wyróżnione na inne miasto. Oglądają i cisza.

Może za często ?  Niechby przez tydzień było na dane miasto. Najlepiej zmieniać po weekendzie tak w poniedziałek, wtorek.

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Anula napisał:

Moje OLX jest wyróżnione do 6 lutego.Będę zmieniać miasta,jeszcze potrzymam trochę na Poznań.

Bardzo dziękuję Anulko :)

Może kogoś serce wreszcie zabije mocniej na widok jego slipek :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...