Jump to content
Dogomania

JEDNO SERCE NIE DA RADY ! Serce Pipi i podopieczni w potrzebie!!! (Posty inf. 1-6)


Pipi

Recommended Posts

ja tak poza tematem, ale w nawiązaniu do typowania kandydatów do krakvetu, w związku z tym, że walka była bardzo wyrównana, oba podmioty potrzebujące, a takie coś już było praktykowane i zależy tylko od woli wygrywającego, to może porozmawiać z Radomskiem i poprosić o podział nagrody jakiś taki nawet mininalny, czyli 80% do 20 % dla Pipi, a jak Pipi wygra w maju to podzieli się też tzn odda te 20%. W Radomsku więcej głodu, ale i tak psiaki nie przejedzą wszystkiego naraz, a Pipi i nawet ta część bardzo uratuje na teraz.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tripti']ja tak poza tematem, ale w nawiązaniu do typowania kandydatów do krakvetu, w związku z tym, że walka była bardzo wyrównana, oba podmioty potrzebujące, a takie coś już było praktykowane i zależy tylko od woli wygrywającego, to może porozmawiać z Radomskiem i poprosić o podział nagrody jakiś taki nawet mininalny, czyli 80% do 20 % dla Pipi, a jak Pipi wygra w maju to podzieli się też tzn odda te 20%. W Radomsku więcej głodu, ale i tak psiaki nie przejedzą wszystkiego naraz, a Pipi i nawet ta część bardzo uratuje na teraz.[/QUOTE]
Mnie też się pomysł podoba, ale w Radomsku dramat i nie wiem czy to wypada tak prosić...w takiej sytuacji. A ktoś sie orientuje ile tej karmy może być z krakvetu? czy to jest ilość ruchoma czy stała?

Link to comment
Share on other sites

A ze mną albo jest tak źle?????albo zobaczyłam coś, co mnie wyprowadziło z równowagi juz całkowicie
popatrzcie [url]http://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.php?f=18&t=13353[/url] - co to jest?????

Link to comment
Share on other sites

Najwyraźniej ktoś Pipi zgłosił. Może na Dogo zmieniły się zasady?
A co do karmy, to Krakvet przekazuje równowartość sumy upustów, z który zrezygnowali klienci na rzecz potrzebujących zwierząt.
Ostatnio były to naprawdę spore kwoty, 10-11 tys, złotych, więc karmy naprawdę wychodzi sporo.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pipi']A ze mną albo jest tak źle?????albo zobaczyłam coś, co mnie wyprowadziło z równowagi juz całkowicie
popatrzcie [url]http://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.php?f=18&t=13353[/url] - co to jest?????[/QUOTE]


Przecież wcześniej napisałam,że tak jest(najpierw ankieta pół finałowa ,a później finał na stronie krakvet) . Później jak zaczęliście pisać ,że już po wygranej ,to myślałam ,że źle zrozumiałam regulamin konkursu.


GŁOSUJEMY NA PIPI!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ale przeciez wątek został zamknięty na Krakvecie. Najpierw było, że Fundacja Medor otrzymała 100% głosów, a przed chwilą weszłam i widzę, że Medor i Radomsko po 50% i wątek zamknięty.
Co się dzieje, czy ja chora jestem?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kajetanka']Teraz na krakvecie Medor , Radomsko i Ty Ireno macie po 33% . Idziecie łeb w łeb:) Trzeba zmieniać nasze podpisy w profilu.[/QUOTE]

ale to nie w porządku byłoby, po to dogo wyłonilo kandydata w wew. ankiecie żeby wspólnie potem na krakvecie zaglosować, tym razem na Radomsko, a w maju na Pipi,

Link to comment
Share on other sites

Nic nie rozumiem. . . .moze dlatego ze wchodzilam i nie zalogowalam się. Teraz kliknelam w link kajetanki i jest ok.
Uffff, ale cisnienie mi skoczyło. [B]To co, zaczynamy?! Nie jest źle.
[COLOR="#ff00ff"]Kochani, jesli wszyscy, którzy głosowaliście na mnie na dogo, zagłosujecie na mnie, to wygramy.
BAAARDZO O TO PROSZĘ.[/COLOR][/B]
. . . ale sie dzieje. . . juz zmieniam podpis

Link to comment
Share on other sites

[quote name='enia']ale to nie w porządku byłoby, po to dogo wyłonilo kandydata w wew. ankiecie żeby wspólnie potem na krakvecie zaglosować, tym razem na Radomsko, a w maju na Pipi,[/QUOTE]

to co robic, jak to sprawdzić? dlaczego tak sie stało? ja w ogóle nic juz nie rozumiem?

przeciez gdybym nie brała teraz udziału, to Radomsko ma szansę i na pewno wygra, a tak ludzie zdezorientowani i bałagan moze sie zrobic. . . matko, no?!
tam na watku zamkniete, nic napisac nie mozna, , ,

[B]Nie wiem co się dla mnie dzieje, bo teraz to w ogole nie moge wejsc do Krakvetu, ale powiem jak ja to widzę.
Myslę, że skupmy się na Radomsku i oddawajmy wszyscy na nich głos. Ja wystartuję nastepnym razem. Bo uwazam, że tak bedzie sprawiedliwie.[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pipi']
Myslę, że skupmy się na Radomsku i oddawajmy wszyscy na nich głos. Ja wystartuję nastepnym razem. Bo uwazam, że tak bedzie sprawiedliwie.[/B][/QUOTE]

też tak myślę bo jak zaczniemy się rozdrabniać to nie wygra ani Radomsko ani Pipi.

Link to comment
Share on other sites

Pipi, w ankiecie Krakvetu głosujemy (dogo i miau) na Radomsko. Jesteś zgłoszona, bo zgłoszenia były do 16tego czyli do zakończenia ankiety tu. Zawsze tak jest.
A temat zamknięty po ostatnich aferach w styczniu. Można tylko glosować.
Pamiętajcie żeby się nie wychylać, bo potem może być problem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='enia']Mnie też się pomysł podoba, ale w Radomsku dramat i nie wiem czy to wypada tak prosić...w takiej sytuacji. A ktoś sie orientuje ile tej karmy może być z krakvetu? czy to jest ilość ruchoma czy stała?[/QUOTE]

W Radomsku jest ponad 100 psów , więc krakvet i tak na długo nie wystarczy. Zgadzam się z enią , że akurat w tej sytuacji nie wypada prosić. Wejdzcie na watek Radomska, zobaczcie jak wygladają psy...:(
Pipi ma szanse w maju i tego sie trzymajmy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Randa']No to sprawa jest jasna:
TERAZ GŁOSUJEMY NA RADOMSKO - TO WSPÓLNY KANDYDAT DOGO I MIAU w marcu!!!!

Jak zaczniemy się rozdrabniać nie wygra ani Radomsko, ani potem Pipi. W JEDNOŚCI siła!!![/QUOTE]
macie rację, ja jestem z Animalii, widzę, że na Krakvecie jest nasza fundacja zgłoszona, ale też będę głosować na Radomsko - powinniśmy się wspierać grupą, tam gdzie jeden nie da sam rady :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...