Jump to content
Dogomania

ŻEGNAJ UKOCHANY PELIKANKU! Teraz Jadziunia, z pelikankowego dt, serdecznie prosi o wsparcie.


Recommended Posts

4 godziny temu, Monika z Katowic napisał:

Miłego dnia dla wszystkich od Pelikanka - fajnego psa!

Dla dobrego humorku - jeszcze kilka zdjęć z radosnego spacerku z koleżanką...

Miło zobaczyć i dziś spacerującego Pelikanka, ale ta jego koleżanka to znowu prowokacja do kradzieży zdjęć.  No to kradnę. serduszka.gif&key=a7aeaab7631f9c6cfa50997e381083bef2050458683fc793a292a688798d78b9

I dziękuję, Moniko! icon2_serce.gif

Link to comment
Share on other sites

Kochani Opiekunowie i Sympatycy Pelikanka! W sobotę byłam w Krakowie i odwiedziłam slodziaka w dt.

Mam całą masę zdjęć, ale potrzebuję czasu, aby je zaprezentować.

Kochany Peliś w dobrej kondycji i jak zwykle - skromny, cichutki, spokojny. Wygłaskałam miękkie futerko, porzytulałam naszego uroczego seniorka... On bardzo lubi jak się Go drapie za uszkiem. To nieopisanie słodki, słodki psiak!

Na razie krótki filmik z mojej wizyty u Pelikanka - bohaterowie to Pelikanek, Mufka, Filipek, Florcia oraz mój siostrzeniec i pani Ewunia, której pięknie dziękuję, że tak dba o naszego starutkiego Pelisia :)

Znalezione obrazy dla zapytania różowe kwiaty - grafiki

Przy okazji całym sercem dziękuję za lipcowe wpłaty:

10 zł sunia2000

10 zł  agat21

50 zł Monika z Katowic z Mężem

20 zł Pani Anna ze Szczekocin

20 zł sharka (wpłata za 2 miesiące - VII,VIII )

10 zł milagros19853201 z Mamą

40 zł Pani Agnieszka - znajoma elik

30 zł  Livka i Nikus

10 zł mari23

10 zł Jolanta08

Kochani Darczyńcy! W poście numer 3 tego wątku - na bieżąco wpisuję wszystkie wpłaty - w każdej chwili można sprawdzić.

 

 
 
 
 
  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Nesiowata napisał:

Czas leci nieubłaganie, już prawie koniec lipca. Wczoraj miałam okazję przyjrzeć się drzewu lipy. Wygląda co najmniej na koniec września, a nawet początek października. 

Witaj Blondynku w kolejną upalną niedzielę.

Masz rację kochana, w tym roku po upalnej wiośnie wszystko mocno przyspieszyło. Kasztany na drzewach już takie wielkie, że chyba w sierpniu (!) będą spadać..

Pelikanku, niech Ci upał nie dokucza za bardzo. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...