Jump to content
Dogomania

Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(


elik

Recommended Posts

Dnia 2.10.2018 o 00:31, Tyś(ka) napisał:

Puk, puk... można po urlopie? :)

A pewnie, zawsze im więcej tym weselej. A dawno Cię nie było.

Witamy wszystkich, znów zaczynamy dzień. Oby tylko bez przykrych niespodzianek. Wyjrzałam za drzwi, ale jakoś nie poczułam ochłodzenia. A  i wilgoci też nie czuć. Może  tak zostanie?

 

 

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Nesiowata napisał:

Witamy wszystkich, znów zaczynamy dzień. Oby tylko bez przykrych niespodzianek. Wyjrzałam za drzwi, ale jakoś nie poczułam ochłodzenia. A  i wilgoci też nie czuć. Może  tak zostanie?

Witamy, witamy :) Ja już miałam niespodziankę, Wyszłam z psiurkami na spacer, a tu pada deszcz! Nie chciało mi się już wracać i ubierać psiaki, przez co miałam więcej wycierania po spacerku :) No cóż, deszcz jesienią, to normalka. Już tak będzie i musimy sie do tego przygotować. Byle tylko nie ochłodziło się za bardzo.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Isiak napisał:

Witam Fanki : ) U nas w nocy zaczęło padać i pada dalej. Tak spokojnie, i nie jest zimno, taka fajna jesień :)

A my witamy Isiaczka :)  Ja wolę jednak złotą polską jesień bez deszczu :)

Link to comment
Share on other sites

Spokojnego i rozleniwionego dnia życzymy wszystkim.

Ja tam nadal zbieram orzechy i chociaż rozdaję na prawo i lewo (komu i gdzie się da) to zapas rośnie. Ale do zimy daleko więc mam nadzieję, że jeszcze w kilku miejscach "uszczęśliwię" ludzi.

I skończyłam z burakami - wczoraj rozpracowałam ostatnią partię, która leżała tak jakoś dziwnie schowana, że o niej zapomniała.  No i jestem szczęśliwa - rozmawiałam z osobą, która obdarzyła mnie dynią zagospodarowała wszystko co było. Podobno zostały jakieś maluchy, które raczej nie mają  szans dojrzeć. Więc z tej strony też  nie będzie niespodzianek. Jedynie, w ostateczności, niedojrzałe mogą trafić do mnie jako pasza dla kur. Ale to już żaden problem.

A nie ma przypadkiem wieści o bohaterce wątku?

Link to comment
Share on other sites

Witamy wszystkich i czekamy na cieplejsze dni - podobno mają być. Dobrze chociaż, że przestało wiać, obrzydło mi do reszty zbieranie orzechów. Dobra gimnastyka, ale może już za wiele? A ciągle jeszcze widzę wiszące na drzewie orzechy.  Za dużo tego dobrego.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.10.2018 o 04:38, Nesiowata napisał:

A nie ma przypadkiem wieści o bohaterce wątku?

Niestety nie ma :( Może Dziewczynce znudziło się słanie MMS-ów. Ale uczciwie trzeba przyznać, że miałyśmy tych zdjęci trochu :)

 

EDIT

Powyższy post napisałam we środę, tyle tylko, że dopiero teraz odkryłam, że go nie wysłałam. Napisałam, otworzyłam inny wątek, tam odpisałam, a potem musiałam spadać, zamknęłam net i... i post otworzył mi się teraz, gdy chciałam znowu coś napisać :)  No więc jak się otworzył to go wysłałam, choć już mocno po czasie.

Czy Wam też się zdarza, że jak otworzycie okno dialogowe, to czasem już tam jest Wasz poprzedni post?

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, Nesiowata napisał:

Dobrego dnia wszystkim, podobno nawet pogoda ma dopisywać. I oby tak było naprawdę.

Powoli przyzwyczajam się do jesieni - nawet później się budzę. I o jest ta jej dobra strona.

Jest tak :) Wczoraj była i dzisiaj też jest przepiękna jesień. Zimne noce i poranki. Wczoraj rano nawet był przymrozek, co mocno odczułam na swoich pośladkach :) Nieświadoma tego, że z  wody wylanej poprzedniego dnia wieczorem na schody (wylewam wodę, której psiaki nie dopiły, a do rana już jest sucho i czysto :)  )zrobiło się małe lodowisko, stanęłam śmiało na stopień.  Oczywiście nogi mi pojechały po lodzie i wyrżnęłam pupskiem całym impetem, bo ręce miałam zajęte resztkami cieplutkiego kociego śniadanka. Na szczęście to drewniane schodki więc większej szkody sobie nie wyrządziłam, ale stłukłam pupsko porządnie, a resztki kociego śniadania wylądowały na trawie  :) Rano, zanim wypuszczę psiaki, robię śniadanie kotkom, a czego nie zjedzą, zanoszę im na antresolę pod wiatą. Wczoraj nic nie doniosłam  :)

Link to comment
Share on other sites

42 minuty temu, elik napisał:

 

Czy Wam też się zdarza, że jak otworzycie okno dialogowe, to czasem już tam jest Wasz poprzedni post?

Też tak czasami mam.

Myślę,ze jest to jakiś błąd w programie forum.

Ja np raz mam możliwość w okienku powieszania liter, dawania im koloru a bardzo często niestety nie. utrudnia mi to życie na moich bazarkach kiedy potrzebowałabym coś wyróżnić czy skreślić fant,który został kupiony.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Nesiowata napisał:

Był taki  okres, że było to nagminne. Teraz bardzo rzadko.

Masz rację, kiedyś zdarzało mi się to częściej. Teraz w zasadzie tylko wtedy, gdy jak pisałam w poprzednim poście, z jakiegoś powodu nie wyślę postu na wątek.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, b-b napisał:

Też tak czasami mam.

Myślę,ze jest to jakiś błąd w programie forum.

Ja np raz mam możliwość w okienku powieszania liter, dawania im koloru a bardzo często niestety nie. utrudnia mi to życie na moich bazarkach kiedy potrzebowałabym coś wyróżnić czy skreślić fant,który został kupiony.

Ja też mam huśtawkę z formatowaniem tekstu. Raz  są narzędzia do formatowania, a innym razem nie ma. A jest to normą, że przy edytowaniu postu nie można formatować tekstu i jak piszesz, jest to fatalne przy bazarkowaniu, gdzie edytuje się posty wiele razy. I właśnie wtedy jest bardzo przydatne formatowanie, a nie można z niego skorzystać.

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Nesiowata napisał:

Spokojnej, leniwej i pogodnej soboty życzymy wszystkim. Podobno dziś pogoda ma nas rozpieszczać. Krakw ma w tym przodować.

My co prawda jeszcze nie w Krakowie  (jedziemy we środę, tym razem chyba na dłużej), ale tak niezbyt daleko więc pogodę mamy pewnie taka jak w kraku :) A jest przepięknie :)  Teraz jeszcze niezbyt ciepło, ale widać, że będzie bardzo ciepło. Może tak jak wczoraj :)

Link to comment
Share on other sites

Sobotnie odwiedzinki i życzenia pięknej soboty :) ostatnio ,mniej mnie na dogo ale sercem jestem zawsze z Wamizakochany.gif

14 godzin temu, b-b napisał:

Też tak czasami mam.

Myślę,ze jest to jakiś błąd w programie forum.

Ja np raz mam możliwość w okienku powieszania liter, dawania im koloru a bardzo często niestety nie. utrudnia mi to życie na moich bazarkach kiedy potrzebowałabym coś wyróżnić czy skreślić fant,który został kupiony.

.. też tak mam, Bogduniu a jak to się robi, żeby skreślić fant , który został kupiony?

Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, anica napisał:

Sobotnie odwiedzinki i życzenia pięknej soboty :) ostatnio ,mniej mnie na dogo ale sercem jestem zawsze z Wamizakochany.gif

.. też tak mam, Bogduniu a jak to się robi, żeby skreślić fant , który został kupiony?

Do tego potrzebne jest właśnie formatowanie tekstu. W oknie dialogowym na górze są narzędzia do formatowania. Licząc od lewej strony 13-tu symbol to właśnie skreślenie tekstu. Trzeba podświetlić tekst,. który chcesz skasować i kliknąć lewym klawiszem myszki. I to wszystko, pod warunkiem, że mamy całą paletę możliwości do formatowania.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...